Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Hladam spolubezca pre kamaratku-Praha

Hladam spolubezca pre kamaratku-Praha

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sisjak žena 20.04.2007 10:00:51

Ahoj,neviem ci sa to sem hodi,ale mam kamosku,momentalne pracuje v Prahe a hlada niekoho na spolocny bezecky trening.Ak sa niekto najde,kto si rad pojde vecer alebo rano zabehat a pozna aj nejake bezecke trasy v Prahe ozvite sa mi prosim na mail: sisjak@pobox,sk ja jej to potom preposlem.Dakujem

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 20.04.2007 22:20:17

[quote=sisjak]A­hoj,neviem ci sa to sem hodi,ale mam kamosku,momentalne pracuje v Prahe a hlada niekoho na spolocny bezecky trening.Ak sa niekto najde,kto si rad pojde vecer alebo rano zabehat a pozna aj nejake bezecke trasy v Prahe ozvite sa mi prosim na mail: sisjak@pobox,sk ja jej to potom preposlem.Daku­jem[/quote] Běhám nepravidelně Podolí, Bráník, Modřany, Zbraslav. Pokud běhá někdy tuhle trasu podél Vltavy, ať mi klidně napíše na posledniskaut@gmail.com

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 20.04.2007 22:41:10

Mě by nevadil společný výklus v pátek ráno v okolí Holešovic. Záleží na tom, kde se kamarádka nachází… :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.