Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty Mizuno Wave Elixir 2

Boty Mizuno Wave Elixir 2

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Mrkew muž 08.12.2007 20:23:41

Dobrý den všem, chtěl bych se zeptat jestli jsou tyto boty pro mne vhodné? Je mi 17 let, 182cm/73kg, běhám 3× týdně 30 minut po tvrdém povrchu (ulice). Mám normální došlap i tvar nohou. Děkuji předem za pomoc. Kuba

Motto: "Člověk je to, v co věří."
avatar

Jana HO žena 20.12.2007 20:06:00

Ahoj Mrkew,

Mizuno „wave rider“ jsou z pohledu nášlapu neutrální, z pohledu odpružení bych je zařadila do střední třídy. Jsou lepší než třeba „mustang“ ale horší než „creation“ od Mizuna. Odpružení je dostatečné pro chodník. Jsi mladý a štíhlý, nemáš teda zvýšenou potřebu na odpružení. Ale dej si pozor na včasnou výměnu! Jak jsou jednou dané, tak vyměnit. Záleží na odběhnutých kilometrech. V podobné třídě jsou i Landreth od ASICS, Trigon Ride od Saoucony, Glycerin od Brooks, 755 od New Balance,…

Jestli se to někomu nezdá, tak mě prosím opravte.

Díky

avatar

Praha

Celkem 6561 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:19 (2010)
půlmaraton: 1:19:57 (2011)
maraton: 2:46:06 (2011)

zombice muž 20.12.2007 21:40:42

No myslim ze sis nevybral uplne spravne, teda aspon podle popisku te boty : … napravení lehkých chyb při nášlapu a pro běžce s vyšší hmotností.. podle toho nesplnujes ani jedno.. Pokud lpis na Mizunech, tak bych spis voli ty Ridery, jak ti radila Jana HO.

avatar

Mrkew muž 21.12.2007 18:44:43

Děkuju vám moc, rozhodl jsem se pro ty Ridery10 a už si je koupím v nejbližší době :) Krásné Vánoce všem!!!

Motto: "Člověk je to, v co věří."
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.