Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » suunto T6 - problém s připojením k počítači

suunto T6 - problém s připojením k počítači

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Líně

Celkem 4731 km
Minulý měsíc 0 km

petvlk muž 23.02.2009 19:01:25

jsem uživatelem sportesteru suunto T6. Tento jsem měl propojen do starého počítače a s komunikací s programem, přes seriový port, nebyly problémy. Nyní jsem si pořídil nový počítač a vzhledem k tomu, že jsem v průběhu doby poškodil instalační CD dodávané s hodinkami, instaloval jsem Training manager z internetoých stránek. Po této instalaci ale nelze navázat spojení mezi programem a hodinkami, kdy program je aktivní, ale nenalezne hodinky. Ve stejném počítači je dále používánTraining manager Litte pro připojení sportesteru Suunto T4 přes PC Pod a s tímto spojením žádné problémy nejsou. Pracuji v systému Windows XP stejně jako na starém počítači. Poradí někdo jak problém odstranit.

avatar

Celkem 2146 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:15:05 (2008)

bazaji muž 25.02.2009 20:22:44

Ahoj pokud jsi to stahoval někdy poté co zařadili do distribuce t6c. Tak si zkontroluj jestli jsi nestáhl program na jiný sportestr. Jinak neví sám jsem program stahoval a vše bez problémů.

avatar

Líně

Celkem 4731 km
Minulý měsíc 0 km

petvlk muž 26.02.2009 10:57:57

Ne, trainer manager je verze 2.2.0 tedy pro T6, pro T6c je verze 2.3.0.15. Spíše si myslím, že je třeba nějaký ovladač který není součástí porgramu, ale byl pouze na instalačním CD, stejně jako nyní ovladače na USB. Nebo je třeba použít nižší verzi manageru, která ale není nikde ke stažení. Dle návodu by se totiž měl vytvořit ovladačem v systému nový port COMx, tento se mi ale při instalaci nevytvoří.

avatar

Celkem 2146 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:15:05 (2008)

bazaji muž 26.02.2009 18:21:52

Já mám tokovej dojem, že lze stáhnout i ovladače na USB. Já jsem měnil počítač a vše instaloval ze netu a bez problémů.

avatar

Líně

Celkem 4731 km
Minulý měsíc 0 km

petvlk muž 26.02.2009 19:22:20

No právě že na USB ano, ale já mám připojení přes starý seriový port (COM) a ten mi to nebere.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.