Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto t4 vs Polar F55al

Suunto t4 vs Polar F55al

Nalezené položky: 13 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Mira8 07.12.2006 17:36:58

Dobrý den, chtěl bych si koupit nové hodinky. Rozhoduji se mezi Suunto t4 a Polar F55al. Mohl bys te mi někdo pomoct s výběrem. díky

http://polar.prodejce.cz/…r/F55al.html

http://www.suunto.cz/suunto.php?…

avatar

Praha

pug muž 08.12.2006 09:49:00

Nejdůležitější je, co s nima chceš dělat?

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 08.12.2006 13:09:59

přesně tak. Oba jsou to pěkné strojky, ale fko je typická fitness záležitost. Kdyby měl tester sloužit hlavně k běhu, šel bych do suunta, kde je možnost dokoupit příslušenství. Zdá se mi i hezčí;-)

avatar

foton muž 13.12.2006 11:05:51

Ja bych dal prednost suuntu. A rekl bych, ze bohate postaci i t3

avatar

kutulin 17.12.2006 18:18:58

Tak Míro8 mám přesně to samé dilema, už jsem šel pro Polar f55al, ale tady pár lidí se spíše klaní k SUUNTU, jak jsi na tom co jsi vybral? Děkuji i dalším za zkušenosti. Měl jsem zato, že Polar je v tomto směru jednička… A ještě jeden dotaz: Prosím vás, měří výše uvedené hodinky při jakémkoli (minimalním) pulsu a to třeba i při minimalní činnosti např. ve spánku? Změří třeba za noc množství spotřebovaných kalorii? Děkuji za reakce K.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 17.12.2006 18:43:29

měřiče samozřejmě měří i nízký puls, nicméně vydaná energie vy spánku a tak mi příjde jako dost nerelevantní záležitost (jde o to, že ta vydaná energie spočtená strojky obvykle udává rozdíl mezi klidovou a aktuální spotřebou, než že by udávala absolutní hodnotu a i tak jsou ty údaje spíše orientační), pominu-li to, že životnost baterie při takovém použití bude výrazně kratší, než udávaná výrobcem. Navíc třeba spát s hrudním pásem, no nevím.

avatar

Praha

maraton: 2:40:24 (2010)

VlastaK muž 17.12.2006 19:10:51

[quote=kutulin]A ješ­tě jeden dotaz: Prosím vás, měří výše uvedené hodinky při jakémkoli (minimalním) pulsu a to třeba i při minimalní činnosti např. ve spánku? Změří třeba za noc množství spotřebovaných kalorii? Děkuji za reakce K.[/quote] Vlastním Polar S 610i. Tento model ti naměří jakkoli nízké hodnoty. Aspoň mně do 35tepů/min. bez problémů. Spotřebu kalorií měří od hodnoty 90 tepů/min. a výše. Předpokládám, že u ostatních modelů Polaru to bude stejné. Pokud si tedy chceš změřit jaký máš v noci tep, je to bez problémů. Ale aby ti měřil spotřebu kalorií, musíš se už trochu hýbat.

avatar

kutulin 15.01.2007 11:13:46

Zatím jsem se stále nerozhodnul zda SUUNTA t3 a t4 a nebo Polar f 55AL. Moc se mi vzhledově zamlouvají black Suunta t3, t4 už zas tak pěkne nejsou a Polary f55 vzhledově průměr. Nemohu si pomoct, ale Polary 55 mají plno funkcí IR přenos již v sobě, dále: Kódovaný signál Zamezuje rušení okolními uživateli.
Polar Body WorkOut Vedení silového tréninku optimální cestou…
Polar Own Relax Věnujte se vlastní relaxaci. Víte jak na tom jste?
Komunikace s Nokia Umožňuje přenášet data do mobilního telefonu, kde je lze zálohovat nebo poslat dál svým přátelům, trenérovi atp.
Keeps U Fit Program pomáhající zvýšení kondice v optimálních podmínkách.
Polar Fitness Test Na základě proměnnosti srdečního tepu v klidu je určen váš index kondice.
Spotřeba energie a podíl tuků… http://www.polar.prodejce.cz/…5al-fce.html

Mají Suunta t3 a t4 vyměnitelnou baterii v pásu uzivatelem nebo se to kupuje znovu? Má potřeba je hlavně: FITNES, HORSKÁ TURISTIKA a občas KOLO.

avatar

Most

10 km: 0:58:40 (2007)

apač muž 13.02.2007 12:55:57

Ahoj , jsem tady sice nový , nejsem lecjaký běžec, ale spíš tak všeobecný sportovec.Ale mohu ti odpovědět na Tvé otázky.V mojí práci je dost sportovních nadšenců,kteří mají Polary vč.PODu. Nedávno jsem si chtě pořídit nový měřič a po dlouhém váhání jsem kontaktoval přímo prodejce SUUNTA v Č .Budějovicích. Následná schůzka a přímo prezentace hodinek mě nadchla. A bylo jasno.Dnes jsme dá se říct přátelé, objednal jsem si zároveň s T3 GPS Pod pro běhání , in line brusle,turistiku, kolo.A v lednu 07 jsem si doobjednal PC Pod .Je to úžasná záležitost.Mám s tím jen ty nejlepší zkušenosti. Pokud budeš potřebovat nějaké info , klidně napiš.Ahoj Jirka

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 01.04.2007 23:18:20

Mám podobné dilema. Dosud mám nejlevnější Polar, ale má to 2 nevýhody: nevyměnitelná baterie v pásu a nemožnost měření mezičasů. Pak by se mi taky hodilo zaznamenání max TF, možnost ukládání, komunikace s PC atd. ale to zatím není tak nutné. V 1/2maratonském Expu jsem se zastavil u stánku Suunta a taky mě docela zaujal vstřícný a ochotný postoj k zákazníkovi – asi si vyberu t3 nebo t4 – váhám… (t6 už je top :) )

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Celkem 2146 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:15:05 (2008)

bazaji muž 09.04.2008 14:36:00

Zdravím, měl jsem T4 a byl jsem s nima max. spokojenej. Po čase sem je vyměnil za T6 a taky si je nemůžu vynachválit. Nemám zkušenosti s POLARem. Co se týká SUUNTA baterie v Podech je vyměnitelná uživatelem, Každý POD má svojí vlasní frekvenci takže se nemůžou rušit. Je možnost data stahovat do PC a odesílat mailem nebo i následně do mobilu(jako data), na flash. Vyhodnocení tréninků a plánování je výborné v T4 (coach manager), T6 jsou závislé na softveru. Pro mě byl důležitý i design. Mám jenom jedny hodinky a popravdě si nedokážu představit, že bych se pohyboval ve společnosti s POLARama.

avatar

Celkem 5860 km
Minulý měsíc 0 km

Zdenda L muž 11.10.2008 17:13:12

Nazdárek,nevíte náhodou někdo,zda se dá Suunto t4 Black použít střídavě pro 2 uživatele aniž by se muselo něco zásadního přenastavovat? Díky za informaci Z.L.

avatar

Vresina

Celkem 25 km
Minulý měsíc 0 km

ce-la-veq muž 13.10.2008 11:54:16

Ahoj, mam Suunta t4 a jsem s nima spokojeny. Mam k nim PC pod I foot pod, oboje pracuje dobre a spolehlive. Jenom mi pri plavani v bazenu nemerily tepovku, nevim jestli to bylo tim ze jsem mel hrudni pas malo utazeny…? Doufam ze to pujde. Pokud mate moznost nechte si je dovest z USA kde jsou ceny polovicni. Pro 2 lidi pouzivat nejdou protoze se tam nastavuje vaha vyska veka mx tep.

Nalezené položky: 13 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.