Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Kde kupit bezecke boty v SR ?

Kde kupit bezecke boty v SR ?

Nalezené položky: 11 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 29.05.2006 20:54:29

Ahojte, moze mi niekto poradit, kde kupit bezecke boty Mizuno Rider ?, panske, velkost 45 (podla starych NB). Mam pocit, ze v SR je to podstatne horsie ako v CR. Presiel som snad vsetky obchody v Bratislave a okoli, a ak mali tento model, tak iba v damskej velkosti. Kontaktoval som aj distributora „www.hritz.sk“, ale odpoved bol, ze nie su ani na sklade.Som ochotný vybehnut aj do Brna, resp. za hranice do Rakuska alebo Madarska. Najde sa niekto, kto by vedel dat typy kam vyrazit, resp. koho oslovit ? Dakujem Andrej

avatar

Štúrovo / Bratislava

Celkem 7421 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:47 (2011)
půlmaraton: 1:19:53 (2011)
maraton: 2:48:03 (2011)

Bohuš muž 30.05.2006 12:19:29

http://www.sport4you.sk Ceny majú o 15 % nižšie oproti katalógovým. Sídlia v Bratislave a ponúkajú aj osobný odber (Mudroňova 45). Tovar je možné pred osobným prevzatím aj vyskúšať a je možné zaplatiť v hotovosti. Zatiaľ s nimi nemám osobné skúsenosti, ale plánujem tam kúpiť model Rider 9. Neviem aká je to veľkosť 45, ale pre Rider 9 majú písané veľkosti 7–11, 12 UK.

avatar

Praha

Celkem 2288 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:04 (2016)
půlmaraton: 1:27:47 (2016)
maraton: 3:13:49 (2014)

Justína žena 30.05.2006 13:07:10

Ja som Mizuno Rider 9 zohnala v Bratislave v Shopping parku na Zlatych Pieskoch. Mali iba damsky model. Na Slovensku je to s Mizunami biedne. Na behu Devin – Bratislava 2006 mi v propagacnom stanku Mizuno na Hviezdoslavovom namesti tvrdili, ze ak by som potrebovala, tak veduci predajne v Shopping parku na Zlatych Pieskoch by mi objednal pozadovany model a velkost. Nakoniec som tuto moznost nevyuzila, lebo mali damske Rider 9 aj vo velkosti 7.

Motto: "Šampiona dělá umění závodit, ne dřina v tréninku." Jan Železný
avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 30.05.2006 19:13:18

Dakujem za rady. V tichosti mozem len bezcom z CR zavidiet, ked pisali svoje skusenosti (vacsinou dobre) z nakupu – vecsi vyber, ale najma odborny personal. Ja som dnes presiel zvysne obchody v Bratislave. Velkost 45 ani nahodou a najlepsi zo vsetkeho bol porsonal, cize predavcaci, alebo skor podavaci. Stretol som aj takych, ktori rozlisovali iba panske a damske modely a inak nemali ani sajnu o tom co predavaju – v podstate iba podavali krabice s tovarom. Ale ja sa nevzdavam.

avatar

Praha

Celkem 2288 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:04 (2016)
půlmaraton: 1:27:47 (2016)
maraton: 3:13:49 (2014)

Justína žena 31.05.2006 06:59:02

To, že predavači so športovou obuvou v tých všetkých nákupných centrách ale aj v značkových obchodoch v centre absolutne netušia, čo predávajú, mám aj ja bohaté skúsenosti. Toľko humorných odpovedí a reakcií, čo som zažila pri kúpe od topánok po šortky, by bolo na knižné vedanie, i keď vtedy mi z tých perličiek do smiechu veľmi nebolo. Momentalne to riešim tak, že si sama naštudujem, čo presne chcem. Obyčajne na otazku v predajni:„Môžem vám nejako pomôcť?“ Odpovedám:" Ďakujem, nie. Ja presne viem, čo hľadám a vy sa tomu aj tak nerozumiete." Skús, ak budeš mať čas a hlavne neoblomné odhodlanie, ohľadne tých Mizuno Rider otestovať, či platí tá možnosť, že ti model aj veľkosť špecialne objednajú na Zlatých Pieskoch. Ale skôr predpokladám verziu, že na tvoju požiadavku budu pozerať ako na nehoraznú odrzosť a obťažovanie. S veľkosťou bôt mám problém i ja, na ženu mám veľkú nohu ale chlapské i najmenšie čísla su mi veľké. Veľa zdaru pri nákupe. Ak prekonáš všetky polená, čo ti pod nohy hádžu podávači, o to budeš mať väčšiu a dlhšiu radosť z bežeckého úlovku.

Motto: "Šampiona dělá umění závodit, ne dřina v tréninku." Jan Železný
avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 01.06.2006 21:30:48

Ahoj Justina. Dakujem za rady. Nakoniec som sa rozhodol vyuzit sluzby internetoveho obchodu „www.sport4you.sk“ Dufam, ze som nespravil chybu. Ked budu dodane, rad sa podelim o skusenosti.

avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 08.06.2006 19:17:03

Dnes som si bol prevziat Mizuno Rider 9, ktore som si pred tyzdnom objednal na „www.sport4you.sk“. Mozem povedat, ze taku ochotu som v kamennom obchode nevidel + 15 % zlava k tomu (3300,– Sk) = pridem aj nabuduce.. Pre tych, co poznaju svoju velkost topanky, vrelo doporucujem. Vcera som si videl aj širší sortiment v Intersporte na Zlatych pieskoch – zhruba pred tyzdnom tam mali asi tri druhy a aj to damske verzie. Myslim, ze inde nema vyznam ani hladat (v Bratislave). Akurat som si vsimol, trochu odlisne cislovanie. Pri objednavani som vychadzal z cislovania New Balance (11 US, 10,5 UK, 45 EU, 29 CM). Pri objednavani som sa orientoval podla hodnoty (velkosti) 45 EU. Predavac z uvadzaneho intern. obchodu mi radil cislo 44 2/3. V obave, ze budu tlacit som chcel 45 1/3, co bola trosku chyba. Lava bota je väcsia o necele cislo, pravu nohu mam o nico mensiu a tak je ta vola väcsia. (asi som ho mal posluchnut)

Otazka: Podla rad v tomto fore by mali byt bezecke boty o jedno cislo väcsie. Je moznost zmensit tuto volu nejakymi vlozkami ? Ak ano ake pouzit ? Hlavne aby sa dali u nas zohnat (myslim v SR). Dakujem z rady. Andrej

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 08.06.2006 21:27:01

Myslím, že pokud se zavážou tkaničky, není už žádná vůle. Aspoň u Mizuna to platí. Vložky bych volil nanejvýš ortopedické – podle doporučení ortopeda nebo sportovního lékaře…

avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 11.06.2006 19:12:05

Viem, že nie je veľmi slušné sa chváliť, ale nedá mi: Dnes som si kúpil Asics Kayano X v bratislavskom Tescu na Zlatých pieskoch. Ráno som ich tam videl v regáloch medzi ostatnými teniskami (Kruk a pod. značky). Nebola pri nich cena, nemali na sebe kód, nikde som nevedel najsť od nich krabicu, aby som zistil cenu a nevedeli to zistiť ani na informáciach. Tak mi poradili aby som zavolal v priebehu dňa, že mi cenu zistia. Keď som prišiel popoludní do Tesca a povedali mi cenu, myslel som, že zle počujem. Moje nové Asics Kayano stáli 500,– Sk. Nie je na nich žiadna závada, neboli reklamované, alebo vrátené – sú úplne nové, nepoužité a s dvojročnou zárukou. Akurát boli bez krabice, vraj ju nevedia nájsť. Prvýkrát som ocenil, že v takýchto typoch obchodov pracujú miesto predavačov podávači, ktorí nemajú ani šajnu o predávanom tovare.

avatar

Hořovice

Celkem 32023 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:04 (2011)
půlmaraton: 1:39:38 (2011)
maraton: 3:42:11 (2008)

pavli žena 11.06.2006 19:19:09

to kyro: tak to je paráda, to ti přejeme!!!

avatar

Celkem 2914 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:15 (2007)
půlmaraton: 1:55:00 (2007)
maraton: 3:59:30 (2008)

Juro muž 11.09.2007 22:32:57

to Kyro: ahoj, skus www.runnershop.sk pomozu, poradia, ak nemaju na sklade, tak objednaju mam s nimi velmi dobre skusenosti

Motto: Ten kto sa pýta, prečo miluješ, sám nikdy nemiloval. Iba bežci a milenci vedia prečo, ale nie sú schopní svoje vnútorné pocity popísať tým ktorí stoja mimo.
Nalezené položky: 11 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.