Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty pro "tezkou vahu" - prosba o radu..

Boty pro "tezkou vahu" - prosba o radu..

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

T@mas muž 09.01.2007 23:56:38

Zdravim,

na prahu stredniho veku jsem dosel ja i muj lekar:-) k nazoru, ze je treba opet zacit s pohybem. Jako vyslouzily rugbysta (endomorfni typ) jsem ted na vaze 98 kg. Na radu sveho znameho jsem nakoukl na tuto site a zjistil jsem, ze neni mozne prijit do kramu a jen tak koupit boty, ktere mi sedi…:-) Podle typu oslapani bot se odhaduji na supinatora a nasel jsem jediny typ, co tlumi a koriguje vnejsi seslap – Asics Gel Nimbus. A ted k veci: 1.) skoro nikde v CR momentalne nejsou k dispozici 2.) jsou na muj vkus drahe jako blazen (3 700 CZK) 3.) narazil jsem na AS GT 2110 za zajimavou cenu, ale dle popisu na netu jsou urcene pro neutral – mirna pronace Pokazim neco vyrazne jejich koupi, pokud chci behat 3× tydne / 30min? Diky za Vas cas a rady. Tomas

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.01.2007 08:06:31

Ad2) Nie, nemal by si nic pokazit. Ad 1) na supinaciu nepotrebujes korekciu- je to prirodzeny pohyb nohy, kt. napomaha tlmeniu. Skus sa pozriet aj po inych znackach. Konkretne Ti mozem odporucit model Nike Air Pegasus (r.2006)… mal by si sa zmestit do 2500 Kc a su vyrazne lepsie odtlmene ako GT 2110 a s kvalitou si nezadaju. Kedze si tazsia vaha, tak by som odporucil sa pozriet po vypredajoch v Adidase a konkretne na modely Adidas Supernova Cushion (Cadilac v tlmeni) a Adidas Adistar Cushion (trosku dost drahe, ale vo vypredaji sa daju zohant pod 3 tisic). Chce to hlavne vydrzat prve 2 mesiace, potom Ta to uz chytne.

avatar

Praha

pug muž 10.01.2007 08:44:05

Nike Air Pegasus 2006 se daji tedka sehnat do 2000 v tech sportovnich mega hyper „nanicobchodech“. Vcera jsem je drzel v ruce za 1900.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.