Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto foot pod

Suunto foot pod

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

vaaclav muž 10.02.2009 12:14:15

Zdravím! na webu jsem koukal, že foot pod je k dispozici ve dvou provedeních, buď jako jednoduchý obdélník nebo model ve tvaru husitské pavézy. Liší se nějakým způsobem? Kdyby ano, tak jakým? a kterému modelu dát přednost?

Díky za odpověď, Václav

avatar

Brno

nofingers muž 12.02.2009 00:11:58

Ahoj, momentalne pokud vim je k dispozici k aktualnim sporttesterum z treninkove rady Suunto (tzn. t3c, t4c a t6c) v nabidce jen jeden model foot PODU a to tento http://www.suunto.cz/index.php?…. Druhy model (obdelnikovy), je pouzivany pro starsi sporttestery (t3,t4 a t6), kterym se ukoncila jiz vyroba a jsou mimo produkci, ale samozrejme v CR jsou jeste k dostani…Jaky sporttester Suunto vlastnis? Pokud z rady t3c, t4c nebo t6c urcite je lepsi k nemu poridit jiz vyse zminovany, v nabidce Suunto aktualni foot POD http://www.suunto.cz/index.php?…. Je vybaven jiz plochou a lehci baterii (starsi model fungoval na mikrotuzku), proto je take lehci vazi 27 gramu oproti 45 gr u starsiho foot PODU, a take je mozne, ze bude po technicke strance nejak upgradovan a tim padem kvalitnejsi, ale to je otazka pro povolanejsi..­.....mozna nedas nic za to, kdyz napises primo vyhradnimu distributorov Suunta, jejich stranky jsou Suunto.cz, tam najdes vse podstatne vcetne kontaktu......

avatar

Praha

vaaclav muž 13.02.2009 13:21:19

Zdravím!

díky moc za vyčerpávající odpověď! Mám T4, ale jestli jsou „starší“ nebo „novější“…mno jsou koupeny cca 2 roky dozadu v ČR, tak nevím…každopádně hádám, že s tím novějším lehčím typem budou kompatabilní:)

Hazkej wkd a běhu zdar:)

avatar

Kroměříž

Celkem 15330 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:46 (2007)
půlmaraton: 1:40:52 (2006)
maraton: 3:43:46 (2007)

TonBar muž 13.02.2009 17:19:57

K T4 (duben 2008) mam asi dva týdny foodpod (ten novější typ) a jsem nadšený. Meri vzdalenost, rychlost – ted mam pocit, ze beham s nekym a baví mě zkoušet různá tempa a sledovat co na to telo. Beh je ještě zabavnější. Radím běž do toho.

avatar

Brno

nofingers muž 13.02.2009 23:49:07

Ahoj, pokud mas t4 koupene 2 roky zpet, je to urcite starsi model sporttesteru (t4c je v prodeji na uzemi CR myslim od cervence 08). Jestli jsou starsi t4 kompatibilni i s novejsim foot PODEM se 100 % urcitosti nevim, ale predpokladam, ze by s tim nemel byt zadny problem. Jak jsem psal, nejlepsi se zeptat vyhradniho dovozce a nebo vubec nejlepsi vyzkouset v prodejne nebo u nekoho kdo foot POD ma.....a ted se divam, ze TonBar ti v podstate odpovedel: vlastni t4 od dubna 08 (to by mel byt take starsi model) i s novejsim foot PODEM a funguje, takze asi bez problemu.....

avatar

Celkem 2146 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:15:05 (2008)

bazaji muž 20.02.2009 09:20:02

Ahoj mám starší Food pod a občas dělá problémy tím, že se při běhu vypne, i když je dobrá baterka. Nevím čím to je jestli tam má větší vůli nebo co. Takže řešení s plochou baterií bude asi lepší. Jinak naprostá spokojenost. Pokud si ho správně zkalibruješ bude měření opravdu přesné.

avatar

Robbik muž 10.03.2009 00:18:50

mám starší T4, koupena v unoru 2008 v Singapuru a funguje bezchybně s novým foot podem.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.