Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

21638 závodů
335907 závodníků
1731179 záznamů

Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.

Jiří Červenka, 1986, SP Malenovice, ČR

zavodnici
žebříček behej.com (ČR)
celkové pořadí: 52
v kategorii: 26
35-44 let, 1588 bodů
  -
závody započítané do žebříčku - celkem 8

maraton

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Vodafone Maraton Praha info 02:52:30 Praha 03.05.2026 73.0% 168
počet startů v kategorii: 1, průměrný čas: 02:52:30
nejlepší čas: 02:52:30, Vodafone Maraton Praha, 03.05.2026 (73.0%)

půlmaraton

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Półmaraton Warszawski info 01:16:51 Varšava, Polsko 22.03.2026 79.6% 222
2. Sri Chinmoy půlmaraton info 01:17:44 Zlín 01.03.2026 96.1% -
3. Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu info 01:20:14 Otrokovice 01.11.2025 80.9% 178
4. Salzburg Halfmarathon info 01:18:07 Salzburg, Rakousko 18.05.2025 87.3% 234
5. Sri Chinmoy půlmaraton info 01:16:51 Zlín 15.03.2025 99.2% 213
6. PROZAX Běžecký festival - Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu info 01:18:23 Otrokovice 02.11.2024 80.8% 171
7. Renault polmaratón info 01:19:19 Bratislava 07.04.2024 81.7% 179
8. Pardubický vinařský půlmaratón info 01:20:46 Pardubice 15.04.2023 77.1% 157
9. Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary info 01:18:55 Karlovy Vary 21.05.2022 86.5% 182
10. Pardubický vinařský půlmaratón info 01:19:30 Pardubice 09.04.2022 82.5% 162
11. Sri Chinmoy půlmaraton info 01:16:46 Zlín 06.03.2022 94.7% 202
12. Běh 1/2 maraton ve Zlíně info 01:18:36 Zlín 07.11.2021 90.7% 204
13. Běh 1/2 maraton ve Zlíně info 01:22:53 Zlín 06.06.2021 100.0% -
14. Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka info 01:25:11 Otrokovice 03.11.2018 76.2% 170
15. Mattoni 1/2Maraton Olomouc info 01:34:22 Olomouc 24.06.2017 65.5% 152
16. Sportisimo 1/2Maraton Praha info 01:37:01 Praha 28.03.2015 61.7% 139
17. Mattoni 1/2Maraton Olomouc info 01:34:36 Olomouc 21.06.2014 63.7% 145
18. Sportisimo 1/2Maraton Praha info 01:36:38 Praha 05.04.2014 61.4% 140
19. Hervis 1/2Maraton Praha info 01:39:40 Praha 06.04.2013 60.4% 133
počet startů v kategorii: 19, průměrný čas: 01:23:49
nejlepší čas: 01:16:46, Sri Chinmoy půlmaraton, 06.03.2022 (94.7%)

10 km přesně

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Slopenská desítka info 00:41:33 Slopné u Luhačovic 23.08.2026 91.3% 189
2. Vnorovská desítka info 00:36:37 Vnorovy 08.08.2026 88.5% 188
3. Josefský běh info 00:37:57 Zlín 14.03.2026 92.4% 195
4. Hulmenská 10 info 00:35:06 Hulín 17.01.2026 94.6% 192
5. Silvestrovský běh info 00:36:03 Zlín 31.12.2025 93.5% 200
6. Štěpánský běh info 00:35:06 Zlín 26.12.2025 97.7% 201
7. Mikulášský běh info 00:37:10 Zlín 29.11.2025 97.8% 212
8. Strojařská desítka info 00:36:58 Zlín 13.09.2025 94.2% 210
9. Slopenská desítka info 00:41:11 Slopné u Luhačovic 24.08.2025 93.7% 195
10. Hanačská desítka info 00:36:06 Hulín 29.03.2025 94.0% -
11. Josefský běh info 00:39:30 Zlín 22.03.2025 94.9% 201
12. Rohálovská desítka info 00:36:28 Prusinovice 22.02.2025 85.6% 178
13. Silvestrovský běh info 00:35:43 Zlín 31.12.2024 88.3% 183
14. Strojařská desítka info 00:36:45 Zlín 21.09.2024 91.6% 202
15. Josefský běh info 00:39:52 Zlín 23.03.2024 88.9% 183
16. Silvestrovský běh info 00:35:32 Zlín 31.12.2023 90.9% 181
17. Štěpánský běh info 00:36:41 Zlín 26.12.2023 88.9% 183
18. Mikulášský běh info 00:37:34 Zlín 02.12.2023 92.0% 200
19. Strojařská desítka info 00:37:35 Zlín 16.09.2023 90.5% 196
20. Slopenská desítka info 00:41:54 Slopné u Luhačovic 03.09.2023 92.6% 194
21. Velikonoční půlmaraton Prostějovem (10 km) info 00:36:50 Prostějov 26.03.2023 98.0% -
22. Josefský běh info 00:40:04 Zlín 18.03.2023 90.7% 183
23. Rohálovská desítka info 00:36:51 Prusinovice 25.02.2023 87.6% 182
24. Hulmenská 10 info 00:37:02 Hulín 21.01.2023 93.8% 194
25. Mikulášský běh info 00:35:09 Zlín 03.12.2022 94.9% 202
26. Slopenská desítka info 00:41:24 Slopné u Luhačovic 04.09.2022 93.9% 196
27. Josefský běh info 00:38:21 Zlín 19.03.2022 94.3% 201
28. Hulmenská 10 info 00:36:57 Hulín 22.01.2022 90.6% 185
29. Silvestrovský běh info 00:35:47 Zlín 31.12.2021 88.5% 196
30. Štěpánský běh info 00:35:13 Zlín 26.12.2021 94.5% 197
31. Česká spořitelna Běchovice-Praha info 00:36:53 Praha - Běchovice 26.09.2021 82.9% 169
32. Strojařská desítka info 00:36:49 Zlín 11.09.2021 94.7% 204
33. Slopenská desítka info 00:42:01 Slopné u Luhačovic 07.08.2021 96.0% 205
34. Josefský běh info 00:39:08 Zlín 30.05.2021 89.4% 204
35. Mikulášský běh info 00:36:43 Zlín 05.12.2020 93.1% 205
36. Valachiarun XII info 00:34:50 Vsetín 28.09.2020 98.7% -
37. Běh pro Paměť národa info 00:38:50 Uherské Hradiště 19.09.2020 100.0% -
38. Strojařská desítka info 00:37:25 Zlín 15.07.2020 92.6% 189
39. Mikulášský běh info 00:37:49 Zlín 07.12.2019 96.4% 207
40. Fatra desítka okolo komína info 00:44:57 Napajedla 08.06.2019 77.7% 159
41. miomoveRUN info 00:43:59 Slavičín 18.05.2019 95.4% 211
42. Josefský běh info 00:42:56 Zlín 16.03.2019 86.6% 169
43. Night Trail Run info 00:38:47 Holešov 06.10.2018 89.6% 197
44. Strojařská desítka info 00:37:10 Zlín 08.09.2018 87.5% 179
45. Deza Desítka okolo komína info 00:37:32 Valašské Meziříčí 19.05.2018 83.8% 182
46. Štěpánský běh info 00:38:06 Zlín 26.12.2017 87.2% 169
47. Mikulášský běh info 00:39:28 Zlín 09.12.2017 82.9% 148
48. Fatra desítka okolo komína info 00:44:07 Napajedla 10.06.2017 76.1% 148
49. Silvestrovský běh (Zlín) info 00:43:03 Zlín 31.12.2016 78.5% 138
počet startů v kategorii: 49, průměrný čas: 00:38:17
nejlepší čas: 00:34:50, Valachiarun XII, 28.09.2020 (98.7%)

ostatní

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Běhej lesy Bílá 11 km info 00:46:33 Bílá 01.08.2020 99.6% 216
2. ČSOB Vokolo priglu info 00:52:42 Brno 12.10.2019 83.9% 175
3. ČSOB Vokolo priglu info 00:55:12 Brno 13.10.2018 81.5% 173
4. Masaryk Run info 00:43:46 Brno 01.04.2018 81.5% 169
počet startů v kategorii: 4