Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Frintová na ME ve Švýcarsku jen půl minuty od medaile

Frintová na ME ve Švýcarsku jen půl minuty od medaile
foto: archiv Triatlony.com

Česká triatlonová asociace | 12.07.2015 | přečteno: 3312×

Česká triatlonistka Vendula Frintová bojovala na mistrovství Evropy ve švýcarské Ženevě jako lvice a svým výkonem v běžecké části udělala ze závodu obrovskou show. Seběhla mnoho soupeřek, ale na medaili to nakonec nestačilo. Se ztrátou 29 vteřin na třetí místo skončila čtvrtá.

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.