Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Adidas-Gigasport Running tours 2008

Adidas-Gigasport Running tours 2008

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 34782 km
Minulý měsíc 178 km
10 km: 0:39:02 (2015)
půlmaraton: 1:23:18 (2011)
maraton: 2:58:43 (2012)

Pavlis muž 26.09.2008 08:34:56

jel jsem se mrknout v Brně dne 23.9., lidi žádní, takže „vyšetření“ bez čekání. Měl jsem při běhu šlápnout nohou v ponožce na desku, která snímala plochy dopadu. Takže šlápnutí jednou a pak druhou nohou. Výslednem bylo, že mám normální nohy. Pro výběr boty se ukázalo nejdůležitější, jestli běhám po silnici nebo v terénu. Když jsem řekl: půl na půl, tak jsem obsluhu očividně zmátnul. Ten den trénink s Milošem nebyl, takze celkově můžu jednoznačně hodnotit, že to byl ztracený čas. Sleva 500Kč na boty Adidas mne ke koupi předražených bot nenaláká.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 26.09.2008 15:29:19

Aha, taky jsem uvažoval, jestli by mi k něčemu bylo, kdybych věděl, jaký mám nášlap. Přemýšlel jsem, jestli mi nějak popíší můj dopad nebo mi jen poví, že si mám koupit ty a ty boty… Takže asi druhá možnost… :) Ale někomu, kdo s během začíná, to může pomoct, v některých obchodech jsou prodavačky absolutně mimo…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha 4

karolína žena 26.09.2008 16:07:32

…myslím že na PIM 2006 to dělali na stánku expa…poradili mi boty i velikost…když jsem v nich prvně vyběhla,měla jsem pocit ,že běžím prvně v životě a neumím to..hrůza…zkusila jsem to ještě párkrát a prostě to nešlo,tak jsem se vrátila ke starým botám i značce…ale taková je jen moje zkušenost…třeba má někdo lepší,myslím,že mě prostě adidas nesedne …takže boty za 4000,– po pim slevě jsem nechala dceři,už do nich dorostla …uvidíme jak se jí v nich bude běhat

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.