Běžecké tabulky
21647 závodů
335921 závodníků
1731368 záznamů
335921 závodníků
1731368 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Jozef Sekereš, 1956, Detva, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Salzburg marathon |
|
04:21:59 | Salzburg, Rakousko | 19.05.2019 | 52.3% | 54 |
| 2. | Medzinárodný maratón mieru |
|
04:24:19 | Košice | 07.10.2018 | 48.5% | 61 |
| 3. | Volkswagen Maraton Praha |
|
04:18:48 | Praha | 06.05.2018 | 48.7% | 73 |
| 4. | Medzinárodný maratón mieru |
|
04:30:39 | Košice | 01.10.2017 | 47.4% | 51 |
| 5. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
04:45:05 | Bratislava | 02.04.2017 | 52.5% | 37 |
| 6. | Medzinárodný maratón mieru |
|
04:51:20 | Košice | 02.10.2016 | 44.3% | 38 |
|
počet startů v kategorii: 6,
průměrný čas: 04:32:02 nejlepší čas: 04:18:48, Volkswagen Maraton Praha, 06.05.2018 (48.7%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
02:04:50 | Košice | 04.10.2026 | 54.8% | 85 |
| 2. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:02:15 | Košice | 06.10.2019 | 55.2% | 75 |
| 3. | Rotary Polmaratón |
|
01:53:58 | Banská Bystrica | 08.06.2019 | 64.9% | 100 |
| 4. | Mercedes Benz polmaratón |
|
01:48:45 | Bratislava | 07.04.2019 | 60.1% | 103 |
| 5. | Banskobystrický Polmaratón |
|
01:53:13 | Banská Bystrica | 09.06.2018 | 67.2% | 104 |
| 6. | Mercedes Benz polmaratón |
|
01:51:31 | Bratislava | 08.04.2018 | 60.6% | 102 |
| 7. | Polmaraton Banska Bystrica |
|
01:54:30 | Banská Bystrica | 03.09.2017 | 63.4% | 86 |
| 8. | Žiarsky mestský polmaratón |
|
01:58:29 | Žiar nad Hronom | 13.05.2017 | 58.6% | 61 |
| 9. | Vienna City Halbmarathon |
|
01:57:43 | Vídeň, Rakousko | 23.04.2017 | 57.0% | 64 |
| 10. | Polmaraton Banska Bystrica |
|
01:56:34 | Banská Bystrica | 04.09.2016 | 58.1% | 95 |
| 11. | Žiarsky mestský polmaratón |
|
01:57:04 | Žiar nad Hronom | 14.05.2016 | 60.0% | 56 |
| 12. | Vattenfall Berliner Halbmarathon |
|
02:01:51 | Berlín, Německo | 03.04.2016 | 49.2% | 83 |
| 13. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:09:37 | Košice | 04.10.2015 | 52.3% | 58 |
| 14. | Renault polmaratón |
|
02:06:24 | Bratislava | 29.03.2015 | 49.5% | 54 |
|
počet startů v kategorii: 14,
průměrný čas: 01:58:20 nejlepší čas: 01:48:45, Mercedes Benz polmaratón, 07.04.2019 (60.1%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beh Mateja Bela Funtíka |
|
00:55:32 | Očová | 14.03.2026 | 67.0% | 81 |
| 2. | Kováčovská desiatka |
|
00:54:18 | Kováčová | 09.11.2024 | 63.0% | 89 |
| 3. | Vianočný beh mesta Lučenec |
|
00:55:01 | Lučenec | 26.12.2023 | 57.0% | 76 |
| 4. | Kovačovská desiatka |
|
00:51:33 | Kováčová | 17.11.2018 | 68.8% | 98 |
| 5. | Kovačovská desiatka |
|
00:49:58 | Kováčová | 11.12.2016 | 68.7% | 80 |
|
počet startů v kategorii: 5,
průměrný čas: 00:53:16 nejlepší čas: 00:49:58, Kovačovská desiatka, 11.12.2016 (68.7%) |
|||||||


