Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » ME v běhu do vrchu: Premiéra Ivany Sekyrové [článek]

ME v běhu do vrchu: Premiéra Ivany Sekyrové [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ústí nad Labem

Celkem 4547,92 km
Minulý měsíc 6 km
10 km: 0:45:53 (2008)
půlmaraton: 1:42:24 (2008)
maraton: 3:54:51 (2004)

PetrK muž 10.07.2008 09:14:31

>> Petula, 10. 7. 2008 08:21:56

Ahoj, díky za upozornění, omluva Pavle Matyášové, opravujeme. Holt člověk se nemůže spolehnout ani na oficiální web pořadatelů ME: http://www.emrc2008.eu/ne … _women.pdf

avatar

Ivo Domanský 10.07.2008 09:28:23

>> Petula, 10. 7. 2008 08:21:56

Nominace ženského družstva byla na základě kvalifikace 8. června v Perné a volné karty Pichrtové následující: Pichrtová – Matyášová – Milesová – Poborská, Pichrtovou po omluvě nahradila Sekyrová.
Před chvilkou jsem mluvil s trenérem vrchařů Karlem Šklíbou, jsou na cestě do Zellu, ale momentálně stáli v koloně před Poděbrady. Ze sestavy, kterou jsem mu nadiktoval podle startovní listiny ME, byl mírně řečeno překvapen.
Ženy mají podle mne určitou šanci, za současného stavu budou Italky asi bez konkurence, nahoru – dolů jsou tradičně dobré Britky s jedničkou Wilkinsonovou, Francouzky opět potáhne 47 letá Guillotová, ale hodně bude záležet na vyrovnanosti týmů a bojovnosti jejich členů. členek. Z tohoto úhlu pohledu posuzuji celkem příznivě možnosti našich juniorů, kde věřím zkušenému triu Groh – Homoláč – Fejfar. U juniorek bych byl spokojen s umístěním Katky Berouškové v první osmičce, její výhodou je, že se nebojí sbíhat. Jako tým by mohly být i třetí, ale taky klidně páté šesté. Muži budou mít jako obvykle konkurenci nejtěžší. Umístění týmu v první šestce bude maximem a někdo by měl být individuálně mezi první dvacítkou.
Jsem hodně zvědav na výkon německých mužů v čele s Timo Zeilerem, budou na domácích terénech asi největšími konkurenty Italů, Francouzů a Britů.

administrator 03.04.2010 13:32:32

V minulosti se jí dařilo především v disciplíně 400 metrů překážek. V posledních době sbírá úspěchy na všech vytrvaleckých tratích od 3000 metrů překážek až po půlmaraton. Jen na maraton si zatím netroufá. Šlachovitá běžkyně, na níž nenajdete gram přebytečného tuku. Když hovoří o svých soupeřkách, uslyšíte od ní slova přející jim úspěch. Taková je Ivana Sekyrová, členka atletického oddílu AK Sokolov. V sobotu 12. 7. si oblékne reprezentační dres České republiky a v německém Zell am Harmersbach se postaví na start závodu Mistrovství Evropy v běhu do vrchu. Bude to její první start v této běžecké disciplíně na tak významné akci.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.