Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » V lázních triumfovali Skalský a Sekyrová [článek]

V lázních triumfovali Skalský a Sekyrová [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Mole muž 16.11.2008 11:53:27

Chybi mi tam vysledky ostatnich kategorii.

avatar

Kynšperk nad Ohří

Celkem 5267 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:40:09 (2010)
maraton: 3:41:43 (2011)

schonfeld muž 16.11.2008 12:25:52

>> Mole, 16. 11. 2008 11:53:27

Omlouvám se všem, ale ten článek vznikl těsně po závodu. V té době byly výsledky pouze ručně napsané v sešitě a do datové verze se teprve měly převádět. Neměl jsem čas opisovat startovku s téměř stovkou jmen, protože jsem jel fotit další akci. A jelikož se říká že lepší něco než nic, vyhrála volba informovat o vítězích hlavního závodu a dodatečně o zbytku. Pro zájemce o kompletní výsledky: organizátor slíbil, že budou v pondělí, nejpozději v úterý na klubových stránkách www.triatletkv.estranky.cz a pošlou je i sem.

Motto: Nur tote Fische schwimmen mit dem Strom!

administrator 03.04.2010 13:32:39

Ve znamení nových rekordů proběhl v sobotu v Karlových Varech už 26. ročník Karlovarského krosu. Tradiční podnik na startu hostil jak republikovou běžeckou špičku, tak nezvykle velké množství mládeže. Z vítězství se nakonec radoval favorizovaný Roman Skalský ze Salomon Teamu a téměř domácí Ivana Sekyrová z AK Sokolov.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.