Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » POLAR S625X = vraj vlajková loď

POLAR S625X = vraj vlajková loď

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

boliamanohy muž 07.11.2007 13:37:40

Príjemný deň všetkým,

som vlastníkom tohoto modelu a mám s ním zopár obyčajných problémikov, ktoré by som rád s pomocou Vás, bežcov vlastniacich S625X vyriešil.

Ak si nastavujem intervalový tréning, či už priamo v prístroji alebo v SW, môžem si vybrať ako dlžku jedného intervalu vzdialenosť v km. Do prístroja sa dajú nastaviť hodnoty od 0,1 až po niekolko km. Môj problém spočíva v tom, že ak si nastavím dĺžku intervalu menej než je 1km, napr. 0,9km prístroj mi toto nastavenie samozrejme zoberie a aj si ho zapamätá, ale ak idem používať toto cvičenie nefungujú mi správne intervaly. Hneď ako odbehnem WarmUp a má sa mi zapnúť prvý interval dlhý napr. 0,9km, tak to nefunguje. Síce mi naskočí nápis na prístroji, že sa zapína prvý interval, ale hneď to preskočí na druhý a tretí atď. Proste to vyzerá akoby si prístroj myslel, že je ta vzdialenosť nastavená na 0km. Chcem sa spýtať či takto fungújú aj ostatné S625ky alebo len tá moja. Som vďačný za každú radu. Ďakujem

avatar

Mělník

rastef muž 07.11.2007 15:40:44

Ahoj, Mám S625X taky, ale nemám čas to teď vyzkoušet. Jestli jsi 0,9 nastavil na PC, určitě bych to zkusil nastavit přímo na hodinkách. Mnoho takových problémů je způsobeno českými/slovenskými Windowsy, resp. špatnou lokalizací softwaru: PC pošle 0,9, přístroj očekává desetinnou tečku, takže na čárce buď spadne, nebo v lepším případě skončí a přijme jenom 0. Jinak technická podpora Polaru docela funguje, přinejhorším se obrať na ně a dej nám vědět

avatar

boliamanohy muž 07.11.2007 19:31:28

Ahoj rastef,

myslím, že s tou desatinnou čiarkou problém nie je. Udaj 0,9km som skúšal nastaviť aj v hodinkách priamo aby som sa tomu problému vyhol. Ak si niekedy nájdeš čas skús prosím ťa ako to ide tebe. Ak to vyriešim ja skôr dám sem vedieť ako to dopadlo a v čom bol problém.

avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23626,73 km
Minulý měsíc 6,36 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 11.11.2007 17:20:53

[quote=boliama­nohy]Síce mi naskočí nápis na prístroji, že sa zapína prvý interval, ale hneď to preskočí na druhý a tretí atď. Proste to vyzerá akoby si prístroj myslel, že je ta vzdialenosť nastavená na 0km. Chcem sa spýtať či takto fungújú aj ostatné S625ky alebo len tá moja. Som vďačný za každú radu. Ďakujem[/quote] Mě to dělalo (dělá?) úplně přesně to samé. Nepodařilo se mi zjistit, čím to je. Měl jsem podezření na špatný znak v názvu cvičení (např. Int.), ale nepodařilo se mi to potvrdit ani vyvrátit. Možná je i souvislost s přenosem z compu. Každopádně když jsem nastavil jiné cvičení s jiným názvem, funguje to bez problémů.

avatar

burton muž 13.11.2007 17:02:26

Ahoj. Chci prodat Polar RS 800 a Polar S625 X po 5000,– Czk

avatar

Ivoch muž 15.11.2007 09:40:31

[quote=burton]Ahoj. Chci prodat Polar RS 800 a Polar S625 X po 5000,– Czk[/quote] Ten Polar 625 je nový, nebo jak starý?

avatar

boliamanohy muž 11.01.2008 14:19:50

Neviem čím to je ale nejakým zázrakom to samé od seba začalo ísť, nezistil som vôbec príčinu prečo to nešlo.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.