Běžecké tabulky
21638 závodů
335907 závodníků
1731179 záznamů
335907 závodníků
1731179 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Štefan Páleník, 1993, AK Tlmače, SR
závody započítané do žebříčku - celkem 3maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
03:24:28 | Bratislava | 12.04.2026 | 71.6% | 141 |
| 2. | 9. Tlmačský Hamburg |
|
03:54:26 | Tlmače | 16.11.2025 | 77.5% | - |
| 3. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:30:21 | Košice | 05.10.2025 | 60.3% | 132 |
| 4. | Rock'n'Roll Madrid Marathon |
|
03:44:26 | Madrid, Španělsko | 28.04.2024 | 57.4% | 134 |
| 5. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
04:02:47 | Bratislava | 07.04.2024 | 60.3% | 93 |
| 6. | Gran Canaria Maspalomas Marathon |
|
04:38:28 | Gran Canaria, Španělsko | 19.11.2023 | 53.9% | 151 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:36:18 | Košice | 01.10.2023 | 58.7% | 120 |
| 8. | 8. Tlmačský Hamburg |
|
03:47:36 | Tlmače | 18.02.2023 | 85.3% | - |
|
počet startů v kategorii: 8,
průměrný čas: 03:49:51 nejlepší čas: 03:24:28, ČSOB Bratislava Marathon, 12.04.2026 (71.6%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tlmačský polmaratón |
|
01:37:37 | Tlmače | 02.05.2026 | 77.4% | 149 |
| 2. | Rajecký polmaratón |
|
01:48:18 | Rajec | 09.08.2025 | 71.4% | 132 |
| 3. | Rajecký polmaratón |
|
01:43:22 | Rajec | 10.08.2024 | 64.0% | 137 |
| 4. | Tlmačský polmaratón |
|
01:49:58 | Tlmače | 04.05.2024 | 66.7% | 110 |
| 5. | Rajecký polmaratón |
|
01:36:53 | Rajec | 12.08.2023 | 72.1% | 149 |
| 6. | Banskobystrický polmaratón |
|
01:32:29 | Banská Bystrica | 03.06.2023 | 77.3% | 154 |
| 7. | ČSOB Bratislava Marathon - polmaratón |
|
01:33:42 | Bratislava | 02.04.2023 | 72.8% | 148 |
| 8. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:36:12 | Košice | 02.10.2022 | 66.9% | 146 |
|
počet startů v kategorii: 8,
průměrný čas: 01:39:49 nejlepší čas: 01:32:29, Banskobystrický polmaratón, 03.06.2023 (77.3%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beh Čakanským chotárom |
|
00:52:27 | Čaka | 30.05.2026 | 76.6% | - |
| 2. | Tlmačský polmaraton (10km) |
|
00:50:02 | Tlmače | 03.05.2025 | 70.9% | 134 |
| 3. | Telekom Night Run |
|
00:42:43 | Bratislava | 09.09.2023 | 71.5% | 146 |
| 4. | Tlmačský polmaraton (10km) |
|
00:52:33 | Tlmače | 07.05.2022 | 68.5% | 115 |
| 5. | Tlmačský polmaraton (10km) |
|
00:55:38 | Tlmače | 12.05.2018 | 62.8% | 94 |
|
počet startů v kategorii: 5,
průměrný čas: 00:50:41 nejlepší čas: 00:42:43, Telekom Night Run, 09.09.2023 (71.5%) |
|||||||


