Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731813 záznamů
335951 závodníků
1731813 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Miloš Karásek, 1972, ČR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vodafone Maraton Praha |
|
03:49:51 | Praha | 03.05.2026 | 54.8% | 109 |
| 2. | PUMA Třeboňský maraton |
|
03:48:40 | Třeboň | 12.10.2024 | 66.7% | 116 |
| 3. | Prague International Marathon |
|
03:37:41 | Praha | 05.05.2024 | 59.1% | 124 |
| 4. | Třeboňský maraton |
|
03:52:25 | Třeboň | 14.10.2023 | 71.8% | 124 |
|
počet startů v kategorii: 4,
průměrný čas: 03:47:09 nejlepší čas: 03:37:41, Prague International Marathon, 05.05.2024 (59.1%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ČT Lipenský půlmaraton |
|
02:00:21 | Lipno nad Vltavou | 22.08.2026 | 69.3% | 135 |
| 2. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:38:42 | České Budějovice | 30.05.2026 | 64.5% | 137 |
| 3. | Půlmaraton Plzeňského kraje |
|
01:40:24 | Plzeň | 11.04.2026 | 72.0% | 140 |
| 4. | Mizuno T2 běhy (půlmaraton) |
|
01:41:52 | České Budějovice | 14.03.2026 | 75.4% | 128 |
| 5. | ČEZ RunTour Winter Edition České Budějovice - Powerade Half Marathon |
|
01:45:37 | České Budějovice | 17.01.2026 | 72.0% | - |
| 6. | PUMA Třeboňský půlmaraton |
|
01:45:15 | Třeboň | 11.10.2025 | 65.2% | 132 |
| 7. | ČT Lipenský půlmaraton |
|
02:02:09 | Lipno nad Vltavou | 23.08.2025 | 65.3% | 90 |
| 8. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
02:10:41 | České Budějovice | 31.05.2025 | 49.1% | 57 |
| 9. | Mizuno T2 běhy (půlmaraton) |
|
01:38:12 | České Budějovice | 08.03.2025 | 78.7% | 132 |
| 10. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:38:50 | České Budějovice | 01.06.2024 | 64.4% | 130 |
| 11. | LAT Nitrogen Halbmarathon |
|
01:47:54 | Linec, Rakousko | 07.04.2024 | 58.7% | 142 |
| 12. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:45:39 | České Budějovice | 03.06.2023 | 60.6% | 114 |
| 13. | 1/2Maraton Praha |
|
01:50:03 | Praha | 01.04.2023 | 54.2% | 104 |
| 14. | Compressport Třeboňský půlmaraton |
|
01:52:21 | Třeboň | 15.10.2022 | 63.4% | 112 |
|
počet startů v kategorii: 14,
průměrný čas: 01:48:26 nejlepší čas: 01:38:12, Mizuno T2 běhy (půlmaraton), 08.03.2025 (78.7%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ČEZ RunTour České Budějovice |
|
00:43:46 | České Budějovice | 29.03.2025 | 72.0% | 138 |
| 2. | ČEZ RunTour České Budějovice |
|
00:44:15 | České Budějovice | 13.04.2024 | 74.3% | 150 |
| 3. | ČEZ RunTour České Budějovice |
|
00:49:46 | České Budějovice | 25.03.2023 | 61.6% | 108 |
|
počet startů v kategorii: 3,
průměrný čas: 00:45:56 nejlepší čas: 00:43:46, ČEZ RunTour České Budějovice, 29.03.2025 (72.0%) |
|||||||


