Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » univerzální bota

univerzální bota

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jihlava

kalča muž 06.03.2007 18:46:14

Ahoj všichni,
Chtěl bych se zeptat, jestli by mi nemohl poradit nějalpu botu, která by byla dobrá jak do terénu, tak na silnici i na rychlejší úseky na dráze? :-) Za všechny odpovědi děkuji.

avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 06.03.2007 19:41:34

Takova bota neni.

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 06.03.2007 20:23:10

Přirovnal bych to ke kolům. Se silničkou si zajezdíš supr, ale jen na silnici, v terénu nenajedeš skoro nic. S horákem zase pojezdíš téměř vše, ale na silnici bude chybět rychlost. Nesnažil bych se najít najít univerzály. Hledání bude marné.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Plzeň

Celkem 2993 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:21 (2013)
půlmaraton: 1:29:04 (2013)

Maty muž 06.03.2007 20:39:36

Dovolím si takovou malou citaci Mata a podepsal bych se pod to. Víc na vláknu Boty – boty od Radka Z.:

Ako uz som aj inde spominal, podla mna, ak clovek vylozene nebeha v extremnych terenoch- vysokohorske (zacinajuce od vysky V.Tatier), tak v pohode moze zbehnut s cestnymi botami aj do terenu. Je mnozstvo ludi, co ma rado terenne boty na les a na cestu cestne boty, mne vsak vyhovuju skor tie cestne na vsetko. Su ohybnejsie, lahsie a lepsie sa mi kontroluje rovnovaha v nich. Jedinu vyhodu terennych bot by som videl v ciastocne lepsej trakcii (nie vzdy) a vacsej odolnosti zvrsku pred poskodenim od pripadnych prirodnych prekazok. Najlepsie terenne boty ake som mal boli Adidas Estes (cca r.2000), mali vsetky vlastnosti cestnych bot a k tomu vyborny dezen, pri ktorom nevadilo ani beh po asfalte, ci na drahe. Mne najviac ucaroval lahka vaha, ohybnost a perfektne odpruzenie. Stale ich mam niekde schovane.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.