Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Běžci z Pardubic

Běžci z Pardubic

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 04.10.2006 17:00:18

  1. Je tady mezi váma taky nějakej student/ka běžec/běžkyně z Pardubické univerzity ?
  2. Neznáte někdo nějaký dobrý trasy v Pardubicích, nejlíp blízko univerzity, nebo v Lázních Bohdaneč ?
  3. Vy co jste z Pardubic… jste v nějakým oddíle ? Hvězda Pardubice/AC Pardubice/ BK Pardubice ? Jaký jsou podmínku kdybych chtěl vstoupit do nějakýho z těchto klubů nebo jinam pokud ještě v Pardubicích nějakej existuje ? Díky za odpovědi ;-)
avatar

Kostelec nad Orlicí

Celkem 2953 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:01 (2013)
půlmaraton: 1:24:12 (2013)

drzmar muž 19.10.2006 10:01:26

Ahoj, v Pardubibích je to na běhání super. Můžu doporučit pár míst z vlastní zkušenosti, bydlel jsem tam něco přes dva roky a sloužil u armády, tam jsme také běhali. Jako například není špatný les na Dubině, vede až do Černé za Bory, stačí to vzít dvakrát až třikrát a máš to. Potom není špatné běžet na Kunětickou horu, také se zde pořádá každý rok běh. Můžeš také po cyklostezkách směrem na Sezemice nebo na Lázně Bohdaneč. Také se dá běžet podél Labe, ale nejsem si jist jak ta cesta teď vypadá, myslím u nemocnice. Jinak za Kávovinama je také celkem pěkný park. Takže záleží na tobě jak velkou vzdálenost chceš běhat a na jakém povrchu, máš dost velký výběr. Nejsem v žádném klubu, snad jen PIM :-), takže ať se dobře běhá a krásné cesty…

Motto: ... nikdy neříkej nikdy ...
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 21.10.2006 16:02:52

Ahoooj, jsem z Pardubic, myslím že bych Ti mohl poradit......já chodím běhat do lesa vedla Parama(malý, ale po měkým, mám to nejblíž)), pak na stadion(výjimečně, hlavně na nějaký atletický středy)), jednou tejdně se běhá(skupina z BK, ale i kdo chce, takže jseš vítán…) od sokola(vedle lázní) do Dubinskýho lesa(tam to nemá chybu), podél Labe to taky jde, ale teď už tam je dost betonovejch stezek, spíš od Cihelny k Brozanům a pak ke Kuňce, V Bohdanči bydlí brácha.....takže tam taky pobíhám, je tam hooodně lesů a cest, proběhneš park, kolem kapličky a dá se běžet až........no daleko, taky golfový hřiště, ale tam se asi za chvíli nebude moct:) Jinak oddíly?, byl jsem dlouho v AC, teď asi 3 roky ve Hvězdě, nebudu tady psát kde to je horší a kde lepší, ono je to totiž úplně jedno.......každej klub má trochu jinou filosofii(víc povím jindy, když budeš chtít) Podmínky? Myslím že vůbec žádný, prostě přijdeš a řekneš, že bys za ně chtěl běhat a oni Tě „mile“ rádi zaregistrujou. Jestli chceš ještě nějaký informace tak se můžem domluvit přes mejla. Bjehu zdar:))

Motto: můj podpis
avatar

runcz 16.12.2006 17:31:02

Ahoj, funguje v Pardubicich neco jako spolecny beh? Treba ted pres Vanoce? Dikas za odpoved.

avatar

Praha/Jičín

Celkem 4928 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:36 (2008)
maraton: 3:24:46 (2008)

vkuzel muž 18.12.2006 00:07:31

Mrkni na mý trasy http://www.mapmyrun.com/user_routes.php?… podle mě je to v podstatě všechno co se dá v pardubicicích běhat, pokud chceš trochu víc do přírody. Kuňka je tady v okolí jediný kopec, což je trochu škoda.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.