Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731752 záznamů
335951 závodníků
1731752 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Michal Dovičín, 1988, Nymburk, ČR
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | OLFIN Car Hradecký půlmaraton |
|
01:21:06 | Hradec Králové | 04.10.2026 | 85.1% | 174 |
| 2. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:23:30 | Hradec Králové | 05.10.2025 | 83.3% | 172 |
| 3. | Telekom Vivicitta Spring Half Marathon |
|
01:24:11 | Budapešť, Maďarsko | 13.04.2025 | 84.1% | 193 |
| 4. | Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem |
|
01:28:23 | Ústí nad Labem | 22.09.2024 | 74.8% | 159 |
| 5. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:26:21 | Košice | 01.10.2023 | 74.0% | 167 |
| 6. | Polmaraton Warszawski |
|
01:28:42 | Varšava, Polsko | 26.03.2023 | 68.2% | 252 |
| 7. | Piepenbrock Dresden Halbmarathon |
|
01:26:55 | Dresden, Německo | 30.10.2022 | 83.1% | 210 |
| 8. | Baroko maraton (půlmaraton) |
|
02:15:44 | Plasy | 04.09.2021 | 63.5% | 77 |
| 9. | Mattoni 1/2Maraton Olomouc |
|
02:01:06 | Olomouc | 15.06.2019 | 53.2% | 84 |
| 10. | Sportisimo 1/2Maraton Praha |
|
02:23:56 | Praha | 06.04.2019 | 41.1% | 36 |
| 11. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:56:50 | Hradec Králové | 07.10.2018 | 60.4% | 77 |
| 12. | Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary |
|
01:57:57 | Karlovy Vary | 19.05.2018 | 54.2% | 84 |
| 13. | Olfincar Hradecký půlmaraton |
|
02:01:46 | Hradec Králové | 08.10.2017 | 55.3% | 60 |
|
počet startů v kategorii: 13,
průměrný čas: 01:44:21 nejlepší čas: 01:21:06, OLFIN Car Hradecký půlmaraton, 04.10.2026 (85.1%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Česká spořitelna Běchovice-Praha, MČR |
|
00:38:18 | Praha - Běchovice | 27.09.2026 | 77.9% | 162 |
| 2. | Běhej Borky |
|
00:40:04 | Kolín | 12.09.2026 | 91.9% | 214 |
| 3. | Memoriál Petra Šimka |
|
00:39:27 | Kounice | 20.06.2026 | 97.7% | - |
| 4. | Zručský májový běh |
|
00:38:53 | Zruč nad Sázavou | 16.05.2026 | 84.1% | 160 |
| 5. | Nymburská desítka |
|
00:38:19 | Nymburk | 26.04.2026 | 90.6% | 198 |
| 6. | Běh lipovou alejí - Nymburská desítka |
|
00:38:31 | Nymburk | 12.04.2026 | 83.3% | 159 |
| 7. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:40:29 | Pečky | 14.03.2026 | 74.5% | 143 |
| 8. | Poříčanské jelito |
|
00:44:04 | Poříčany | 24.01.2026 | 85.7% | 193 |
| 9. | PUMA Třeboňská desítka |
|
00:37:28 | Třeboň | 11.10.2025 | 90.1% | 189 |
| 10. | Zručský májový běh |
|
00:38:18 | Zruč nad Sázavou | 17.05.2025 | 86.4% | 182 |
| 11. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:38:05 | Pečky | 08.03.2025 | 79.5% | 153 |
| 12. | Zlatý maraton Emila Zátopka (desítka) |
|
00:37:34 | Ostrava | 26.10.2024 | 91.8% | 197 |
| 13. | Kačina Run |
|
00:38:56 | Svatý Mikuláš | 29.09.2024 | 92.9% | 194 |
| 14. | Memoriál Petra Šimka |
|
00:40:03 | Kounice | 13.07.2024 | 85.1% | 168 |
| 15. | Zručský májový běh |
|
00:40:03 | Zruč nad Sázavou | 18.05.2024 | 83.9% | 175 |
| 16. | ŽeRUN |
|
00:40:16 | Žehuň | 12.05.2024 | 90.8% | - |
| 17. | Běh lipovou alejí - Nymburská desítka |
|
00:40:23 | Nymburk | 07.04.2024 | 82.0% | 149 |
| 18. | Palestra Kbelská 10 |
|
00:39:42 | Praha - Kbely | 02.03.2024 | 77.9% | 149 |
| 19. | Běhej Borky |
|
00:40:43 | Kolín | 09.09.2023 | 90.1% | 220 |
| 20. | Běh lipovou alejí - Nymburská desítka |
|
00:39:11 | Nymburk | 09.04.2023 | 81.7% | 153 |
| 21. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:40:19 | Pečky | 11.03.2023 | 75.4% | 135 |
| 22. | Česká spořitelna Běchovice-Praha, MČR |
|
00:40:13 | Praha - Běchovice | 25.09.2022 | 76.3% | 153 |
| 23. | MFB MarathOn LABE (desítka) |
|
00:39:25 | Kolín | 12.06.2021 | 86.5% | 182 |
| 24. | Milada Run (10 km) |
|
00:44:40 | Jezero Milada, Ústecký kraj | 02.08.2020 | 76.3% | 162 |
| 25. | KIEKERT desítka |
|
00:44:44 | Kostěnice u Pardubic | 12.07.2020 | 75.2% | 147 |
| 26. | Nymburská desítka |
|
00:52:27 | Nymburk | 28.04.2019 | 67.0% | 124 |
| 27. | Běžím s AVL |
|
00:52:57 | Praha - Ladronka | 22.09.2018 | 67.9% | - |
| 28. | Birell Grand Prix Praha |
|
00:55:20 | Praha | 08.09.2018 | 48.4% | 60 |
| 29. | Nymburská čtvrtka |
|
00:56:49 | Nymburk | 22.04.2018 | 62.4% | 109 |
| 30. | Běh lipovou alejí - Nymburská desítka |
|
00:53:48 | Nymburk | 08.04.2018 | 60.8% | 54 |
| 31. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
01:00:31 | Pečky | 10.03.2018 | 51.7% | 36 |
| 32. | Birell Grand Prix Praha |
|
00:55:55 | Praha | 09.09.2017 | 48.6% | 79 |
| 33. | Zátopkova desítka |
|
01:01:02 | Stará Boleslav | 12.08.2017 | 58.4% | 55 |
| 34. | Run For Help |
|
00:55:04 | Poděbrady | 18.06.2017 | 64.6% | 88 |
| 35. | Nymburská čtvrtka |
|
00:58:37 | Nymburk | 23.04.2017 | 62.0% | 86 |
| 36. | Česká spořitelna Běchovice-Praha |
|
01:04:15 | Praha - Běchovice | 25.09.2016 | 47.4% | 37 |
| 37. | Nymburská čtvrtka |
|
01:11:18 | Nymburk | 05.05.2013 | 54.7% | 37 |
|
počet startů v kategorii: 37,
průměrný čas: 00:45:51 nejlepší čas: 00:37:28, PUMA Třeboňská desítka, 11.10.2025 (90.1%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Memoriál Petra Šimka |
|
00:39:27 | Kounice | 20.06.2026 | 97.7% | - |
| 2. | Běhej Lesy #3 Týmovka - ČSOB 21 km |
|
01:52:55 | Milovy | 22.06.2025 | 78.0% | 157 |
| 3. | Saucony Vokolo priglu |
|
00:55:15 | Brno | 12.10.2024 | 81.7% | 171 |
| 4. | ČSOB Vokolo priglu |
|
01:23:04 | Brno | 12.10.2019 | 53.2% | 64 |
| 5. | ČSOB Vokolo priglu |
|
01:20:08 | Brno | 13.10.2018 | 56.1% | 80 |
| 6. | Běhej Lesy Bílá 11 km |
|
01:14:33 | Bílá | 11.08.2018 | 60.4% | 85 |
| počet startů v kategorii: 6 | |||||||


