Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Triatlonový trénink » Plavání přes zimu

Plavání přes zimu

Nalezené položky: 78 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 17.12.2005 11:50:52

[quote=Mount]Ahoj vespolek, nějakou dobu se rozhoduju, že bych přes zimu chodil místo běhání plavat, ale zatím jsem se nedonutil. Vycházelo mi volno taky v útery večer a chtěl jsem chodit v Praze na Žižkov do Hotelu Olšanka http://www.hotelolsanka.cz/ Je tam bazén 25 m, otevřeno 6:00–21:00 a permanentka 5 hodin za 300,– (1 za 75,–) .

Chtěl bych se ve svém „pokročilém“ věku naučit kraula, pokud by mi někdo z vás mohl pomoci praktickou radou, rád bych se k vám připojil – dík.

Mount[/quote] Kraula jsem se snažil naučit, když mi bylo asi 20. Chodíval jsem plavat dvakrát týdně, plaval většinou prsa, zkoušel delší a delší úseky kraula… Nešlo to. Objevila se velká bolest v rameni (přišlo mi to jako odtržený kousek svalu nebo tak něco, u doktora jsem nikdy nebyl…), dal jsem si pauzu, zkusil znova a skončil stejně. Vzdal jsem to s tím, že budu vždy plavat jen prsa. Když jsem ale nyní viděl, že i mé děti plavou v klidu kraulem, zkusil jsem znovu ( je mi 38). A navštivil kurz http://www.totalniplavani.cz. A kupodivu jsem pak byl schopen uplavat velmi špatným kraulem pár set metrů. To mne povzbudilo, vyzkoušel jsem další kurz http://www.trenink.info. Po tomto kurzu absolvovaném před pár měsíci jsem přímo nadšený, teď jsem schopen uplavat kraulem 1,5 km. Pravda, není to žádné závodní tempo, ale jde to. Doporučuji absolvování něčeho podobného, výrazně to zefektivňuje vložené úsilí. Mimochodem, příčinou bolestí ramene kdysi dávno byla pochopitelně špatná technika, neuvolnění svalů v rameni… Takže se těším na setkání na některém triatlonovém závodě. Ono vůbec není špatné se začít zase víc hýbat. V jakémkoli věku.

avatar

Praha 4 - Háje

Celkem 1125 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:50 (2006)
půlmaraton: 1:32:19 (2006)
maraton: 3:38:00 (2006)

Tucnak muž 18.12.2005 19:45:30

[quote=vl001][qu­ote=Mount]Ahoj vespolek, nějakou dobu se rozhoduju, že bych přes zimu chodil místo běhání plavat, ale zatím jsem se nedonutil. Vycházelo mi volno taky v útery večer a chtěl jsem chodit v Praze na Žižkov do Hotelu Olšanka http://www.hotelolsanka.cz/ Je tam bazén 25 m, otevřeno 6:00–21:00 a permanentka 5 hodin za 300,– (1 za 75,–) .

Chtěl bych se ve svém „pokročilém“ věku naučit kraula, pokud by mi někdo z vás mohl pomoci praktickou radou, rád bych se k vám připojil – dík.

Mount[/quote] Kraula jsem se snažil naučit, když mi bylo asi 20. Chodíval jsem plavat dvakrát týdně, plaval většinou prsa, zkoušel delší a delší úseky kraula… Nešlo to. Objevila se velká bolest v rameni (přišlo mi to jako odtržený kousek svalu nebo tak něco, u doktora jsem nikdy nebyl…), dal jsem si pauzu, zkusil znova a skončil stejně. Vzdal jsem to s tím, že budu vždy plavat jen prsa. Když jsem ale nyní viděl, že i mé děti plavou v klidu kraulem, zkusil jsem znovu ( je mi 38). A navštivil kurz http://www.totalniplavani.cz. A kupodivu jsem pak byl schopen uplavat velmi špatným kraulem pár set metrů. To mne povzbudilo, vyzkoušel jsem další kurz http://www.trenink.info. Po tomto kurzu absolvovaném před pár měsíci jsem přímo nadšený, teď jsem schopen uplavat kraulem 1,5 km. Pravda, není to žádné závodní tempo, ale jde to. Doporučuji absolvování něčeho podobného, výrazně to zefektivňuje vložené úsilí. Mimochodem, příčinou bolestí ramene kdysi dávno byla pochopitelně špatná technika, neuvolnění svalů v rameni… Takže se těším na setkání na některém triatlonovém závodě. Ono vůbec není špatné se začít zase víc hýbat. V jakémkoli věku.[/quote] Ahoj,

mohl bys trochu přiblížit ten trénink na trenink.info? Chci se také naučit normální kraul a je to jedna z možností, o které do budoucna uvažuji.

Díky a ať se daří!

T.

Motto: Viktor Machek [url=http://www.behej.com]Behej.com[/url] Běžící Tučňák ICQ: 132533346
avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 19.12.2005 09:56:37

[quote=Tucnak][qu­ote=vl001][qu­ote=Mount]Ahoj vespolek, nějakou dobu se rozhoduju, že bych přes zimu chodil místo běhání plavat, ale zatím jsem se nedonutil. Vycházelo mi volno taky v útery večer a chtěl jsem chodit v Praze na Žižkov do Hotelu Olšanka http://www.hotelolsanka.cz/ Je tam bazén 25 m, otevřeno 6:00–21:00 a permanentka 5 hodin za 300,– (1 za 75,–) .

Chtěl bych se ve svém „pokročilém“ věku naučit kraula, pokud by mi někdo z vás mohl pomoci praktickou radou, rád bych se k vám připojil – dík.

Mount[/quote] Kraula jsem se snažil naučit, když mi bylo asi 20. Chodíval jsem plavat dvakrát týdně, plaval většinou prsa, zkoušel delší a delší úseky kraula… Nešlo to. Objevila se velká bolest v rameni (přišlo mi to jako odtržený kousek svalu nebo tak něco, u doktora jsem nikdy nebyl…), dal jsem si pauzu, zkusil znova a skončil stejně. Vzdal jsem to s tím, že budu vždy plavat jen prsa. Když jsem ale nyní viděl, že i mé děti plavou v klidu kraulem, zkusil jsem znovu ( je mi 38). A navštivil kurz http://www.totalniplavani.cz. A kupodivu jsem pak byl schopen uplavat velmi špatným kraulem pár set metrů. To mne povzbudilo, vyzkoušel jsem další kurz http://www.trenink.info. Po tomto kurzu absolvovaném před pár měsíci jsem přímo nadšený, teď jsem schopen uplavat kraulem 1,5 km. Pravda, není to žádné závodní tempo, ale jde to. Doporučuji absolvování něčeho podobného, výrazně to zefektivňuje vložené úsilí. Mimochodem, příčinou bolestí ramene kdysi dávno byla pochopitelně špatná technika, neuvolnění svalů v rameni… Takže se těším na setkání na některém triatlonovém závodě. Ono vůbec není špatné se začít zase víc hýbat. V jakémkoli věku.[/quote] Ahoj,

mohl bys trochu přiblížit ten trénink na trenink.info? Chci se také naučit normální kraul a je to jedna z možností, o které do budoucna uvažuji.

Díky a ať se daří!

T.[/quote] Připojuji se k Tučňákovu dotazu, taky bych ten trénink rád zkusil. Minulý týden jsem si psal o podrobnosti, ale dosud mi nic neposlali. Třeba se tam sejdem ve větším počtu a vytvoříme plaveckou Tragédí skupinu :)

avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 19.12.2005 10:23:03

[quote=Tucnak][qu­ote=vl001][qu­ote=Mount]Ahoj vespolek, nějakou dobu se rozhoduju, že bych přes zimu chodil místo běhání plavat, ale zatím jsem se nedonutil. Vycházelo mi volno taky v útery večer a chtěl jsem chodit v Praze na Žižkov do Hotelu Olšanka http://www.hotelolsanka.cz/ Je tam bazén 25 m, otevřeno 6:00–21:00 a permanentka 5 hodin za 300,– (1 za 75,–) .

Chtěl bych se ve svém „pokročilém“ věku naučit kraula, pokud by mi někdo z vás mohl pomoci praktickou radou, rád bych se k vám připojil – dík.

Mount[/quote] Kraula jsem se snažil naučit, když mi bylo asi 20. Chodíval jsem plavat dvakrát týdně, plaval většinou prsa, zkoušel delší a delší úseky kraula… Nešlo to. Objevila se velká bolest v rameni (přišlo mi to jako odtržený kousek svalu nebo tak něco, u doktora jsem nikdy nebyl…), dal jsem si pauzu, zkusil znova a skončil stejně. Vzdal jsem to s tím, že budu vždy plavat jen prsa. Když jsem ale nyní viděl, že i mé děti plavou v klidu kraulem, zkusil jsem znovu ( je mi 38). A navštivil kurz http://www.totalniplavani.cz. A kupodivu jsem pak byl schopen uplavat velmi špatným kraulem pár set metrů. To mne povzbudilo, vyzkoušel jsem další kurz http://www.trenink.info. Po tomto kurzu absolvovaném před pár měsíci jsem přímo nadšený, teď jsem schopen uplavat kraulem 1,5 km. Pravda, není to žádné závodní tempo, ale jde to. Doporučuji absolvování něčeho podobného, výrazně to zefektivňuje vložené úsilí. Mimochodem, příčinou bolestí ramene kdysi dávno byla pochopitelně špatná technika, neuvolnění svalů v rameni… Takže se těším na setkání na některém triatlonovém závodě. Ono vůbec není špatné se začít zase víc hýbat. V jakémkoli věku.[/quote] Ahoj,

mohl bys trochu přiblížit ten trénink na trenink.info? Chci se také naučit normální kraul a je to jedna z možností, o které do budoucna uvažuji.

Díky a ať se daří!

T.[/quote] Přiblížit trénink? Popis na webu je vcelku vypovídající. Na třídenní kemp je sraz v pátek na bazénu, první trénink ve vodě, při němž dojde k rozdělení do 4 skupin (max. 20 účastníků). Pro rozřazení se plave 50VZ, 200 VZ, 50 jen kraulové nohy. Výkonnost na mém kempu se dost lišila, někteří neplavali kraulem, ale prsa, takže v nejslabší skupině byli plavci, kteří se učili opravdu od začátku. Já byl o skupinku výš. Naopak v nejlepším družstvu plavali 200 VZ za 2:30–3:00. Plave se pak v sobotu a neděli dopoledne a odpoledne dvě hodiny (nebo trošku míň..). Skupiny se na bazéně střídají, takže trénuje naráz 10 plavců ve dvou skupinách, každá má svého trenéra. Trénink je docela pestrý, různá cvičení, využití pomůcek jako ploutve, piškoty atd… V sobotu je natočeno video (i záběry pod vodou) a video je během odpoledního odpočinku rozebráno. Ubytování je v sokolské ubytovně na náměstí, je možno si připlatit za penzion.

Můj osobní názor je, že ta skupinka lidí trénuje ostatní poměrně často. Výsledek je, že dokáží velmi dobře analyzovat chyby a poradit, jak se jich zbavit. Teď jsem se vrátil z bazénu, během 40 minut jsem naplaval 1,5km. Jistě, není to výkonnost olympionika, ale když uvážím, že před pár měsíci – pokud bych to uplaval – bych potřeboval mnohem víc odpočívat mezi úseky a plaval minimálně 60 minut, je to velký pokrok. Vidím to tak, že se mi kurz velmi vyplatil, na březnový už jsem znovu přihlášený. Chtěl bych zkusit delší triatlon – zřejmě Pilmana, tak ať těch 1,9 km uplavu…

avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 19.12.2005 14:52:52

Nechal jsem si znovu poslat podmínky ranního plavání s www.trenink.info a tentokrát jsem byl úspěšný. Je to relativně drahé, nejlevněji vyjde pondělní plavání za 2990 po dobu 20 týdnů. Pokud má někdo zájem, přepošlu mu celý ceník.

avatar

Praha 4 - Háje

Celkem 1125 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:50 (2006)
půlmaraton: 1:32:19 (2006)
maraton: 3:38:00 (2006)

Tucnak muž 19.12.2005 16:03:42

to vl100: díky za info!

Manfrede, pošli mi ho prosím na mail.

Dík T.

Motto: Viktor Machek [url=http://www.behej.com]Behej.com[/url] Běžící Tučňák ICQ: 132533346
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 20.12.2005 09:10:38

[quote=Manfred]Nechal jsem si znovu poslat podmínky ranního plavání s www.trenink.info a tentokrát jsem byl úspěšný. Je to relativně drahé, nejlevněji vyjde pondělní plavání za 2990 po dobu 20 týdnů. Pokud má někdo zájem, přepošlu mu celý ceník.[/quote] Chlapi, nezlobte se na mě, nechci nikoho obhajovat ani zbytečně nasírat, ale vaše připomínky k cenám mi přijdou zcestný, tak reaguji. Uvědomte si, že dneska neni nic neobvyklého, když si osobní trenér účtuje až tisíc korun za hodinu a Vám se zdá 149,50 za lekci včetně bazénu hodně? Za kolik na hodinu pracujete Vy, bez peněz za pronájem bazénu? :) Ty lidi se tim živěj a buďte rádi za ně. Tohle mě vždycky nadzvedne…

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 20.12.2005 09:39:33

[quote=Ondra][qu­ote=Manfred]Nechal jsem si znovu poslat podmínky ranního plavání s www.trenink.info a tentokrát jsem byl úspěšný. Je to relativně drahé, nejlevněji vyjde pondělní plavání za 2990 po dobu 20 týdnů. Pokud má někdo zájem, přepošlu mu celý ceník.[/quote] Chlapi, nezlobte se na mě, nechci nikoho obhajovat ani zbytečně nasírat, ale vaše připomínky k cenám mi přijdou zcestný, tak reaguji. Uvědomte si, že dneska neni nic neobvyklého, když si osobní trenér účtuje až tisíc korun za hodinu a Vám se zdá 149,50 za lekci včetně bazénu hodně? Za kolik na hodinu pracujete Vy, bez peněz za pronájem bazénu? :) Ty lidi se tim živěj a buďte rádi za ně. Tohle mě vždycky nadzvedne…[/quote] Je mi líto, že jsem tě „nadzvedl“, musím konstatovat, že máš pravdu. Trochu jsem si to nechal rozležet v hlavě a asi to zkusím. Ta poznámka o ceně spíš znamenala, že budu po vánocích finančně „vycucanej“ :). Jinak ta cena cca 150–170 Kč na hodinu (záleží na dnu a počtu tréninků v týdnu – pondělí je nejlevnější) je určitě OK.

avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 20.12.2005 09:50:42

[quote=Manfred][qu­ote=Ondra][qu­ote=Manfred]Nechal jsem si znovu poslat podmínky ranního plavání s www.trenink.info a tentokrát jsem byl úspěšný. Je to relativně drahé, nejlevněji vyjde pondělní plavání za 2990 po dobu 20 týdnů. Pokud má někdo zájem, přepošlu mu celý ceník.[/quote] Chlapi, nezlobte se na mě, nechci nikoho obhajovat ani zbytečně nasírat, ale vaše připomínky k cenám mi přijdou zcestný, tak reaguji. Uvědomte si, že dneska neni nic neobvyklého, když si osobní trenér účtuje až tisíc korun za hodinu a Vám se zdá 149,50 za lekci včetně bazénu hodně? Za kolik na hodinu pracujete Vy, bez peněz za pronájem bazénu? :) Ty lidi se tim živěj a buďte rádi za ně. Tohle mě vždycky nadzvedne…[/quote] Je mi líto, že jsem tě „nadzvedl“, musím konstatovat, že máš pravdu. Trochu jsem si to nechal rozležet v hlavě a asi to zkusím. Ta poznámka o ceně spíš znamenala, že budu po vánocích finančně „vycucanej“ :). Jinak ta cena cca 150–170 Kč na hodinu (záleží na dnu a počtu tréninků v týdnu – pondělí je nejlevnější) je určitě OK.[/quote] V pohodě, já jsem horká hlava, mě to dlouho netrvá :) Sportu zdar! Ondra

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha

Celkem 6393 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:06 (2007)
půlmaraton: 1:30:00 (2007)
maraton: 3:08:39 (2007)

Mount muž 20.12.2005 14:08:40

[quote]Kraula jsem se snažil naučit, když mi bylo asi 20. Chodíval jsem plavat dvakrát týdně, plaval většinou prsa, zkoušel delší a delší úseky kraula… Nešlo to. Objevila se velká bolest v rameni (přišlo mi to jako odtržený kousek svalu nebo tak něco, u doktora jsem nikdy nebyl…), dal jsem si pauzu, zkusil znova a skončil stejně. Vzdal jsem to s tím, že budu vždy plavat jen prsa. Když jsem ale nyní viděl, že i mé děti plavou v klidu kraulem, zkusil jsem znovu ( je mi 38). A navštivil kurz http://www.totalniplavani.cz. A kupodivu jsem pak byl schopen uplavat velmi špatným kraulem pár set metrů. To mne povzbudilo, vyzkoušel jsem další kurz http://www.trenink.info. Po tomto kurzu absolvovaném před pár měsíci jsem přímo nadšený, teď jsem schopen uplavat kraulem 1,5 km. Pravda, není to žádné závodní tempo, ale jde to.[/quote] Z webu http://www.totalniplavani.cz jsem si už stahoval nějaké popisy plaveckého stylu a pokud bude nějaký víkendový kurz v lednu tak o tom začínám uvažovat. Pravidelné plavání v týdnu bych viděl spíš odpoledne po práci, tak jednou, dvakrát týdně – zkrátím sestřih a vrhnu se do vody. Pokud už někdo chodíte a máte dobrou zkušenost, rád se připojím – ráno se ale nikam chodit nedonutím. Mount

Motto: I cesta může být cíl.
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 02.01.2006 15:45:30

Tragédí plavání 2006:

Už jsme se tu jednou domlouvali, takže by to mohlo být asi takhle: úterý večer kolem 18–19h v Hloubětíně. Já se to chystám jít omrknout už zítra (možná se přidá i Tráwníkář nebo někdo další), když to bude ok, tak můžeme chodit ve více lidech pravidelně.

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 02.01.2006 15:51:59

[quote=Pubi]Tragédí plavání 2006:

Už jsme se tu jednou domlouvali, takže by to mohlo být asi takhle: úterý večer kolem 18–19h v Hloubětíně. Já se to chystám jít omrknout už zítra (možná se přidá i Tráwníkář nebo někdo další), když to bude ok, tak můžeme chodit ve více lidech pravidelně.[/quote] doporučuju jít až po 21-té hod., jinak si nezatrénujete, moc lidí

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 02.01.2006 16:16:09

[quote=Lubos M]doporučuju jít až po 21-té hod., jinak si nezatrénujete, moc lidí[/quote] Díky za upozornění, Luboši. Akorát nevim, jestli to nebude po 21h už moc pozdě. Možná radši zkusit jiný bazén?

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 02.01.2006 17:15:16

jinam nechodím, tak nemohu posoudit, možná to bude v pohodě už po 20hod., ale v 18hod bych tam určitě nelez

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 03.01.2006 10:17:47

[quote=Lubos M]jinam nechodím, tak nemohu posoudit, možná to bude v pohodě už po 20hod., ale v 18hod bych tam určitě nelez[/quote] Podle mý zkušenosti stačí v sedm, to už je první vlna pryč. Luboš má pravdu, pro veřejnost totiž v šest otvíraj a to se tam nahrne nejvíc lidí a tahle vlna když vypadne, tak to pak už jde, býváme v dráze třeba 3, 4. Možná taky dorazim, kolem sedmý. Budu na 99% nejmenší plavec v dráze, modrý plavky a věčně zamlžený brýle :) Ondra

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 03.01.2006 12:34:01

[quote=Ondra]Podle mý zkušenosti stačí v sedm, to už je první vlna pryč. Luboš má pravdu, pro veřejnost totiž v šest otvíraj a to se tam nahrne nejvíc lidí a tahle vlna když vypadne, tak to pak už jde, býváme v dráze třeba 3, 4. Možná taky dorazim, kolem sedmý. Budu na 99% nejmenší plavec v dráze, modrý plavky a věčně zamlžený brýle :) Ondra[/quote] Takže dáme sraz přibližně na sedmou hodinu. Ondro, jestli si mě ještě pamatuješ z Běchovic, tak se ke mně kdyžtak hlaš, já v bazénu bez brýlí špatně vidím, tak bych tě mohl přehlídnout :)

avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 03.01.2006 13:51:57

[quote=Pubi][qu­ote=Ondra]Podle mý zkušenosti stačí v sedm, to už je první vlna pryč. Luboš má pravdu, pro veřejnost totiž v šest otvíraj a to se tam nahrne nejvíc lidí a tahle vlna když vypadne, tak to pak už jde, býváme v dráze třeba 3, 4. Možná taky dorazim, kolem sedmý. Budu na 99% nejmenší plavec v dráze, modrý plavky a věčně zamlžený brýle :) Ondra[/quote] Takže dáme sraz přibližně na sedmou hodinu. Ondro, jestli si mě ještě pamatuješ z Běchovic, tak se ke mně kdyžtak hlaš, já v bazénu bez brýlí špatně vidím, tak bych tě mohl přehlídnout :)[/quote] Ale já v bazénu bez brýlí taky špatně vidím:) Snad dorazim, dělám do půl sedmé tak buď půjdu běhat, nebo do bazénu – uvidím co vyhraje, ale vzhledem k počasí asi ten bazén…

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 03.01.2006 15:16:23

[quote=Ondra]Ale já v bazénu bez brýlí taky špatně vidím:) Snad dorazim, dělám do půl sedmé tak buď půjdu běhat, nebo do bazénu – uvidím co vyhraje, ale vzhledem k počasí asi ten bazén…[/quote] No tak to bude ještě zajímavý, jak se tam budeme hledat :)

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 03.01.2006 23:01:38

Já jsem v bazénu taky slepej:) nevíte jestli někde dělaj dioptrické plavecké brýle? čočky nechci

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 04.01.2006 08:39:11

První plavání v Hloubětíně se povedlo. Dokonce jsme se s Ondrou našli už asi po půl hodině ;) Bazén je tam pěknej a i po tý sedmý hodině začínaji lidi mizet, po půl osmý už je to bez problémů – přesně jak už tu psal Ondra. Bazén má 25 m, slanou vodu (trochu nezvyk, ale po chvíli už to člověk ani nevnímá), příjemnou teplotu a v jedný části je i docela hlubokej, takže si užijou i lidi, co se rádi potápěji :) Příští úterý jdeme zase a možná pak zajdeme i na pivko (je to lepší než kecat venku na mrazu), tak přijďte taky.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 04.01.2006 10:56:53

[quote=Lubos M]Já jsem v bazénu taky slepej:) nevíte jestli někde dělaj dioptrické plavecké brýle? čočky nechci[/quote] http://web.emme.cz/main.php?… možná něco (ale na 99%) dělá Arena…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Ostrava

NNN muž 06.01.2006 09:11:13

[quote=Lubos M]Já jsem v bazénu taky slepej:) nevíte jestli někde dělaj dioptrické plavecké brýle? čočky nechci[/quote] Zkus tady: http://www.rosco.cz/inshop/ na konci nabídky plaveckých brýlí Procector Dioptric za 670 kč

PS : mám dvoje a občas se nestačím divit co se dá pod hladinou vidět

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 06.01.2006 09:55:08

[quote=NNN]Pro­cector Dioptric za 670 kč

PS : mám dvoje a občas se nestačím divit co se dá pod hladinou vidět[/quote] Abych náhodou o něco nepřišel, tak jsem si je už taky objednal. To bude pokoukáníčko ;)

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 06.01.2006 15:36:39

super, objednám je, dík za info

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Mělník

rastef muž 06.01.2006 21:34:17

Brzy začíná nový turnus tréninků s www.etriatlon.cz. Nemám s nima nic společnýho (kromě toho, že tam chodím), ale pár lidí se tady na to ptalo, tak posílám ceník a kontakt.

Tak ať to plave! rastef

Od 16.1 – 10.6. 2006 – 20 týdnů Pondělí 6:30 – 07:30 Středa 6:30 – 07:30 Pátek 6:30 – 07:30 Sobota 9:00 – 10:00

Všechny tréninky 12000,– Kč za 20 týdnů Výběr 3 9280,– (výběr 3 tréninků v týdnu) Výběr 2 5990,– (pokud je ve výběru pondělí) 6400,– (pokud ve výběru není pondělí) Výběr 1 2990,– (pondělí) 3400,– (jiné dny než pondělí) Jednotlivě 200,–/trénink

e-mail: info@etriatlon.cz

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 09.01.2006 16:02:34

2. tragédí plavání v Hloubětíně, úterý 10.1.: navrhuju sraz v 19h před vchodem do bazénu (když bude velká zima, tak uvnitř). V úterý asi nebudu celý den na internetu, tak doufám, že se tam pak večer uvidíme (já budu mít červenou zimní bundu a brýle s černýma obroučkama)

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 09.01.2006 16:10:37

já jdu zítra 14–16hod, večer nemůžu

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Jesenice

Celkem 248 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:00 (2006)
půlmaraton: 1:40:00 (2006)
maraton: 3:49:30 (2005)

Keke muž 09.01.2006 18:35:15

Ja sa omlúvam. Napriek tomu, že som to sľúbil Pubimu, tak nedorazím. Zajtra idem na otočku do Bratislavy a večer to s veľkou pravdepodobnosťou nestihnem… Příště

Keke

Motto: Športu zdar a Tragédom zvlášť!
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 11.01.2006 09:48:04

Zdar chlapi, včera jsem nestih psát, tak se omlouvám hlavně Pubimu – jsem nachcípanej, takže radši odpočívám, i když jsem to včera nevydržel, dal si 12 v lese a nebyl to úplně nejlepší nápad… Ondra

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 11.01.2006 10:28:05

Co se dá dělat… tak snad se už sejdeme příště ve větším počtu. Včera bylo docela narváno, navrhuju jít příští týden trochu později (asi tak 19:30 nebo 20:00). Doufám, že už budu mít ty dioptrický plevecký brejle, abych si to tam pořádně užil… včera rozhodně bylo na co koukat ;)

Nalezené položky: 78 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.