Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » další nový budúci výťaz nejakého velkého maratónu

další nový budúci výťaz nejakého velkého maratónu

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

spordia muž 23.06.2007 14:03:36

No nazdar. Tak som včera objavil túto stránku (www.behej.com) a dosť som sa pobavil na sérii článkov o začínajúcom bežcovi „ZÁPISKY NESPORTOVCE“ a „ZÁPISKY HOBÍKA“. Mal som pocit ako keby som to písal ja sám. Začal som s „behaním“ pred dvomi týždňami a moje problémy a pocity sú takmer rovnaké ako popisuje autor tých článkov.

Tiež som sa rozhodol že si budem písať niečo ako týždenný denník na zvýšenie motivácie a pri poslednom príspevku ktorý som napísal dnes som sa trochu inšpiroval aj spomínanými článkami z behej.com. Blog zverejňujem na: http://spordia.blog.pravda.sk/

Čo ma ale teda dosť zarazilo a aj sklamalo je že autor článkov na behej.com vlastne začal naozaj behávať až po dvoch mesiacoch chodenia. Pritom jeho fyzická situácia a trénovanosť pred začiatkom bola približne rovnaká ako je to teraz u mňa. Ja stále dúfam že budem schopný v kuse bežať aspoň 15 minút už po nejakých troch týždňoch. No ale veď uvidíme, hlavne aby mi to vydržalo aspoň tak dlho ako Tomášovi ktorý začal už pred pol rokom.

avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 23.06.2007 21:13:14

2 Spordia: VÍTEJ V KLUBU!!! Hobíků a Tragédů a Nesportovců, nebo jak si nás kdo nazve. Doufám, že jsi si všiml těch velkých písmen v názvech skupin. My, co tam patříme, víme, že jsme v běžeckém světě tím nejdůležitějším článkem ve všech běžeckých (a někdy až chodeckých) závodech. Proto jsem velcí… A jsme na to nepatřičně hrdí… :-)

Jestli někdo běhá tak, anebo tak..? Neřeš to. Máš z běhání dobrej pocit? … Tak běhej a užívej si endorfinů…, funguje to. Jestli se tu chceš něčemu přiučit…? viz můj úvod, tedy: jsi tu správně :-))

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

Celkem 1284,91 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:49:27 (2011)

Majo muž 24.06.2007 12:24:02

Sorry za OT ale pls opravte tu hrubku v nazve topicu : o )

Motto: Lama five alive
avatar

spordia muž 24.06.2007 16:08:58

[quote=Majo]Sorry za OT ale pls opravte tu hrubku v nazve topicu : o )[/quote] to nejde

avatar

Celkem 3056 km
Minulý měsíc 0 km

Jitka W. žena 27.06.2007 14:17:13

Super články, si skvělý chlapík. Už se těším na pokračování :-) Doufám že bude !?!

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.