Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Triatlonový trénink » Moraviaman\Slovakman

Moraviaman\Slovakman

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Břeclav

Celkem 4896 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:41:12 (2007)
maraton: 3:54:24 (2007)

prudeath muž 30.06.2007 20:58:37

prosím o radu zkušenějších (jen tak ze zvědavosti): jaký je rozdíl v profilech trátí mezi moraviaman/slo­vakman, jsou na tratích jiné časy a proč? poradí někdo proč a jak? Děkuji :)

avatar

10 km: 0:41:09 (2007)
maraton: 3:22:31 (2007)

Mireku muž 30.06.2007 21:33:04

Myslím, že profil kola se moc neliší. Ale to mám nastudované jen z propozic a map. Spíše asi závisí na povětrnostních podmínkách, odkud vítr fouká..(:-))) Na MOravě jsem jel loni, ale Slovensko bych rád letos. Tak možná v srpnu napíši více.

avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 30.06.2007 22:09:12

Nevím, jestli jsem zkušenější, ale zkusím to nějak srovnat :)

Profil plavání vypadá podobně :) Jenže na Slovakmanu měří vodu uvážlivěji, loni se plavalo v neoprenech i při docela teplé vodě. Zdánlivě to nehraje roli, ale pro můj čas docela významně.

Kolo má uprostřed kopeček, na který je třeba vyjet, to je fakt. Není však nijak hrozný, pěkně pozvolný, navíc celý zbytek cyklistiky je velmi plynulý. Loni foukalo od Nitry, to je pak znát, protože se vítr může opřít po velkou část trati, ale jde to. Kolo je podle mého názoru rychlejší, výhodné hlavně pro ty, co umí roviny. Je rychlejší možná i proto, že řada z nás, co nejezdíme za cyklistikou do tepla, jsme na tom v období Slovakmana líp.

Běh je prakticky úplná rovina, z velké části podél řeky, dlouhý kus je zastíněný. Rozhodně rychlejší trať než Moraviaman, i když kdo už jen pochoduje, tak toho nevyužije :)

Celkově je Slovakman rychlejší asi díky souhře všech tří částí, já největší profilový rozdíl vidím v běhu.

Možná jen ještě dvě upozornění – voda v kelímcích je z nějakého pramene, je mírně slaná (mně vadila). První depo je 30km od Nitry, pořadatelé převáží auta účastníků zpět v průběhu závodu.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.