Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » HLEDAM MIZUNA WAVE RIDER 9!!!!SPECHA TO

HLEDAM MIZUNA WAVE RIDER 9!!!!SPECHA TO

Nalezené položky: 18 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Barcelona muž 09.10.2006 12:32:54

nemáte odkaz kde bych mohl sehnat a po internetu objednat mizuna velikosti 11,5???Já to nikde nenašel, hledám na internetu a nemůžu to najít.....PS-12ctky ani 11ky neberu…

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 09.10.2006 13:52:12

nejsem si jistý, ale 11,5 se tuším nedělají. Co jsem já kupoval Mizuna, tak v těch velikostech (mám 12, ale taky bych raději bral 11,5) se ty modely nevyskytují v „půlkách“…

a teď soukromý vzkaz: přečti si prosím mail (příspěvky tady píšeš, ale schránku si nevybíráš)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Barcelona muž 09.10.2006 15:04:54

jeeeee foreste strašně se omlouvám já to četl a několik témat jsem už založil malými písmeny ale ted mi to nějak ujelo, nechápu to, moc se omlouvám, máš mé slovo že udělám vše aby už se to zas neopakovalo

Jinak půlky vyrábí i Mizuna …11 a půl mají Mizuna Atlantisy 2 tam kde to kupuju

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 09.10.2006 15:41:28

Jezis , dalsi mizono-cvok :)) .

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 09.10.2006 15:47:39

2 Xixao: takhle bych to nebaletizoval – přece jen, každá firma má jiný typ kopyta, a někomu sedne něco jiného. A většině lidí tady na fóru sedlo Mizuno, já jsem s nima spokojený, ale 90% mého botníku má jinou značku… (trochu klidu a konstruktivity zapojit by nešlo?)

2 Barcelona: http://www.mizuno.cz/…ral0701.html jde videt, že u tohle modelu už ta 11,5 fakt není (resp. se možná do ČR nedováží)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Barcelona muž 09.10.2006 16:17:26

Na ridery se asi nedováží ale na wave atlantis 2 se dováží http://www.tvujsport.cz/…ntis-2/6140/

Jinak v mizunech jsem ještě neběhal ale Miloš Škorpil doporučuje pořád ridery tak to chci vyzkoušet co je na tom…Doted jsem běhal v nějakých adidasech a nejvíc mi doted seděly asicsy…

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 09.10.2006 18:21:01

[quote=forest]2 Xixao: takhle bych to nebaletizoval – přece jen, každá firma má jiný typ kopyta, a někomu sedne něco jiného. A většině lidí tady na fóru sedlo Mizuno, já jsem s nima spokojený, ale 90% mého botníku má jinou značku… (trochu klidu a konstruktivity zapojit by nešlo?)

2 Barcelona: http://www.mizuno.cz/…ral0701.html jde videt, že u tohle modelu už ta 11,5 fakt není (resp. se možná do ČR nedováží)[/quote] Ja jsem uplne klidnej. Je jen zajimavy jak 99% lidi z fora se schodne na jednech botech. Ne ze bych sveho casu po mizunech nepokukoval, ale protoze mam svoje zdroje obuvi a vubec vseho, tak driv nez se dostanu k levnejm dobrejm mizuno botam (rozumej k tem vyssim radam s hezkou slevou) tak sezenu nejaky boty jiny znacky s jeste lepsi slevou … :) . Jsem holt starej skrt.

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Praha

10 km: 0:35:39 (2008)
půlmaraton: 1:19:16 (2009)
maraton: 2:58:09 (2008)

Křov muž 09.10.2006 18:47:49

[quote]Je jen zajimavy jak 99% lidi z fora se schodne na jednech botech.[/quote] Já v nich sice občas běhám také, ale rozhodně si nemyslím, že by to byly boty s univerzálním využitím. Na tréninkovou botu jsou celkem lehké, vzdušné, tlumení je dobré atd., ale je nutné si uvědomit, že je to především silniční bota a i v lehkém terénu se chová docela nestabilně – tam bych osobně doporučil jinou obuv. Taky bych řekl, že není vhodná pro širší chodidlo, takže je třeba si ji pořádně vyzkoušet. Bota vhodná pro 99% existovat nemůže.

avatar

Líšnice

maraton: 2:52:51 (2002)

Láďa Tarant 09.10.2006 19:23:03

[quote=Křov]Já v nich sice občas běhám také, ale rozhodně si nemyslím, že by to byly boty s univerzálním využitím. Na tréninkovou botu jsou celkem lehké, vzdušné, tlumení je dobré atd., ale je nutné si uvědomit, že je to především silniční bota a i v lehkém terénu se chová docela nestabilně – tam bych osobně doporučil jinou obuv. Taky bych řekl, že není vhodná pro širší chodidlo, takže je třeba si ji pořádně vyzkoušet. Bota vhodná pro 99% existovat nemůže.[/quote] Ano, jen bych nesouhlasil s tím, že není vhodná pro širší chodidlo. Třeba jinak skvělé Adidas Response mi přišly o hodně užší.

avatar

Praha

Celkem 17405 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:54 (2007)
půlmaraton: 1:29:59 (2007)
maraton: 3:16:40 (2007)

PetrS muž 09.10.2006 19:48:09

odpovím na původní dotaz: zmíněná Mizuna jsem koupil nedávno v Intersportu – ale bohužel na internetu je také nemají

avatar

Barcelona muž 09.10.2006 20:14:10

[quote=PetrS]od­povím na původní dotaz: zmíněná Mizuna jsem koupil nedávno v Intersportu – ale bohužel na internetu je také nemají[/quote] Já sem si koupil už 12ky číslo na internetu…když jsem si takové koupil kopačky tak se mi při sprintu vyzouvaly…Já napsal poznámku k objednávce že si nejsem jistý jestli mi 12ka padne že jestli by to šlo si ji napřed doma vyzkoušet a pak vrátit nebo ne a at mi odpoví na mejl…a s tím jsem si to objednal…

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 10.10.2006 08:01:21

Vsechno zbozi z internetu muzes do mesice vratit bez udani duodu, takze se nemas ceho bat. Jen je nesmis moc osmajdat:)

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Barcelona muž 10.10.2006 08:53:58

:)))takže běhání v kurníku zavrhuju

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 10.10.2006 10:00:53

Zboží koupené na internetu můžeš vrátit do 14-ti dnů (nikoli do měsíce, nemá-li server jiné obchodní podmínky, ale s tím jsem se zatím nesetkal) bez udání důvodu v originálním balení a bez známek používání !!!, tzn. pokud v těch botách jednou vyběhneš, už Ti je nemusí vzít. Rovněž je dobré myslet na to, že Ti nebude vráceno pošotvné a balné. Bez urážky: kupovat na webu boty, které jsi nikde nevyzkoušel, je podle mne chyba.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.10.2006 09:40:09

[quote=Křov][qu­ote]Je jen zajimavy jak 99% lidi z fora se schodne na jednech botech.[/quote] Já v nich sice občas běhám také, ale rozhodně si nemyslím, že by to byly boty s univerzálním využitím. Na tréninkovou botu jsou celkem lehké, vzdušné, tlumení je dobré atd., ale je nutné si uvědomit, že je to především silniční bota a i v lehkém terénu se chová docela nestabilně – tam bych osobně doporučil jinou obuv. Taky bych řekl, že není vhodná pro širší chodidlo, takže je třeba si ji pořádně vyzkoušet. Bota vhodná pro 99% existovat nemůže.[/quote] Mizuno se chová v terénu nestabilně? Mám loňský model mizuno ablaze a zdá se, že budou lepší než adidasy cenově srovnatelný… Ale fakt je, že NB budou asi lepší… :-)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Barcelona muž 12.10.2006 10:37:01

Já v těch botách nevyběhnu, jen si je vyzkouším doma…mám nohu jedenáctku takže kupuju o číslo větší podle doporučení

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.10.2006 11:29:02

Když už jsme nakousli téma velikosti bot, tak teda… Mám dvoje Adidasy – sedí mi úplně přesně no nohu a jedny jsou, mám pocit, o 1/3 menší. Ale jak jsou mi akorát, tak se začínaji klubat palce. Pak mám NB – na běžný nošení, jsou těžký a o číslo větší – v pohodě. A teď mám mizuna – větší, ale asi o půl čísla, zatím je brzo na hodnocení. Soutěžní otázka zní: Může můj běžecký styl nebo výkon nějak ovlivnit bota o půl čísla větší? Druhá otázka: Koupíte si botu, která se vám líbí a je ve slevě (prostě jí chcete) i když je o půl čísla větší? Nebo radši jiný model ve vaší velikosti?

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Brno

Jezek 12.10.2006 18:17:35

Obecne plati,ze si mas kupovat botu vetsi,protoze pri vykonu noha „napuchne“,takze boty,ktere jsou na zacatku akorat,jsou po hodine ci dvou pohybu vlastne male…Sam mam nohu 10,obycejne boty (polobotky) si kupuju 10,5,ale beham v asics 12.5 (!),a v pohode.Takze koupit o cislo vetsi asi neni takova tragedie.Navic jde jeste o sirku boty,resp.nohy,vys­ku klenby,coz jsou take nezanedbatelne veliciny.Ne nadarmo New Balance dela boty v nekolika sirkach (dle jejich katalogu se k nam-bohuzel-nevozi).

Nalezené položky: 18 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.