Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » cooperuv test

cooperuv test

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ondra34 muž 15.10.2011 21:18:19

Zdravim. Omlouvam se jestli na mou otazku uz tu bude nekde odpoved ale po prolistovani 10stranek jsem nic nenasel…popisu svij problem a doufam ze bude nekdo tak hodny a poradi mi :) vec se ma tak ze nekdy na jare bych mel delat talentovky a soucasti je cooperuv test…potreboval bych se na nej pripravit abych ho zvladl s co nejdelsi ubehnutou drahou…max hodnoceni bylo myslim 2.800m…problem je v tom ze ja nikdy nebehal…kdysi davno ve fotbale mozna…ale beh proste neni moje oblibena cisnnost…mohl by mi nekdo prosim poradit? jak casto behat jake vzdalenosti jak to rozfazeovat beh/chuze apod? jeste neco malo o sobe…je mi 19 merim asi 185cm vaha kolem 77kg…drive hasic, ted asi rok a pul pravidelne 3–4krat tydne posilovna vcetne dodrzovani jidelnicku…beh max v telocviku nebo za autobusem…sem spis sprinter, dlouhe vzdalenosti mi delaly vzdycky problem…1 tydne chodim na sebeobranu tzn vybusny trenink 1 tydne plavani a asi 3–4krat posilovna…diky za vase rady

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 15.10.2011 21:37:21

Forum má vyhledávač, našel jsem například: toto

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.