Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty na zimu

Boty na zimu

Nalezené položky: 12 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 14.09.2006 09:57:16

Mozna je to predcasny, ale mate nekdo zkusenosti s nejakyma dobryma botama na zimu? Hruba a neprilis klouzava podrazka, pevny svrsek, a hlavne, aby mi v nich prilis nemrzly nohy. Minulou zimu jsem behala i v tech 20C mrazech a mela goretexovy botky od Nike, ktery byly fajn, jen uz je tedko urcite nesezenu, tak kdybyste nekdo mel nejakou zkusenost s jinym modelem, poradte. Divala jsem se tady na reklamu na ty goretexovy Mizuna, ale pripadji mi nejak podezrele levny. Jeste se mi zamlouvaly Trabucca od Ascicsu. Jo, v Usti nad Orlici maj celkem pekny slevy na boty Asics.

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Nymburk

10 km: 0:34:12 (1996)
půlmaraton: 1:16:58 (2003)
maraton: 2:58:07 (2006)

mhrunner muž 14.09.2006 10:53:18

[quote=Devce]Mozna je to predcasny, ale mate nekdo zkusenosti s nejakyma dobryma botama na zimu? Hruba a neprilis klouzava podrazka, pevny svrsek, a hlavne, aby mi v nich prilis nemrzly nohy. Minulou zimu jsem behala i v tech 20C mrazech a mela goretexovy botky od Nike, ktery byly fajn, jen uz je tedko urcite nesezenu, tak kdybyste nekdo mel nejakou zkusenost s jinym modelem, poradte. Divala jsem se tady na reklamu na ty goretexovy Mizuna, ale pripadji mi nejak podezrele levny. Jeste se mi zamlouvaly Trabucca od Ascicsu. Jo, v Usti nad Orlici maj celkem pekny slevy na boty Asics.[/quote] V zime kdyz je snih nebo naledi, tak beham v krosovych botach od New Balance, podivej se sem http://www.newbalance.cz/…ypelist.php3?… Jinak Asics trabuco bude urcite dost dobra bota !

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 14.09.2006 15:11:20

[quote=mhrunner][qu­ote=Devce]Moz­na je to predcasny, ale mate nekdo zkusenosti s nejakyma dobryma botama na zimu? Hruba a neprilis klouzava podrazka, pevny svrsek, a hlavne, aby mi v nich prilis nemrzly nohy. Minulou zimu jsem behala i v tech 20C mrazech a mela goretexovy botky od Nike, ktery byly fajn, jen uz je tedko urcite nesezenu, tak kdybyste nekdo mel nejakou zkusenost s jinym modelem, poradte. Divala jsem se tady na reklamu na ty goretexovy Mizuna, ale pripadji mi nejak podezrele levny. Jeste se mi zamlouvaly Trabucca od Ascicsu. Jo, v Usti nad Orlici maj celkem pekny slevy na boty Asics.[/quote] V zime kdyz je snih nebo naledi, tak beham v krosovych botach od New Balance, podivej se sem http://www.newbalance.cz/…ypelist.php3?… Jinak Asics trabuco bude urcite dost dobra bota ![/quote] Souhlas, New Balance jsou v zimě dobrý, ale musíš v nich začínat běhat postupně. Já v nich začal až když bylo náledí a po tejdnu mě docela bolely nohy a věděl jsem, že je to z toho, že jsou o dost těžší než moje adidasy, tak jsem to pak střídal a šlo to… Mimochodem, nechápu, jak můžou mít NB lepší stabilitu na náledí než jemném písku… Ale myslím, že to tak je…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Celkem 65994 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 14.09.2006 16:20:22

Já vloni koupil Saucony Grid Azura TR6 (jsou šedivé), jsou takové polokrosové. Měli je ve slevě(1400) ve Sportissimu a koukal jsem nedavno, že je ještě nevyprodali.Odběhal jsem v nich celou zimu, cca 1500km a i dva závody a vřele doporučuji, na sněhu drželi velmi dobře.

Motto: Never give up!!!
avatar

České Budějovice

Celkem 2928 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:56 (1992)
půlmaraton: 1:26:14 (2007)
maraton: 3:14:55 (2010)

Muscul muž 14.09.2006 16:44:55

Tyto Saucony Aura TR6 mají v Budějovicích ve Sportissimu za 999,–Kč.

Motto: Malý ten, kdo malé má cíle..
avatar

praha

jirin muž 14.09.2006 21:49:40

No tak ja se zimy taky docela bojim…jakoze nebeham moc dlouho, ale bavi me to a rad bych to udrzel i pres zimu (zatim se me 100%ne dari udrzet behani obden) – beham da se rict pouze na asfaltu a jsem zvedavej, jestli se spis nerozmlatim – mam Mizuno Atlantis 2 … jako pokud to dobre chapu, tak tu vetsina beha pres zimu v trekovych botach?

avatar

Beroun

Alena žena 15.09.2006 07:40:11

[quote=jirin]No tak ja se zimy taky docela bojim…jakoze nebeham moc dlouho, ale bavi me to a rad bych to udrzel i pres zimu (zatim se me 100%ne dari udrzet behani obden) – beham da se rict pouze na asfaltu a jsem zvedavej, jestli se spis nerozmlatim – mam Mizuno Atlantis 2 … jako pokud to dobre chapu, tak tu vetsina beha pres zimu v trekovych botach?[/quote] Já si na jaře koupím jedny boty a další jaro je většinou vyhazuju, protože je přes zimu dodělám. Trekové boty jsem měla jednou, přišly mi nějaký zbytečně těžký, stejně v zimě běhám hlavně po asfaltu. No a když je to ve tmě, tak občas hamptnu i do nějaký ty prosolený kaluže, to je jasný =) Ale i tak specielní boty na zimu nemám.

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 15.09.2006 07:51:43

Trekove boty, si myslim, nejsou idealni na behani, pripadaji mi tezky. I kdyz nektere firmy delaji trekovky, u kterych maji napsany, ze jsou urceny na beh v terenu, ale uz bych si je nekoupila. Je to neco jinyho nez normalni tenisky. V zime jsem docela ocenila goretexovy tenisky, i kdyz jsem tomu ze zacatku neverila, tak kdyz byla na silnicich brecka, mela jsem nohy celkem furt v suchu, narozdil od normalnich tenisek, ktery jsem promacela temer okamzite.

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Nymburk

10 km: 0:34:12 (1996)
půlmaraton: 1:16:58 (2003)
maraton: 2:58:07 (2006)

mhrunner muž 15.09.2006 10:26:42

[quote=Devce]Tre­kove boty, si myslim, nejsou idealni na behani, pripadaji mi tezky. I kdyz nektere firmy delaji trekovky, u kterych maji napsany, ze jsou urceny na beh v terenu, ale uz bych si je nekoupila. Je to neco jinyho nez normalni tenisky. V zime jsem docela ocenila goretexovy tenisky, i kdyz jsem tomu ze zacatku neverila, tak kdyz byla na silnicich brecka, mela jsem nohy celkem furt v suchu, narozdil od normalnich tenisek, ktery jsem promacela temer okamzite.[/quote] Na behani v terenu jsou boty krosove, nevim jake presne myslis trekove boty, ale ty jsou hlavne na chozeni, ale mozna se v nich trochu popobehnout da :)

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 15.09.2006 11:15:56

[quote=mhrunner]Na behani v terenu jsou boty krosove, nevim jake presne myslis trekove boty, ale ty jsou hlavne na chozeni, ale mozna se v nich trochu popobehnout da :)[/quote] No nekdo prede mnout tu psal o tech trekovkach a ja mam na mysli opravdove trekove boty – mela jsem od firmy asolo a ubehla jsem s nich dva orientacni maratony a nebylo to nijak spatny, ale klasicky krosovy tenisky by byly mozna lepsi, i kdyz kdo vi:)

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Nymburk

10 km: 0:34:12 (1996)
půlmaraton: 1:16:58 (2003)
maraton: 2:58:07 (2006)

mhrunner muž 15.09.2006 11:23:57

[quote=Devce][qu­ote=mhrunner]Na behani v terenu jsou boty krosove, nevim jake presne myslis trekove boty, ale ty jsou hlavne na chozeni, ale mozna se v nich trochu popobehnout da :)[/quote] No nekdo prede mnout tu psal o tech trekovkach a ja mam na mysli opravdove trekove boty – mela jsem od firmy asolo a ubehla jsem s nich dva orientacni maratony a nebylo to nijak spatny, ale klasicky krosovy tenisky by byly mozna lepsi, i kdyz kdo vi:)[/quote] Osobne jsem v trekovych botach nikdy nebehal, podival jsem se na boty ASOLO, a opravdu nektere boty tam jsou primo urcene na behani, takze diky za rozsireni znalosti, mozna nebudou tak spatny, jak jsem si puvodne myslel.

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 15.09.2006 11:44:15

Musim ty Asola pochvalit sou desne pohodlny, ovsem ty moje sly za pul roku do haje a reklamace se mi povedla teprv po dopisu od pravnika, takze tak:) Dovozce do CR je pomerne hodne neprijemny, ale treba uz je dovazi nekdo jiny, protoze ty boty by si to zaslouzily.

Motto: Všechno jde, když se chce....
Nalezené položky: 12 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.