Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Co jíte mezi jídly

Co jíte mezi jídly

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 2369 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:02 (2009)

keane1980 muž 24.03.2009 16:08:14

Vždycky jsem patřil mezi ty hubenější, ovšem od té doby co běhám, je to ještě radikálnější. BMI mám sice pořád mezi normálem, ale pár kilo navíc bych bral. Výdej je zřejmě vyšší než příjem. Protože se mi nechtějí měnit stravovací návyky u hlavních jídel během dne, napadlo mě začít se trochu více krmit mezi jídly. Někde jsem četl, že lépe více jídel a často než málo a hodně (doufám, že se to netýkalo hubnutí:-)). Chtěl bych ale aspoň trochu něco zdravého; chipsy, čokoládu a fast food bych sice asi zvládl, ale nechci si zdevastovat trávící ústrojí. Takže co jíte mezi jídly? Snažíte se přibrat (aspoň trochu)? Napadly mě zatím jen müsli tyčinky, ale vůbec nevím, které jsou zdravé.

avatar

Štúrovo / Bratislava

Celkem 7421 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:47 (2011)
půlmaraton: 1:19:53 (2011)
maraton: 2:48:03 (2011)

Bohuš muž 24.03.2009 17:18:59

Jesť častejšie menšie množstvo je podľa mňa skôr lepšie na chudnutie ako na priberanie. Na Tvojom mieste by som to radšej riešil nabratím svalovej hmoty silovejším tréningom alebo posilňovňou a zvýšeným príjmom bielkovín. Ja si dávam medzi jedlami orechy (vlašské, mandle, lieskové, …), slnečnicové semená, tekvicové semená a sušené ovocie (najlepšie bez konzervantov). Sú zdravé a majú vysokú energetickú hodnotu.

avatar

shon@ muž 24.03.2009 17:21:50

Já jsem podobný typ jako ty,taky spíš zhazuju než abych něco nabral.Na odpolední svačinu mezo obědem a večeří (většinou kolem 15-té hodiny) si dávám nějaké pečivo buď třeba se šunkou a sýrem,nebo s olomouckýma tvarůžkama, cottage sýrem apod.Pokud mám hlad i dopoledne kolem 10-té dám si např. ovoce s tvarohem,pro­teinovou tyčinku nebo rýžové chlebíčky s nějakou bílkovinou (sýr,šunka,mléko apod.) Pak samozřejmě ještě snídaně,oběd a večeře. P.S.Mě by zajímalo co jíst před během pokud vybíhám kolem půl čtvrté,takže si dám ve 12 oběd a potom už nic(jinak mě bolí při běhu dost břicho), ale zase když nesním vůbec nic a jdu s prázdným žaludkem,tak se taky neběží nic moc.

avatar

Štúrovo / Bratislava

Celkem 7421 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:47 (2011)
půlmaraton: 1:19:53 (2011)
maraton: 2:48:03 (2011)

Bohuš muž 26.03.2009 22:01:22

[quote=shon@]P.S.Mě by zajímalo co jíst před během pokud vybíhám kolem půl čtvrté,takže si dám ve 12 oběd a potom už nic(jinak mě bolí při běhu dost břicho), ale zase když nesním vůbec nic a jdu s prázdným žaludkem,tak se taky neběží nic moc.[/quote] Ovocie – je ľahké na trávenie a dodá energiu. Keď nie čerstvé, tak môže byť aj sušené. Veľmi rád mám kombináciu sušených ďatlí a mandlí.

avatar

Praha

10 km: 0:41:25 (2010)

Bran muž 26.03.2009 22:43:45

Jak co jíte mezi jídly? Já jím pořád! :-) (a je to i vidět)

avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 27.03.2009 13:51:33

Pokud se stejný denní objem jídla rozloží a jí se častěji tak se nestloustne, a je to lepší pro trávení. Dokonce je to lepší i pro běh, protože máš pravidelný přísun potravy po menších částech. Pak vyběhnout hodinku a něco po menší svačince není problém. Záleží tedy co je tou svačinkou. Pokud je to tatarák tak ti nestačí ani 3 hodiny. Pak je otázka, proč tloustnout. Jsi kostlivec a nekomu se to nelíbí? Spíš bych volil nabrat svalové objemy než tuk. Rozhodně nic nezkazíš pokud přidáš mezi současný objem jídla něco dalšího. Vše je ale velmi individuální. Mar­tin

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.