Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Evolve - poměr cena výkon - neuvěřitelný :-)

Evolve - poměr cena výkon - neuvěřitelný :-)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 67 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:17 (2008)
půlmaraton: 1:29:03 (2007)
maraton: 3:32:20 (2004)

kavalir muž 10.03.2008 08:07:06

Ahoj, měl jsem sport tester Sigma 16 a byl jsem s ním velmi spokojený, pak jsem ho jednou nechal na spinneru a když jsem se pro něj vrátil, tak už tam nebyl, lidí jsou holt někdy hrozně rychlí…

Ale k věci: před Pečskou desítkou jsem byl bez stopek a tak jsem narychlo hledal nějaké náhradní řešení, při googlování jsem úplnou náhodou narazil na Evolve SPORT, sportovní hodinky se stopkama a měřičem tepové frekvence. Není to žádný zázrak, z tepu to ukazuje jen aktuální tepovku + to hlídá, jestli jste v zóně a dává akustické signály. Příjemné ale je, že hodinky jsou s modrým podsvícením. Velmi příjemné jsou ale stopky, mají paměť pro 100 mezičasů, a ten poslední čas se vždy ukazuje zároveň s měřeným časem, takže máte bezvadný přehled za kolik byl poslední měřený úsek. Testoval jsem to v Pečkách, ovládání je na rozdíl od jiných modelů velmi jednoduché.

To vše za neuvěřitelných 530 Kč :-). Info pro pražáky -já jsem si hodinky vyzvednul přímo v obchodě AGEN Computer na Praze 10.

http://www.hledejceny.cz/hledej/?…

Kdo by si chtěl ještě cca 700 Kč připlatit, tak může mít vyšší model s EVOLVE turistické hodinky OUTDOOR (kompas, výškoměr, tep. frekvence..) za neuvěřitelnou cenu 1338 Kč :-)

Mějte se hezky a ať vám to běhá. Honza

avatar

silas15 muž 28.03.2009 00:05:33

ahoj, jen by mě zajímaly tvé zkušenosti s těmito hodinkami. mám je čerstvě a tak by mě zajímaly běžné postřehy z používání a nebo taky nějaký specifikace. Například sem nikde nenašel, z jakýho vzorce počítají procenta tepu. jestli z obyčejného 220-věk. a taky jestli se s nimi dá plavat. jinak našel sem je na internetu pod označením JUNSO JS-703A a tam watter resist je. tak nevím.

http://www.crazysales.com.au/index.php?… třeba tady, liší se jen nápis na hodinkách, tak že do 30m by vodotěsný být teoreticky měly, ale já nemám odvahu

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.