Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto T6 x Polar S625X

Suunto T6 x Polar S625X

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

stroum muž 22.03.2007 13:16:09

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s temito sporttestery? Muzete je porovnat? Osobne bych radsi sel do T6 s dokoupenym foodpodem, ale odrazuje mě jen jedna nastavitelna zatezova zona…tezko pak zjistim v jakym jsem pasmu, co? :( Nebo pripadne nevite o pristroji, ktery by mel vychytavky T6 jako je barometr atp. s vice zonami? Diky.

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 22.03.2007 14:29:27

O „T6“ je už tady vlákno.Nastavením dvou rozhraní získáš tři tepová pásma.Po natažení dat do počítače můžeš rozhraní libovolně posouvat a zjišťovat čas v požadovaném pás­mu.

avatar

Celkem 2146 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:15:05 (2008)

bazaji muž 26.01.2008 10:12:26

Měl sem asi měsíc t4 a nově sem si pořídil t6. U obou mám foot pod a musím říct, že odchylka uváděná výrobcem sedí. Samozřejmě se to odvíjí od tempa na jaký je zkaliobrován a kterým běžíte(vše v návodu), ale jinak naprostá spokojenost. I v terénu a ve sněhu drží na botě. T4 jsou víc uživatelský, všechno máte v hodinkách a cooch manager je fakt promakanej škoda že to nenabízí i t6 a to vystouplý sklíčko je fakt na obtíž osobně sem je poškrábal hned první den. T6 jsou dost složitý a chce to nějaký zkušenosti s plánuváním tréninku. Zase zaznamenávají více udájů a jsou samo dražší.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.