Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Bulimie

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 4

Celkem 25236 km
Minulý měsíc 155 km
10 km: 0:57:31 (2014)
půlmaraton: 2:11:15 (2013)
maraton: 4:44:49 (2013)

hanice žena 28.07.2007 10:19:29

Projela jsem temata vsech zdravotnich neduhu a tenhle tam nebyl. Mozna proto ze sem ani nepatri. Ale me trapi asi 3 mesice a chtela bych vyskocit ven… Podate ruku, prosim?

Motto: Over and over again.
avatar

Hradec Králové

půlmaraton: 2:05:14 (2010)

Macek žena 28.07.2007 19:06:50

Ahoj Hanice, rozhodně je povzbuzující, že si uvědomuješ problém. Jen bych v žádném případě nenahrazovala jednu závislost za druhou,mohla by ses dostat do začarovaného kruhu; prvotně se musí odstranit příčina, jenž bulimii spustila. A to, obávám se, dokáže pouze psycholog nebo psychiatr. Nebo se obrať na někoho, kdo dělá kineziologii a určitě ti dokáží pomoci. Bulimie je psychická nemoc, se kterou si sama neporadíš. I kdybys na chvíli z toho vyskočila sama, hrozí, že se k tomu znovu uchýlíš, pokud se neodstraní ona spouštecí příčina. V každém případě Ti budu držet pěsti a dej vědět, jak se držíš.

Motto: Sapere aude!
avatar

larry 30.07.2007 19:49:48

Ahoj,

o tuto problematiku jsem zatím neměl důvod se blíže zajímat. Napadlo mě však, dát si za cíl něco, co bez jídla (energie nepůjde). Např. nějaký sportovní výkon. Když jsi ale na tomto serveru, nebude to asi náhodou. V tom případě si sport a nějaký chtěný výkon vynes na špici žebříčku. Výkonově sportovat bez jídla nepůjde. Do té doby, než (pokud jsi ještě neučinila) vyhledáš odbornou pomoc, můžeš např. pokud máš sportestr, jíst pouze tolik a takového jídla, které bude mít stejný „kilokalorický“ objem jako ten, který si vydala při výkonu. Je to sice pak matematicky vyjádřeno jako 0–10+10=0 ale zase by sis mohla zvyknout jíst a nechat si to v žaludku. (dále i mimo tréninky) Pokud nemáš sportestr, možná by se dali najít nějaké vzorce pro hrubý výpočet, ale to by ti sem musel hodit nějaký běžeckomatema­tickofyzikální jedinec :)

Přeju hodně zdaru.

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 30.07.2007 20:10:41

[quote=hanice]Pro­jela jsem temata vsech zdravotnich neduhu a tenhle tam nebyl. Mozna proto ze sem ani nepatri. Ale me trapi asi 3 mesice a chtela bych vyskocit ven… Podate ruku, prosim?[/quote] Hanice, koukám, že jsi také z Prahy 4 jako já. Já tenhle problém nemám, ale moje bývalá ano a teď už je více méně v pohodě. No tedy spíš méně. Pokud by sis chtěla vyměnit nějaké zkušenosti nebo rady neváhej a napiš mi na mail z profilu nebo sem na forum.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.