Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Poznámky kolemjdoucích

Poznámky kolemjdoucích

Nalezené položky: 39 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51643,4 km
Minulý měsíc 132 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 02.12.2006 21:19:57

[quote=thebambus]… a chtěl bych se zeptat někoho kdo běháte se sluchátkama nestává se vám že vám třeba vypadávaj?[/quote] Mám sluchátka s gumovými „návleky“ za uši, nevypadávají…

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 04.12.2006 06:10:51

[quote=thebam­bus]Tak když je to ta slušnost tak také všechny zdravím:-) jak tak koukam tak stejně jako většina ostatních blbý narážky ignoruju dobrejma se bavím-aspon se pak líp běží. a chtěl bych se zeptat někoho kdo běháte se sluchátkama nestává se vám že vám třeba vypadávaj?-párkrát sem měl tendence poslouchat svý oblíbený songy ale když sem ty mizerný drátky porád vlek někde za sebou tak sem se na to radši vyprd[/quote] Já mám normállní pecky, ale oblepil jsem si kablík v jednom místě páskou, takže jsem teď trochu na fest, ale drží.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 04.12.2006 19:20:29

[quote=thebam­bus]Tak když je to ta slušnost tak také všechny zdravím:-) jak tak koukam tak stejně jako většina ostatních blbý narážky ignoruju dobrejma se bavím-aspon se pak líp běží. a chtěl bych se zeptat někoho kdo běháte se sluchátkama nestává se vám že vám třeba vypadávaj?-párkrát sem měl tendence poslouchat svý oblíbený songy ale když sem ty mizerný drátky porád vlek někde za sebou tak sem se na to radši vyprd[/quote] Já používám zásadně náhlavní sluchátka a ty nevypadávají. A jsou celkem malá, takže se vejdou v pohodě teď v zimě i pod čepici. Myslím, že se jim říká klipsy nebo tak nějak.

avatar

Mělník

rastef muž 08.12.2006 08:47:02

[quote=Mato]Na druhu stranu, taky Texas, kde som bohuzial musel stratit rok svojho zivota, je pre bezcov (najma v malych mestach a na farmach) zvotunebezpecna oblast. Nebude verit, ako ludia z tejto „najvyspelejsej krajiny“ sa chovaju k niekomu, kto beha po cestach. Poznamky s nadavkami najhrubsieho zrna a vseobecne opovrhovanie (skryta zavist) bolo to najmenej co sa mi stalo. Pustali na mna psov, hadzali po mne kamene, flase, snazili sa ma trafit z iduceho auta baseballovou palkou, denne som bol vytlaceny z cesty autami… V inych castiach USA som nikdy podobne problemy nemal- vlastne vobec ziadne, avsak juzanskym statom som sa oblukom vyhybal. Ona ta prupovidka, ze Texas nie je USA (od ludi z inych statov) ma nieco do seba.[/quote] Nedá mi to a musím se Texasu trochu zastat. Strávil jsem tam celkem taky skoro rok, teď tam lítám 2× ročně zhruba na 10 dní. Zejména v zimě se těším, jak si tam parádně zaběhám. Letos v listopadu, kdy v ČR bylo hnusně, tam bylo 25–30 stupňů a park u řeky v centru Austinu byl plný pohodových běců. Ale uznávám, že Austin se od zbytku Texasu v mnohém liší… rastef

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 08.12.2006 10:59:03

Och, ano, Austin je proti „rural“ Texas uplnym rajom. Naviac je tam vyborna bezecka komunita, mnozstvo zavodov a nemalo specializovanych bezeckych obchodov. Austinsky maraton je TYM miestom, kde si zabehnut osobak, ci sa kvalifikovat na Olympic Trials (ma dost znacny elevation drop).

avatar

Prostějov

Celkem 2853 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:00 (2007)
půlmaraton: 1:25:37 (2007)

draver muž 09.12.2006 13:24:25

Jednou si takhle běžím temnou uličkou a v dálce vidím nějakou paní. Když jsem se přiblížil, začala mávat rukama a křičet: „Pane, haló, pane!“ Lekl jsem se, že se něco stalo a tak jsem zastavil a ona povídá: „Pane, nemáte cigaretu?“ :-)

avatar

Kladno

Celkem 1550 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:56:19 (2006)

Vrtulka žena 09.12.2006 20:46:53

No ja dneska bezim a opodal stoji asi19leta 150kg slecna s rodicema.slecna na me kouka jak na blazna ze se nekam trmacim a sama cigeretu v ustech,rodice ji povidaji" vidis jak se muzes hejbat,jako tady slecna"a dcera povida ja nic takovyho nemuzu spatne se mi dycha,ale cigaretu udychala dobre

avatar

millhi muž 12.12.2006 12:28:27

Tak jsem při včerejším běhu potkal skupinku malých romů. Už z dálky, kdy jsem se k nim blížil, jsem viděl, že se snaží napodobit můj profesionální styl :-)

Po tom, co jsem kolem nich proběhl jsem zaslechl: „Běžíme s nim!“… a jak řekli, tak udělali. Přidali se ke mně a zpočátku mne dokonce předběhli. Po pár metrech běhu jsem se ale opět dostal do čela pelotonu a než jsem doběhl na konec ulice, všichni do jednoho odpadli :-)

Docela mě to pobavilo… Po půl hodině jsem kolem nich běžel zpět, ale už se ke mně nepřidali.

avatar

Kostelec nad Orlicí

Celkem 2953 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:01 (2013)
půlmaraton: 1:24:12 (2013)

drzmar muž 12.12.2006 12:32:12

Nojo, to víš, ti mladí si s cigaretou připadají velice důležití. A navíc to pro ni už tak asi bylo dost náročné, když ji měla držet v ruce a občas ji dostat k ústúm:-))) Ale pravdou je, že takový názor napadne každého… Asi by potřebovala pár lidí kolem sebe, nějaké kamarády, aby ji s tím pohybem trochu pomohli, určitě by ji bylo lépe jak fyzicky tak po psychické stránce:-)

Motto: ... nikdy neříkej nikdy ...
Nalezené položky: 39 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.