Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

16370 závodů
221829 závodníků
1162491 záznamů

Klub 100 - maratonský klub

kliknutím na plus vedle jména každého závodníka zobrazíte absolvované závody a výsledky
pohlaví:
národnost:
# jméno narozen klub počet nej. výkon
1. Ulma Tomáš 1964 Praha 9 637 02:36:12
2. Březina Jiří 1939 SK Přerov 636 03:01:39
3. Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem 566 03:05:43
4. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 552 03:25:22
5. Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov 476 03:33:08
6. Krejsa Václav 1952 Rentia Praha 439 03:13:40
7. Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovic... 400 02:48:08
8. Seitl Otto 1953 MK Seitl Ostrava 373 02:27:53
9. Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí 352 02:45:59
10. Peša Gustav 1921 Praha 305 02:41:51
11. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 283 03:33:20
12. Kabelík Jaroslav 1941 MS Uherské Hradiště 282 02:51:17
13. Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 276 02:52:30
14. Novotný František 1946 AK Kroměříž 275 02:38:08
15. Mičola Dan 1972 Dunstable Road Runners 271 03:29:45
16. Kucko Miroslav 1958 Liberec 258 03:09:17
17. Nejedlý Petr 1974 Praha 240 03:12:00
18. Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava 229 03:12:20
19. Podžorný Ervin 1941 Český Těšín 227 02:48:57
20. Kuchař Petr 1951 MK Kladno 226 03:04:27
21. Breburdová Hana 1961 Maraton klub Kladno 222 03:43:43
22. Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava 221 02:48:47
23. Zapletal Josef 1943 Kroměříž 217 02:55:34
24. Rezek Michal 1965 Říčany 216 03:49:22
25. Sadílek Václav 1950 Albrechtice 215 02:46:00
26. Štrupp Jaroslav 1916 Velká nad Veličkou 212 02:35:14
27. Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava 212 02:48:00
28. Kubičková Eliška Anna 1966 SC Marathon Plzeň 207 03:45:06
29. Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava 207 02:57:08
30. Šandera Martin 1976 BONBON, MPČR 205 03:32:34
31. Budík Karel 1956 TJ Sokol Míškovice 198 03:21:55
32. Zikeš František 1928 TJ Slezan Frýdek Míste... 197 03:05:51
33. Pucholt Jiří 1959 TJ Sokol Unhošť 197 02:47:40
34. Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 196 03:38:33
35. Ligocki Karel 1956 Orel HC Nový Jičín 193 02:31:58
36. Osladil Miroslav 1952 AK Olomouc 188 02:54:28
37. Svěch Bohumil 1930 Ostrava 172 02:58:50
38. Dittrich Tomáš 1969 Klub harmonického živo... 164 03:25:49
39. Bizoň Jiří 1948 Kardio Hlučín 160 02:56:58
40. Tučný Jan 1947 MK Pardubice 158 03:27:38
41. Doubek Zdeněk 1956 Doubek Team 156 03:44:10
42. Kubále Josef 1972 Mladá Vožice 155 02:49:58
43. Tuček Josef 1944 MK Pardubice 153 03:08:32
44. Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slávia Brn... 151 03:06:13
45. Orálek Daniel 1970 Behejbrno.com 150 02:26:58
46. Ford Lída 1974 Praha 141 03:58:07
47. Slowioczek Roman 1959 MK Seitl Ostrava 139 02:44:18
48. Doubková Darina 1957 Doubek Team 135 05:02:48
49. Kubeček Vladimír 1948 Spartak Police nad Met... 134 02:23:33
50. Kalát Josef 1955 AK Litvínov 132 02:45:35
51. Jadrníček Petr 1957 MK Seitl Ostrava 127 02:29:46
52. Beránek Josef 1958 Maraton klub Kladno 126 03:25:59
53. Janků Ladislav 1942 Olomouc 125 02:48:27
54. Koller Pavel 1970 Bezdědice 124 03:38:30
55. Michler Petr 1955 LIGA 100 Praha 123 03:24:54
56. Klail Vladimír 1954 Most 123 03:10:34
57. Luksza Radek 1974 MK Seitl Ostrava 121 03:47:38
58. Macháček František 1908 Praha 121 03:06:59
59. Hasal Miroslav 1965 www.behej.com 119 03:17:01
60. Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga 100 Olomouc 117 02:57:47
61. Šašek Jaroslav 1958 Sokol Pravčice 117 02:52:03
62. Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 117 02:50:25
63. Horáková Renata 1972 Děčín 114 03:48:35
64. Šarlinger Ivan 1974 SC Marathon Plzeň 114 02:49:44
65. Tužinský Karel 1956 MK Pardubice 112 02:54:04
66. Pospíšil Alois 1933 AK Kroměříž 112 03:25:51
67. Šikel Karel 1937 Hejnice 111 03:17:20
68. Němečková Martina 1965 SK 4 Dvory České Buděj... 111 03:46:35
69. Peřina Vladimír 1951 MK Seitl Ostrava 111 03:05:30
70. Soviš Ivan 1946 HS Rýmařov 110 03:10:59
71. Jandásek Michal 1979 TJ Sokol Žeravice 110 03:27:52
72. Hostašek Rudolf 1942 Opava 108 02:36:22
73. Kolář Pavel 1962 Liga 100 Olomouc 108 03:17:55
74. Nosek Zdeněk 1948 Praha 108 03:18:57
75. Kučera Zdeněk 1956 MK Kladno 108 02:43:17
76. Vichera Rudolf 1919 Nymburk 107 02:40:16
77. Čámský Jan 1922 Příbram, Praha 106 02:44:58
78. Puteany Otto 1914 Praha 105 03:07:42
79. Ondruš Jan 1955 TJ SK Týniště nad Orli... 105 02:49:18
80. Zeman Pavel 1954 Traged Team Praha 105 03:43:52
81. Kočí Petr 1948 Děčín 103 03:00:14
82. Celuch Milan 1966 AO Slavia Havířov 103 02:59:24
83. Duda Stanislav 1948 Chuchelná 103 02:27:13
84. Štýbnar Jiří 1945 Olomouc 102 02:37:18
85. Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME TEAM Ost... 101 02:43:46
86. Nýdrle Zbyněk 1956 SK MAXTRI Liberec 100 02:31:30
87. Tsametis Nikolaos 1942 SAK Ložiska Karviná 100 02:26:37
 
88. Holub Michal 1964 Praha 6 99 04:06:53
89. Hamerník Jan 1955 Úvaly 99 02:54:24
90. Roudnická Veronika 1986 AC Rumburk 99 03:22:27
91. Ledvinka Josef 1972 Přibyslav 98 03:59:09
92. Bohdal Jaroslav 1976 MK Kladno 97 02:44:56
93. Chmel Zdeněk 1962 Běžecký klub České spo... 96 03:22:25
94. Výtisk Alfons 1949 MK Seitl Ostrava 96 02:56:31
95. Šimek Štefan 1956 ZOD Němčice nad Hanou 96 02:33:14
96. Doucha Jiří 1971 Start Náchod 95 02:55:53
97. Szabó Ludvík 1963 Praha 95 03:54:07
98. Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 94 02:39:53
99. Groh Stanislav 1946 AC Vrchlabí 92 02:50:15