Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Bežecký tréning plus bicykel

Bežecký tréning plus bicykel

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ľuboslav muž 12.11.2008 17:31:18

Mám takú otázku? Behám tretí rok.Sprvu som začal len tak pre kondíciu a primeranú váhu.No teraz v poslednom čase sa mi to zapáčilo chodím behať pravidelne týždenne nabehám v priemere 50km.Mám za sebou prvý minimaratón 18 km a polmaraton.Stačí v priemere týždenné taký počet kilometrov aby som bol v dobrej kondícii na dalšie polmaratony alebo treba pridať týždenný počet kilometrov.Ešte dodávam že trikrát v týždni jazdím cestný bycikel asi 45 minutové tréningy-ročne najazdím na cestnom bycikli asi 4000km,chem vedieť či to nepreháňam príliš.Ľubo

avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 12.11.2008 18:25:46

Nemyslím, že bys to přeháněl. 50km běhu za týden tu má hodně běžců. Jen bych osobně prodloužil některé aktivity ze 45 na 60 – 90 minut. Občas se objeví pravidlo, že týdenní nárůst objemu kilometrů by neměl být více než 10% a každý čtvrtý týden zase trochu polevit.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.