Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Bratislavsky maraton

Bratislavsky maraton

Nalezené položky: 105 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 01.04.2007 22:55:48

Přidávám se v gratulaci všem.

avatar

Ostrava

10 km: 0:42:08 (2007)
půlmaraton: 1:33:38 (2007)
maraton: 3:36:11 (2006)

Rosťa Ostravak muž 02.04.2007 00:05:59

Foreste blahopřeji Ti k výkonu. Věděl jsem, že to dáš letos pod 3:20. Ale, že to bude 3:14 na začátku sezóny… smekám. V září to dáš na ostravském maratonu pod tři (pokud nebude horko jako loni :))) Jseš mladej a mládí má zelenou :) Půjdeš rychle nahoru. Havířovská maratonská štafeta: Wala, Celuch, Kalina. :cool: :cool: :cool:

Motto: http://www.bezvabeh.cz
avatar

Praha

maraton: 2:40:24 (2010)

VlastaK muž 02.04.2007 09:35:40

[quote=dees]Vsem blahopreji. Uz chapu, proc jsem Justinu s VlastouK nepotkala na 1/2 PIMu:-)-tohle byl evidentne dobry duvod.[/quote] Ano, je to skutečně tak :-) Myslím, že Justíně se TBC Marathon povedl stoprocentně. Taky měla skvělého vodiče, slovenskou maratonskou legendu Evu Seidlovou :-)

Já jsem se chtěl pokusit o osobák a čas okolo 2:42 – 2:44 hod. Bohužel několik dní před maratonem mě začalo škrábat v krku a tak jsem každý den poctivě kloktal – ještě naposledy ráno před startem. Věděl jsem, že nemám co ztratit, maximálně se osobák nepovede. S tím jsem se taky postavil na start. Rozběhl jsem to celkem slušně, ale neběželo se mi vůbec dobře. Po šesti kilometrech mě bolely nohy a na sedmnáctém kilometru jsem už přemýšlel nad tím, že by nebylo špatné skončit. Docela brzo na to, že jsem ještě nebyl ani v polovině. Přesto jsem půlmaraton zaběhl za 1:20:24 hod. a tajně doufal, že by se ten osobák i tak mohl povést. Kolem 26. km jsem chytil další krizi, přesto jsem ještě do třicátého kilometru dokázal jakž takž držet tempo. Ale po třicátém kilometru, na nekonečných bratislavských dálnicích, silně foukalo a vítr mi bral poslední zbytky sil. Když jsem byl na 37. km, nějaký cyklista na mě volal, že do cíle už je to jen šest kilometrů… Měl jsem ho chuť kopnout někam… je to jen pět km, ne šest! Do cíle jsem se nakonec dotrápil v čase 2:48:23 hod.

A jaký Bratislavský maraton byl? Osobně si myslím, že podmínky nebyly vůbec ideální. Po předchozích chladných dnech bylo najednou slunečno, 16 stupňů ve stínu, s tím, že převážná část trasy vede po dálnici nebo po hrázi Dunaje s minimem stínu a je neustále vystavená větru. A ten bohužel foukal. Málokdy dozad. Většinou z boku a mezi 30. a 34. km přímo do tváře. Mezi běžci byly značné rozestupy a já jsem tak od 17. km absolvoval sólo závod, ve kterém jsem zápasil jen s vlastní psychikou. Organizačně však byl TBC marathon na dobré úrovni. Občerstvovačky byly bez chyby, trať pro automobily byla dokonale uzavřena, délka tratě byla skutečně 42,195 km :-)

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 02.04.2007 10:20:28

Klobouk dolů před Vašimi výkony i s ohledem na fakt,že na větrném a nestíněném 21km dlouhém okruhu se pohybuje 190 běžců (štafety nevím) v rozmezí 2,5–5 hod. Ve srovnání s PIMem (nepočítám větší městské maratony) se jedná ve druhé polovině o sólozávod.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 02.04.2007 10:56:10

S tym vetrom to nebolo az tak dramaticke, minuly rok bol rozhodne silnejsi. Samozrejme to na vykone neprida, ale nejednalo sa o ziadnu stenu. Najtazsia cast zavodu- od 35.km bola s vetrom v chrbte, takze aspon nejaka pomoc pre utrapene telo :) Ako miestny mozem potvrdit, ze vietor byva aj o mnoho silnejsi a neprijemnejsi. Pokial poznam BA dobre a nebezal som po inej trati (v protismere), tak ani jeden krok sa nebezal po dialnici, maximalne tak po stvorprudovke na a z mosta SNP. Tien tam ale fakt nebol skoro ziaden a slnko bolo dost silne na tuto dobu. Clovek si vie predstavit aj lepsie podmienky na maraton, ale ucastnikom uz davno pred startom muselo byt jasne, ze toto nie je trat na prekonanie svetoveho rekordu. Tie osobne, samozrejme, potesia rovnako, ak nie viac. Tymto tiez vsetkym finisujucim gratulujem.

avatar

Štúrovo / Bratislava

Celkem 7421 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:47 (2011)
půlmaraton: 1:19:53 (2011)
maraton: 2:48:03 (2011)

Bohuš muž 02.04.2007 12:53:20

So všetkým, čo tu bolo napísané súhlasím. Minulý rok som ten vietor až tak nevnímal ako tento. Asi to bolo tým, že keď aj fúkal silnejší vietor, tak sa bežalo viac v závetrí. Nejaké fotky môžete nájsť na:

avatar

Brno

Celkem 34782 km
Minulý měsíc 178 km
10 km: 0:39:02 (2015)
půlmaraton: 1:23:18 (2011)
maraton: 2:58:43 (2012)

Pavlis muž 02.04.2007 14:41:53

Nejakou chybicku bych prece jen vytknul. Na 2,5km byla misto vody nejaka bublinkova srac… I ten jeden lok, co jsem mel nez jsem to zjistil, udelal v zaludku poradnou neplechu.

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 02.04.2007 16:42:13

Všem gratuluji k výborným výkonům, zvláště Forestovi a Justíně k osobákům. Jak vidím, je tomu jak před rokem, na marathon je teplo a vítr, i když ten mně vadí méně. Nejdůležitější je, že to tentokráte pořadatelé zvládli bez chyby (délku trati i občerstvení).

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

maraton: 2:40:24 (2010)

VlastaK muž 02.04.2007 20:52:27

[quote=Mato]Pokial poznam BA dobre a nebezal som po inej trati (v protismere), tak ani jeden krok sa nebezal po dialnici, maximalne tak po stvorprudovke na a z mosta SNP.[/quote] Mato, já Bratislavu dobře nepoznám. A myslím si, že ani mnoho dalších lidí, kteří v Bratislavě běželi TBC Marathon. Ale pokud běžím po široké silnici, která má dva pruhy pro auta v jednom směru, uprostřed silnice jsou svodidla a pak jsou další dva pruhy pro auta ve druhém směru, nazvu takovou cestu dálnicí a je mi jedno, jakou dopravní značkou je taková cesta označena. Myslím si, že pro popsání tratě a vytvoření si představy o tom, jak trať vypadá, je vhodnější napsat „běží se po dálnici“, než „běží se po čtyřproudové silnici…“.

A ještě poznámka na závěr :-) Z mostu SNP se po té „čtyřproudové silnici 1. třídy“ běželo asi 7 km v každém kole a foukal tam bočák nebo protivítr (na hrázi už foukal jen ten bočák nebo občas do zad).

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.04.2007 08:18:03

Vietor som posudzoval podla vlastnych skusenosti s tym, co sa v BA bezne vyskytuje. Mali ste dobre pocasie na danu polohu (zemepisnu) a rocne obdobie. Mnoho mojich kamaratov (a zverenci tiez) bezali velmi dobre casy, ci osobaky, takze to nemohlo byt az tak zle pocasie, ci zla trat. Obecne sa da povedat, ze vonkajsie vplyvy neboli napriaznive k vytvoreniu kvalitnych vykonov. Musis pochopit, ze branim TBC, lebo velku cast organizatorov (tych, co su/boli bezcami) osobne poznam a su moji kamarati. Dali do pripravy velmi vela usilia a myslim, ze sa im tentokrat podarila. Vysledky hovoria za vsetko- bezali sa slusne a celkom rychle casy. Pocasie a ani trat nebola proti bezcom a keby sa nejake drobnosti nevyskytli (ako napr. podpriemerny vietor na BA), tak by sa nebolo na co vyhovorit :)

avatar

Stříbro

saki muž 03.04.2007 21:57:50

V Bratislavě jsem byl taky běžel jsem 1/2 M a byl jsem velice spokojen. Nejen s dosaženým časem (podařil se mi osobák 1:29:32 :-) ), ale i se skvělou organizací. Měl jsem docela obavy, po kritice kterou jsem si přečetl o loňském 1. ročníku, ale letos byla situace úplně jiná. Počasí mi připadalo vcelku přijatelný, místy to sice na sídlišti trochu foukalo, ale nic hroznýho. Všechno skvěle zabezpečený, všude spoustu ochotných organizátorů, skvělý moderátor :-)))… A jelikož bylo slunečno a byl jsem tam i s kamarádem (Honza Bíba – běžel maraton) a s manželkou, tak jsme si to všichni moc užili. I ta studená sprcha v šatnách ve škole byla nakonec docela příjemná a určitě byla pro unavený svaly přínosnější. Ještě jednou díky všem organizátorům, byla to skvělá akce, skvělý lidi okolo a už se těším na příští ročník. Teď se samozřejmě těším 13.5. PIM, doufám že uvidím spoustu známých tváří…

Motto: SAKI
avatar

Bratislava

Celkem 370 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:49 (2003)
maraton: 3:13:08 (2006)

PAULA žena 04.04.2007 11:37:48

Ahoj Saki, ved ty si dobehol kusok za mnou (1:29:18)..ne­pamatas si ma? Ja som na 20km mete musela stat, lebo som vracala..nevsimol si si ma? Inak gratulujem k osobaku:).

avatar

Štúrovo / Bratislava

Celkem 7421 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:47 (2011)
půlmaraton: 1:19:53 (2011)
maraton: 2:48:03 (2011)

Bohuš muž 04.04.2007 12:34:25

Saki Ťa asi nevidel, mal zavreté oči :-) http://www.s-team.sk/…ravnicek.htm

avatar

Stříbro

saki muž 04.04.2007 20:32:12

Ahoj Paulo,možná jsem tě viděl ale teď si to nejak nemůžu vybavit. Poslední trojku jsem šel fakt na krev. Ale určitě jsem tě musel vidět v cíli, doběhla si koooouuuusek přede mnou-gratuluju ke skvělýmu výkonu. Nechystáš se někam na maraton? Jo a Bohuši, díky za fotku a odkaz na galerii, vypadám tam fakt dost zhuntovaně-a taky jsem byl. Nevíš na kterým to bylo kiláku? Jo teď koukám na tvoji fotku a tvůj čas Bohuši 03:08:37 – fakt dobrý, alespoň pro mě, já mám osobák 3:21…a nevím jestli ho ještě překonám. Ale už se těším na PIM, třeba se zadaří.

Motto: SAKI
avatar

Štúrovo / Bratislava

Celkem 7421 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:47 (2011)
půlmaraton: 1:19:53 (2011)
maraton: 2:48:03 (2011)

Bohuš muž 05.04.2007 08:32:36

Bolo to fotené v cieľovej rovinke polmaratónu, resp. na konci prvého kola maratónu. Na PIM sa chystám tiež. Dúfam, že posuniem o kúsok osobák, najlepšie pod tri hodiny :).

avatar

Stříbro

saki muž 05.04.2007 12:30:53

Pod tři hodiny, to už je rychlost, když si představím že stejně rychle jako jsem odběhl 1/2 maraton bych měl běžet ještě kolečko… Můj cíl je pod 3:15, ale člověk nikdy neví…předloni bylo takový horko, že mě chytaly křeče a byl jsem rád za 3:55 :(

Motto: SAKI
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 05.04.2007 13:38:07

tak jsem něco sepsal na blog: http://www.tomas-kalina.com/blog včetně nějakých fotek… Teď trošku k origanizaci:

  • prezentace: Hodně velký „záděr“, jelikož jsem neplatil ze svého účtu a věděl jsem jen VS a ani datum platby. Po půl hodině, zvětšující se frontě a trošku zvýšeném hlasu z mé strany (prostě jsem cholerik, tyhle věci mají odsýpat). Místo goodie bagu jsme dostali „krabici od bot“, tričko (všichni dostávali L???) a šátek.
  • pasta: rychle, výběr omáček akorát. Kdyby bylo pivo, tak by to bylo supr!
  • start: trošku zádrhel na prezentaci do předstartovního koridoru, otevření druhé brány bylo moc pozdě. Musel se posouvat start (cca 3 minutky). Nemožnost jít mimo kvůli WC mě taky nepotěšila. Komentátor je celkem magor, ale jeho kecy se mi líbily! (Např.: dražba policejních motorek :-D )
  • značení: každý kilák na cestě, každých 5 tabule. Některé jsem v prvním kole přehlídl (ale byly tam). Ve druhém kole byly kiláky z prvního kola, takže posunutí o 98 metrů. Velké plus považuju za označení kolejí od tramvají červenou izolepou na asfaltu. Výron kotníku na výhybce asi nemusí být nejlepší žážitek (v balíku se blbě kontroluje „terén“ před sebou).
  • občerstvovačky: politá vlasy minerálkou není ideál, ale lepší než drátem do oka. Ionťák byl akorát, některé byly hustější, ale hned se to dalo říznout z kelímku s vodou. Jídlo jsem nějak nezaregistroval. Hody to nebyly, ale stejně jsem měl gely. Snědl jsem jen měsíček citrónu a povedlo se mi při tom zhodit celou misku s čokoládou a i pár dalších citrónů. Takže útratu u pořadatelů jsem měl jako kdybych byl na hostině :-( S kelímky v jedné ruce se mi to jednou rukou špatně nabírá. Stoly mi připadly moc blízko sebe. A u toho jídla by byly asi lepší tácy jako v jídelnách a ne ty plastové misky.
  • trať: není co vytknout. Kostky byly jen asi v nutném minimu, aby se i kus běžel ve městě. Uzavření ideální. Policisté raději zastavili auto, když jsem byl ještě 100 metrů před křižovatkou. Tohle fakt hodnotím na jedničku. S diváky to je těžké. Blava prostě je o víkendu mrtvá, i v sobotu byly prázdné ulice. Takže nějaké diváky jsem ani na trati neočekával. Občas někdo zatleskal, já poděkoval. Přěbehy po mostech mají negativum – je to takocý kopec, na který se musí nejdřív nastoupat a pak znovu odklesat. Oproti MMM je to trať trošičku pomalejší. Mě třeba dost vyhovaly rovné úseky okolo Petržalky (teda až na druhé kolo, kdy jsem šel do „předkrize“ v to jediném „kopci“). Abych tady neříkal jen kopec, kopec – tak hodinky mi vypsali 110 metrů převýšení, což není ani moc, ale ani rovina to taky není.
  • šatny: nehodnotím, nebyl jsem.
  • servis po závodě: medaile samozřejmostí, točilo se pivo, jabko a bageta do tašky. K dispozici byl ještě Red Bull. Víc nevím, nebyl jsem schopný to tam zkoumat – byl jsem rád, že jsem došel k lavičce. Jestli přijde diplom a tištěné výsledky, tak fakt nelituju peněž za startovné a cestu.

Celkový verdikt: pořadatelé si snědli, co si uvařili – velmi povedený závod. Myslím, že si nikdo na nic nestěžoval (možná jak někdo výše psal absence teplé vody). Pokud bych se vrátil do Blavy (půlka nebo plný), tak určitě to nebude krok vedle.

[quote=Rosťa Ostravak]Foreste blahopřeji Ti k výkonu. Věděl jsem, že to dáš letos pod 3:20. Ale, že to bude 3:14 na začátku sezóny… smekám. V září to dáš na ostravském maratonu pod tři (pokud nebude horko jako loni :))) Jseš mladej a mládí má zelenou :) Půjdeš rychle nahoru. Havířovská maratonská štafeta: Wala, Celuch, Kalina. :cool: :cool: :cool Dík! Jak jsem po maratonu všechno si probral, tak pořád mám velmi velké rezervy v tréningu, chybí mi dost OV (ach kdybych já nebyl tak lenivý :-( ). Na 3 hodiny musím být schpný dát na hodinovce dát 15 km, což je hodně nereálné. Po ironmanovi si nejsem jistý jestli budu schopný se dát dohromady (je to jen 11 týdnů). Více mi vyhovuje říjnový termín. Ale přemýšlím, že na podzim ani nepoběžím nic dlouhého – pomaleji můžu běžet dneska nebo kdykoli jindy, ale běžet rychleji asi ne. Do čárkařských sklonů mám daleko – raději na 100% nebo vůbec. Maraton je dost dlouhý na to abych se mi pomstil za případnou nepřipravenost. Rychle? Zatím ano, je velmi pravděpodobně, že osobáky už nebudu ukrajovat po 20 minutách :-( Jenže -W- a Celuch jsou jiná liga. Osobně bych měl i strach jít s Petrem výklus :-)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Praha

maraton: 2:40:24 (2010)

VlastaK muž 06.04.2007 07:12:58

[quote=forest]… Teď trošku k origanizaci:

  • prezentace: Hodně velký „záděr“, jelikož jsem neplatil ze svého účtu a věděl jsem jen VS a ani datum platby. Po půl hodině, zvětšující se frontě a trošku zvýšeném hlasu z mé strany (prostě jsem cholerik, tyhle věci mají odsýpat). Místo goodie bagu jsme dostali „krabici od bot“, tričko (všichni dostávali L???) a šátek.[/quote]

U prezentace jsem měl stejný problém. Startovné za mě ze svého účtu platila Justína a já tak nevěděl ani VS, ani datum platby. Pobíhal jsem tak mezi stolky, od organizátorů k Justíně, ale nakonec se platba našla. Hlas jsem nezvyšoval, protože takové věci mě nemůžou ani v nejmenším rozházet. Navíc, děvčata u prezentace byly pěkné a milé, tak nebyl důvod nikam spěchat :-) Tričko jsem od nich dostal velikosti M. Kdybych chtěl jinou velikost, daly by mi ji.

Jinak gratuluji k osobáku, v Blavě při tom letmém setkání na zastávce tramvaje na to nebyl čas.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 06.04.2007 08:49:20

Ono bylo hlavně zajímavé to, že jsem ještě týden před závodem psal maila, jestli platba i přihláška je OK. Odpověd byla kladná. Sice mi hned začalo vrtat hlavou hlavou jak to mohli zpárovat, když jsem na přihlášce uváděl jen rok narození a VS byl datum narození… I kdybych měl ústřižek z platby, tak by to asi moc platné nebylo, protože by to pomohlo jen na přibližné určení data platba (nakonec jsme se dopočítali – převod trval skoro týden…) – výpis z banky byl setřízen podle data, ne podle VS. Když jsem asi 10× zopakoval VS a že nevím, kdy se to platilo a kdo je majitelem účtu. Začali se do toho vkládat i jiní závodníci – ty jsem musel zpacifovat na prvním místě. Jediné co na celé akci hodnotím negativně, takže velmi povedený závod – [b]reparát se pořadatelům povedl[/b]. O to tričko mi nejde, jen mě zajímalo jestli dávali jen univerzální velikost (pro ženské nepoužitelné, pro chlapy občas malé) a nebo si ty děvčata u prezentace (narozdíl od nepříjemné paní u kasy) mě přeměřily pohledem a odhladly na L. ;-) Stejně jsem tričko už daroval…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Hostěradice

Celkem 701 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:57:58 (2007)

Nyo muž 06.04.2007 15:28:08

[quote=forest]Ono bylo hlavně zajímavé to, že jsem ještě týden před závodem psal maila, jestli platba i přihláška je OK. Odpověd byla kladná. Sice mi hned začalo vrtat hlavou hlavou jak to mohli zpárovat, když jsem na přihlášce uváděl jen rok narození a VS byl datum narození… I kdybych měl ústřižek z platby, tak by to asi moc platné nebylo, protože by to pomohlo jen na přibližné určení data platba (nakonec jsme se dopočítali – převod trval skoro týden…) – výpis z banky byl setřízen podle data, ne podle VS. Když jsem asi 10× zopakoval VS a že nevím, kdy se to platilo a kdo je majitelem účtu. Začali se do toho vkládat i jiní závodníci – ty jsem musel zpacifovat na prvním místě. Jediné co na celé akci hodnotím negativně, takže velmi povedený závod – [b]reparát se pořadatelům povedl[/b]. O to tričko mi nejde, jen mě zajímalo jestli dávali jen univerzální velikost (pro ženské nepoužitelné, pro chlapy občas malé) a nebo si ty děvčata u prezentace (narozdíl od nepříjemné paní u kasy) mě přeměřily pohledem a odhladly na L. ;-) Stejně jsem tričko už daroval…[/quote] Zdarec no to tričko jsem taky dostal L a taky mě to šrotovalo v hlavě podle čeho se to vybíralo.To já s placením neměl žádný problém.Platil to otec a já jim pak mailem poslal oskenovanej příkaz k úhradě oni napsali že je to OK a taky bylo:)).Jelikož to byl můj první marathon tak to bylo super i když po proběhnutí cílem jsem si myslel, že jsem s takovejma akcema skončil. Ale rozhodně ještě něco určo někdy zaběhnu.A taky prvních 15km, které jsem běžel s forestem pro mě byla docela velká škola.Takže díky foreste. No a příští rok asi opět Bratislavu navštívím.

avatar

Stříbro

saki muž 06.04.2007 22:36:14

Tak já jsem pro změnu dostal tričko XXL ale aspoň jsem si ho mohl natáhnout přes mikinu, vzít k tomu slovenskou vlaječku a chodit v sobotu po městě :) Jinak platba byla v poho, platil jsem to přes účet a u registrace se mě už na nic neptali. Možná to už bylo po tom, co tam na ně Forest jak píše: „musel trochu zvýšit hlas :)“

Motto: SAKI
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.11.2008 20:36:15

Kdo příští rok poběžíte? Já se o něm dozvěděl včera a teď se rozmýšlím.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 16.11.2008 21:20:53

Hodně obezřetně svou účast zvažuju. :)

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 16.11.2008 22:52:23

Chtěl jsem ho běžet už loni, ale nakonec mi to nějak nevyšlo termínově. I letos o něm silně uvažuji. Myslím, že má dost vhodný termín pro triatlonisty. A z toho, jak jej sleduji, se poslední dva ročníky velice vyvedly, vychytaly se organizační chyby prvních ročníků. Myslím, že Forest by mohl velice zasvěceně poreferovat.

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 17.11.2008 07:31:37

Právě: Bratislava a pak hned najíždět kilometry. :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 17.11.2008 09:55:06

[quote=koyama]Hodně obezřetně svou účast zvažuju. :)[/quote] Přesně. Teď to vidím 50:50.

avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 17.11.2008 10:37:02

[quote=Advid]Právě: Bratislava a pak hned najíždět kilometry. :)[/quote] Vidím to podobně. Vpadá to, že se příští rok asi potkáme víckrát. ;)

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 17.11.2008 11:23:06

Já už ale zapomněl, jak vlastně ve skutečnosti vypadáš, tak se musíš přihlásit. Já vypadám pořád stejně. :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 17.11.2008 11:55:34

[quote=Advid]Já už ale zapomněl, jak vlastně ve skutečnosti vypadáš, tak se musíš přihlásit. Já vypadám pořád stejně. :)[/quote] Já taky (viz. avarat) .:)

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 17.11.2008 12:37:11

Leda, že bys po sezóně hodně přibral. :-))

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Nalezené položky: 105 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.