Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » i run because i love food

i run because i love food

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

radishes žena 03.03.2012 17:21:41

je to takové známé heslo a mě by zajímal váš názor. chápu, že je to individuální u každého jedince, ale pro mě je jednou z motivací k běhu právě to, že vaření a dobré jídlo je vášeň a radost. po 2,5 letech na vysoké škole, kdy jsem jedla bagety a nic nedělala, cítím potřebu změny. takže si co nejvíce vařím, čímž odbourávám veškeré glutamany a nadbytky soli, z polotovarů mi bývá špatně, nicméně třeba neodbourávám tuk. když mám použít smetanu, prostě ji použiju. nicméně pár kilo dolů by se hodilo, nebudu to popírat:) jak moc velký nepřítel zrovna ten tuk podle vás je? ptám se na něj, protože bez sýrů a kusu masa nepřežiju.

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 03.03.2012 17:38:56

Díky tomu, že hodně běhám, se mohu v jídelníčku omezovat jen minimálně, což je fajn. Jídlo mám velmi rád, jím často a celkem dost, včetně nezdravých potravin, avšak při mé kilometráži si mohu dovolit sníst mnohem více, než je obvyklé, bez toho, aniž by se to negativně odráželo na mé postavě. Sýry a maso jím rád, avšak nemyslím, že by toto byl větší problém, protože obsahují i dost bílkovin. Horší je to s čokoládou, oplatky apod., které tuku obsahují o dost více (kromě něj i sacharidy, které ale tolik nevadí) a samozřejmě i s máslem (kromě toho dost tuku obsahují i klobásy apod., kterých ale jím minimálně). Netřeba ale podléhat panice, důležitá je pestrost a aspoň rámcová vyváženost toho, co člověk jí.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

České Budějovice

Celkem 3541 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:04:39 (2013)
půlmaraton: 2:17:51 (2011)
maraton: 5:33:40 (2010)

bumbovka žena 03.03.2012 18:28:15

a já bych dodala: I run because I don't love my fat foots :-D

Motto: "chceš-li rozesmát boha, vyprávěj mu o svých plánech..."
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.