Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » polar RS200 záloha dat

polar RS200 záloha dat

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 26.01.2008 13:22:55

Ahoj! Možná sem paranoidní, ale jako student informatiky mám stále na paměti – ZÁLOHOVAT!, ZÁLOHOVAT!!, ZÁLOHOVAT!!! A tak když přenáším tréninky z hodinek do personaltraine­ru.com, mám pocit, že až jim spadne server, tak přijdu o všechno co mam. A tak se chci zeptat? Dá se z toho webu nějak zálohovat, na disk? Nebo děláte zálohu jen tak, že vytisknete celkovou statistiku? (nic podobnějšího záloze jsem tam neobjevil) Nebo používáte jiný program co je už nainstalovany a data teda na web wůbec neposíláte?? Tak prosím nějaký poraďte.. díky

Motto: Díky Chucku Norrisi!
avatar

HMP

Celkem 303 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:47 (2008)
půlmaraton: 1:38:13 (2008)
maraton: 3:41:51 (2006)

Machy muž 23.03.2008 22:19:51

Ahoj, mam stejny pocit ;) Doporucil bych ti nastroj, kterym je mozne analogicky k webove aplikaci stahnout data na lokal, a treba jako textak nebo XML a mit je tak v zaloze oproti webu. Bohuzel pri prechodu na novy notebook resim problem se SonicLinkem, takze mi stejne nefunguje ani prenos na personaltrainer, ale po vyreseni problemu to vidim nadejne. Podporuje to i prenos vsech zaznamu.. Jmenuje se RS200 Decoder a odkaz je tady: http://rs200-decoder.sourceforge.net/ Mam ho nainstalovany, ale jak pisu vyse zatim nezprovozneny…

Motto: Všechny malé prohry jsou součástí jednoho velkého vítězství.
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 27.03.2008 20:30:51

Děkuji! tak jsem přečetl všechny helpy k rs200_decode už podruhé a pořád z toho nejsem moudrý. Ale taky jsem tak stáhnul sporttracker, do kterého bych měl později naimportovat xml soubory z decodu a vypadá docela slibně.

Můj problém je, že nevím jak dostat vůbec zvuk do kompu, pomocí toho decoderu. Spustím to přes cmd a ať zkouším všechny možné parametry, vždycky mi to napíše jen „---Polar RS-200 SonicLink decoder---“ a zase řádek na zadávání. Pošli mi prosím jak to spouštíš, zkoušel jsem to podle toho řádku nahoře(usage:), ale tam je parametrů plno a nevím co bych do nich krmil.

Moje ideální představa je, že zapnu Polar WebLink, kliknu na Listen a zároveň nějak zapnu i decoder z příkazové řádky, takže trenink uložím na net a zároveň do xml, který potom naimportuju do Sporttrackeru. Možná budu používat jenom ten, to bude záležet na kvalitě.. Tak prosím napiš, až to rozchodíš… Díky moc předem!

Motto: Díky Chucku Norrisi!
avatar

HMP

Celkem 303 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:47 (2008)
půlmaraton: 1:38:13 (2008)
maraton: 3:41:51 (2006)

Machy muž 27.03.2008 20:43:31

Spustíš si command line (pomocí cmd) a pustíš exáč s parametrem „-m“ (parametr znamena „Read data from microphone and output everything on screen in human readable form“, jako např. tady:

c:\BEH\RS200_­DECODE>rs200_de­code.exe -m

--- Polar RS-200 SonicLink decoder ---

Volume level: 0.020 Progress: 0% Status: Waiting for signal

Muj problem je v tom, ze mi to porad ceka na signal, stejne jako Polar WebLink – asi nejake nastaveni mikrofonu nebo tak neco.. Moje motivace pouzivat neco jineho nez personaltrainer je takova, ze mi ta aplikace moc nevyhovuje.

Motto: Všechny malé prohry jsou součástí jednoho velkého vítězství.
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 27.03.2008 21:43:42

Das is super! jsem nadšen, děkuju moc za pomoc!! – chyba malá, ale těžko odhalitelná :-D – chybělo mi tam „.exe“

Ještě zkusím více treninku naházet do sporttrackeru, ale nějaké valné výhody oproti personaltraineru nevidím, snad jen možnost offline. Tajně jsem doufal v lepší grafy TF v průběhu jednotlivých treninku, ale to je asi omezení modelu hodinek, je žo kreslí pokaždé jen přímku a né žádnou klikatici třeba podle času..

Já měl problém s nastavení WebLinku, měl jsem tam tichý mód na mikrofon a jinak vše fungovalo hned, používám interní v notebooku a testoval jsem ho jen na Windows-záznam zvuku =). Takže hodně štěstí a jeětě jednou díky

Motto: Díky Chucku Norrisi!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 27.03.2008 22:07:03

Já teda nevím, ale řekl bych, že ta data musí nějak zálohovat v Polaru, kdyby to všechno, co si tam lidi ukládají najednou nebylo, to by měly docela problém… Zvláště když přímo nepodporují jiné offline programy.

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

HMP

Celkem 303 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:47 (2008)
půlmaraton: 1:38:13 (2008)
maraton: 3:41:51 (2006)

Machy muž 28.03.2008 22:09:59

To Juapa: Nemáš zač, jsem rád, že to fachčí, i když jsem to sám nezkoušel..

Na zálohu v Polaru věřím, ale taky věřím tomu, že jak to tam jednou nacpeš, nikdy už ti to nedovolí vyexportovat ven, proč taky že.. Takže mít ty tréninky primárně jako soubory u sebe s možností nacpat je do personaltrainera nebo sporttrackera je volba, která mi voní víc.

Zkoušel jsem v personaltraineru zadat data k Cooperovu testu a když jsem tam klikal pokaždé další kolo a musel to pokaždé proskrolovat až dolů, tak jsem si říkal, že by to snad šlo i pohodlněji. Možná je to jenom moje deformace jako tvůrce software. Sporttracker určitě vyzkouším.

Motto: Všechny malé prohry jsou součástí jednoho velkého vítězství.
Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.