Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » hrudní pás pro ženy?

hrudní pás pro ženy?

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jitulka žena 01.09.2008 07:23:56

Ahoj všichni, měla bych jeden možná trochu stupidní dotaz: jaký je rozdíl mezi hrudním pásem pro muže a pro ženy? Velikost nebo snad nějaké anatomické tvarování? V této souvislosti bych se také chtěla zeptat, jak zdejší ženy-běžkyně ten hrudní pás nosí… především ty vpředu vyvinutější :) – zajímalo by mě umístění vzhledem k podprsence, tak aby měření TF fungovalo jak má a zároveň to nebylo nějak ukrutně nepohodlné… :))) uvítám veškeré postřehy a rady

avatar

bugik žena 01.09.2008 07:43:33

Ja jsem zatim neslysela o hrudnim pasu pro zeny a muze – mam zkratka hrudni pas. Pravda, ze mi obcas trosku sklouzava, ale zastrkavam ho pod spodni lem podprsenky vpredu i vzadu a i kdyz se vetsinou posune dolu, nemam s tim zadne problemy – uplne nespadne a porad v pohode meri.

avatar

Jitulka žena 01.09.2008 08:22:35

Hm, já to zaboha nemůžu najít v historii, ale včera jsem prohlížela spoustu stránek, vybírala a vybírala… a někde mezi příslušenstvím byly ty hrudní pásy rozlišené pro muže a ženy, jenom nebylo vidět, v čem je vlastně rozdíl. Až teď ráno mě vlastně napadlo, když i někteří chlapi mají občas problém s umístěním toho pásu, jak jsou na tom asi ženské, že.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 01.09.2008 08:32:16

s ohledem na to, že hrudní pás se umísťuje pod prsa, nemyslím, že bys s ním musela mít problém:-)

avatar

Jitulka žena 01.09.2008 08:38:47

Díky. Mě šlo hlavně o to, jestli by třeba neměl tendenci špatně měřit, kdyby byl moc nízko, sklouzávat dolů apod. .. Doteď jsem běhala jenom „instinktivně“, takže když už investuju do nějaké takové vymoženosti :), aby mi to k něčemu bylo.

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 01.09.2008 11:22:41

ahoj pás je unisex. Co jsem viděl i sportovní podprsenky, tak ty mají vespod kapsu (či přímo pásky) do kterých se dá pás zasunout a nemusíš mít ani tu gumu vzadu, tu obstarává guma z podprdy. Takže jako holka jsi dost v pohodě, protože ti pás padat nemůže – o by Ti muselo spadnout všechno :-). Jestli pás na sobě nemá žádné výstupky pro baterie jako nový od suunta, tak by to mělo být naprosto v pohodě. čau, Roman

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Hořovice, Praha

Celkem 50 km
Minulý měsíc 0 km

Abina1 žena 01.09.2008 16:36:17

jak uváděla bugik tak si ho také dávám pod lem podprsenky jak ve předu tak vzadu a nemám problém.....ani když se o kousíček posune dolů.....

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.