Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

VIRTUAL CZECHTRISERIES: Užijte si závodní atmosféru a otestujte svou formu

VIRTUAL CZECHTRISERIES: Užijte si závodní atmosféru a otestujte svou formu
foto: Česká triatlonová asociace

Česká triatlonová asociace | 12.04.2021 | přečteno: 1442×

Také už vám chybí běžecké či triatlonové závody? Nebo ztrácíte motivaci k pohybu? Česká triatlonová asociace připravila sérii virtuálních výzev VIRTUAL CZECHTRISERIES v běhu a duatlonu (běh-kolo-běh), díky kterým si znovu užijete soutěžní atmosféru a otestujete svou aktuální formu. Účast je zdarma, registrovat se můžete na webu www.virtualczechtriseries.cz.

Pořádání skutečných závodů stále neumožňuje aktuální epidemická situace. ČTA se proto rozhodla motivovat své členy i širokou sportovní veřejnost k pohybu prostřednictvím série VIRTUAL CZECHTRISERIES, při které mohou rekreační sportovci, elitní závodníci, naprostí začátečníci, ale také žáci, dorostenci a junioři poměřit síly a otestovat svou formu při třech virtuálních akcích. V termínu 16.-18. dubna se uskuteční sprint duatlon, od 30. dubna do 2. května krátký duatlon, od 3. do 16. května je na programu Běžecká výzva.

Virtuální je přitom pouze výsledková listina. Sportovní výkon, zážitek i emoce z dosažení cíle jsou skutečné! Jak závody fungují: zdarma se registrujete (zpoplatněno je pouze zaslání finisherské medaile) a kdekoliv na světě absolvujete vybranou trať. Následně opět prostřednictvím webu nahrajete důkaz o svém výkonu (např. printscreen z aplikace Garmin Connect, Suunto Movescount nebo některé mobilní aplikace). Po kontrole výsledků budete připsáni do výsledkové listiny, po jejím uzavření pak obdržíte diplom a bude vám zaslána finisherská medaile, pokud si ji objednáte.

VIRTUAL CZECHTRISERIES je především výzva. I když má svou výsledkovou listinu a podporuje soutěživost, konečné umístění ovlivňuje fakt, že si každý volí svou trať individuálně – můžete běžet v kopcích i po rovině, v terénu i na tartanu. Cyklistickou část můžete absolvovat na silnici, v lese i na trenažéru. Je také na vás, zda absolvujete při duatlonu všechny tři části bezprostředně za sebou nebo zda si je rozdělíte do celého víkendu: v pátek první běh, v sobotu kolo, v neděli druhý běh. Díky tomu je účast dostupnější i pro začátečníky, které sice kombinace více disciplín láká, ale zatím si na ni netroufnou.

Hlavní roli proto nehraje pořadí ve výsledkové listině, ale nová motivace k pohybu, zpestření přípravy na blížící se letní sezonu, tréninkový impuls, ale také soutěžní atmosféra, která nám v této době tolik chybí. Teď si ji můžete užít!

Kompletní informace o virtuální sérii najdete na www.virtualczechtriseries.cz.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

ČTA muž 12.04.2021 17:36:10

Také už vám chybí běžecké či triatlonové závody? Nebo ztrácíte motivaci k pohybu? Česká triatlonová asociace připravila sérii virtuálních výzev VIRTUAL CZECHTRISERIES v běhu a duatlonu (běh-kolo-běh), díky kterým si znovu užijete soutěžní atmosféru a otestujete svou aktuální formu. Účast je zdarma, registrovat se můžete na webu virtualczechtri­series.cz.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.