Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Wave Arashi - vyměnit?

Wave Arashi - vyměnit?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

nofingers muž 28.12.2006 22:01:42

Zdravím a zároveň prosím o radu (především zkušené). Dostal jsem od přítelkyně jako dárek Mizuno Wave Arashi Gore-Tex, které jsou určené pro běh – terén a pro osoby se sklonem k tzv. pronaci nebo-li špatnému nášlapu chodidla směrem dovnitř. Můj problém spočívá v tom, že mám naopak, řekl bych, jen lehkou supinaci (boty sešlapávám z vnější strany,ale né nějak výrazným způsobem, sešlapání se projeví až po delší době běhu cca 1/2 roku a to v rozmezí cca 3 – 5 mm). Chci se zeptat:

1– Zda je nutné boty vyměnit?

2– Jestli, když si model Wave Arashi ponechám, mi nemůže nějak zdravotně uškodit? (v botách jsem zatím neběhal kvůli případné výměně za jiný model. Po obutí a lehkém běhu po bytě cítím, jak mi boty pomáhají v lehkém pohybu šlapky z jejich vnitřní strany směrem ven. A já do toho mám lehkou supinaci, tím pádem ještě více našlapuji na vnější stranu šlapky. Okamžitě mě napadly otázky, jestli mi bota při reálném běhání nemůže např. vymknout kotník či jinak zdravotně uškodit) ?

3– Jestli při případném používání modelu Wave arashi nemůžu boty rychleji zničit, tím pádem zkrátit jejich životnost?

4– Jaký by byl vhodný model bot pro můj problém (lehkou supinaci)

Předem děkuji za kladné odpovědi…

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.