Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Poslední etapa Běhu pro Paraple Miloše Škorpila ve čtvrtek kdo se přidá?

Poslední etapa Běhu pro Paraple Miloše Škorpila ve čtvrtek kdo se přidá?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Pardubice

Celkem 2586 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:18 (2008)
půlmaraton: 1:57:52 (2008)
maraton: 4:34:01 (2008)

Tomas_Pce muž 28.04.2010 22:07:50

Vím, že jsem toto vlákno mohl napsat dříve, ale pokud by se našel někdo kdo by chtěl Miloše doprovodit na posledních z více než 1300 km v posledních 23 dnech nepřetržitě, bude nás víc a já doufám, že se můžeme potkat na trase mezi Kutnou Horou(start v 7.00 hod) a Prahou a tak jako každý za každý uběhnutý kilometr přispět 1,– Kč na konto Centra paraple. Předpokládaný časový průběh… 7:00 výběh Kutná Hora (Palackého náměstí) – Miškovice (7:40) – Suchdol (7:55) – Bečváry – Zásmuky (9:15) – Kostelec nad Černými lesy (běžíme po obchvatu, nezabíháme dovnitř 10:30) – Mukařov (11:30 – oběd) – Říčany (13:00) – Uhříněves (14:00) – Centrál park Jižní město – Komunitní centrum Matky Terezy (15:00). Bude nás hodně, ale proč ne o trochu víc…já se připojím v Kostelci n. Č. l.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.