Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Tréninkový efekt, Suunto Coach??

Tréninkový efekt, Suunto Coach??

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

hordy muž 21.01.2007 09:38:46

Dobrý den, velice vážně uvažuji o koupi tepáku, ale zatím jen trochu tápu v tom, co jednotlivé funkce znamenají…Můžete mi prosím někdo vysvětlit co znamenají a k čemu mi můžou být dobré fce: Tréninkový efekt a Suunto Coach(t4)-né že bych je chtěl ale chci se zatím jen zorientovat v jednotlivých fcí a podle toho co budu potřebovat se pak rozhodnu. Děkuji

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 21.01.2007 11:35:29

[quote=hordy]Dobrý den, velice vážně uvažuji o koupi tepáku, ale zatím jen trochu tápu v tom, co jednotlivé funkce znamenají…Můžete mi prosím někdo vysvětlit co znamenají a k čemu mi můžou být dobré fce: Tréninkový efekt a Suunto Coach(t4)-né že bych je chtěl ale chci se zatím jen zorientovat v jednotlivých fcí a podle toho co budu potřebovat se pak rozhodnu. Děkuji[/quote] Nevím jak t4 a u t6 je treningový efekt něco jako součin průměrných tepů a času.U těch tepů to není tak lineární,efekt se prudčeji zvyšuje přibližováním k TFmax. Tren.efekt je obecná univerzální hodnota vypočtená z tebou zadaných parametrů. Skutečnou efektivitu treningu musíš posoudit sám,na základě daného cíle. Příklad : 2,5 h AVG 147 hodnota TE 150-level 3 nebo 47 min AVG 177 , TE 400-level 5 co je přínosnější ?

avatar

Qwasna muž 12.04.2008 18:33:51

Ahoj sportovci,

zajimam se o funkci Suunto Coach. Mohli by jste mi o ni napsat par radku prosim…

Jak konkretne funguje. Jak se chova, kdyz to na jedny fazi prepisknes (da vam to dalsi den volno nebo ubere na aktivite v dalsich dnech?) Pokud jdes vice fazi nez jen jednu? Jak se chova Coach, kdyz tvym cilem neni jen vytrvalostni trenink? … …

Dekuji za odpovedi :-) Honza

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 14.04.2008 10:08:49

Ahoj, jestli chceš vědět víc o training coach, dost toho najdeš na www.firstbeattechnologies.com pod training, link inteligent tools for training. Training coach má snad jedinou výhodu, naučí tě, jak a kdy odpočívat a co to odpočinek sportem je, pomůže rozlišit hranici mezi jogem a během. Když se tohle krapet od něj naučíš, tak na plánování tréninku už ho podle mě moc nevyužiješ. Škoda taky u těch modelů T3 a T4 že nemají kontinuální záznam tepovky, což by člověk u týhle ceny čekal… Na spin, na kolo super, na běh už míň. Nenásilně pomůžou ke zvednutí hodin tréninku týdně, i úrovně tréninku, rozvoji vytrvalosti. Pokud si přizpůsobuješ svůj trénink někomu lepšímu, tak odpočinky v něm dané jsou většinou moc časté a příliš mírné. Ale alespoň tě to naučí poznat, při jaké zátěži odpočíváš a to osobně beru jako největší přínos.

R

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.