Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Jaká je vlastně energetická spotřeba běžce?

Jaká je vlastně energetická spotřeba běžce?

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 15.07.2008 20:50:01

Dobre si to napísal Mirek,obdivujem Vás za to akí ste tu aj s Maťom zbehlí,normálne inteligentní mladí muži.nie,no tak možno poradíte lepšie ako nejaký nevrelý šport.lekár.Takže ja som teraz stabilizovaná na zých 46kg.Ke´dže behom spálimokolo2000kj-12km(1km za 5min)asi 500kcal.Preto ma zaujímalo,či by to bolo fest obmedzenie v strave keby som to nebehala.Logicky je to jasné,že presne o túto hodnotu menej by som mala prijať.Lebo nemám zatiaľ s absenciou žiadne skúsenosti ani kedˇsom ochorela.Chcela by som to na pár dní vyskúšať si oddýchnuť(veď mám aj rotoped,ale ma nebaví),lebo som v posl.dobe dosť slabá,doslova akoby mi odchádzali cukry z mozgu(to nie je žart,aj kedˇza tie príspevkay som sa tak možno javila-žart)akoby mi ani nepálilo.Asi sa musím zregenerovať.Alebo sa mám spoľahnúť na metabolizmus a zdravú stravu,poviem si kedˇsi chcem doprať výživu,musím si dať ráno riadne do tela,na druhej str.noa čo ak pôjde 5kg hore,možno mi prospeje,len aby to nebolo markantne viac,ťažko sa toho zbavuje,ale zas už nemám tú stravu takú ako kedysi,ked´mi szrávili aj klince,dík za vaše rady.Pá.

avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 15.07.2008 22:49:29

Čau Mapko,dávno sme sa nevideli(hahaha)dík za radu,ale ja som celkovo nejaká unavená,teraz som sa prekonávala v horúčavách,dnes už to bolo lepšie,pod Tatrami nám skoro sneží!Zajtra ráno asi v rukaviciach­.Ionťák som mala len raz na marathone,inak si myslím,že pri mojej úbohej kilometráži-oproti niektorím tu(10–12)je to aj dosť zbytočné.Kedˇniekde čítam,že beh je dobrý na chudnutie,o čom sme sa tu presvedčili viacerí,inde zas,že beh nie je dobrý FATTBURNER,teda na zhadzovanie,ale ja neviem,čo s tou mojou blbou závislosťou,že sa bojím,čo bude kedˇbehať nebudem.Najprv bol problém zvyknúť si na tento režim,potom som si ho obľúbila potom nenápadne pridávala,ale čo teraz?Vedˇja mám aj des ísť niekam mimo,čo kedˇsa tam nebude dať behať?Inak boli sme na Morave na dovol.a ešte aj tam som to rozbalila,Slušovice a spol.Radosť.Lenže toto je už asi choré.Píšete,že to neriešite,proste beháte,ale ako ste prekonali nejakú pauzu a tak…museli ste sa strašne obmedzovať v jedle?Alebo ste to uišli vycvičiť?Alebo sa mám spliehať,že mi stačí aj ten pohyb čo mám a nemám to riešiť,lebo celkom toho nachodím aj cez deň,ale tých 500kcal,je ohromná pomoc po ránu,o koľko menej si mám potom odoprieť?Ja som hrozná,keď si stanovím určitý limit,beriem to ako pád ak by som mala ubrať,pritom nechodím na súťaže!Aj teraz povedala som si,super mám taxu 10km denne,min.roku,ale teraz by som 12-každý deŃ a potom v práci nevládzem.Chcem si skúsiť oddýchnuť ale bojím sa následkov,ako kedˇšport je krásny,ale keď profík prestane,tak ochabne!!!

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.