Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Jste to, co jite

Jste to, co jite

Nalezené položky: 19 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 15.11.2006 22:12:24

Ted jsem zahledl v televizi na Prime tento porad. Lidi chteji zhubnout a ten dotycnej clovek (100 kg) bezel sprint do schodu (celkova akce trvala do dvou minut). Asi chteli aby si znicil klouby driv nez zhubne. Protoze jsem tady parkrat videl, ze nekdo chce behanim hodne zhubnout, pridavam skromnou radu (otestovanou na sobe), na zhubnuti je nejlepsi nizka aktivita trvajici alespon 30 minut. Kdyby misto tech schodu sel na hodku na prochazku se psem, bylo by to mnohem vice poucne. Vim ze se to do vyzivy moc nehodi, ale zase ten porad je o jidle.

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.11.2006 06:15:21

To je asi v každém díle. Obézním lidem ta „chytrá“ paní doktorka radí běhat. Asi je to divácky atraktivnější, než rychlá chůze.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Beroun

Alena žena 16.11.2006 07:54:40

Taky jsem pár dílů viděla, jednoho týpka dokonce nutila skákat přes švihadlo, což je na klouby snad ještě horší. Navíc ještě skákal na trávníku. To by neuskákal snad ani atlet, když se švihadlo pořád zadrhává =) V jednom z dílů dokonce tvrdila, že dospělý člověk nepotřebuje mléko, bez něhož bych např. já nemohla vůbec existovat. Je to asi hlavně pro kamery, nevím…

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.11.2006 08:01:56

mapo: Možná jsou nabalení, protože běhají pomalu a jinak by jim byla zima. Jinak nevím.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Beroun

Alena žena 16.11.2006 08:42:44

[quote=Iva][qu­ote=mapo]Ahoj, často potkávám lidi „trochu nebo víc při těle“, že běhají (pomalu), ale přijde mi, že jsou hrozně moc nabalení. To se doporučuje, aby se víc potili a rychleji hubli?[/quote] Něco takového jsem také slyšela. Já ale nesnáším, když je mi při sportu vedro. Když je chladno, tak jsem ráda, že se můžu během zahřát.[/quote] Taky, taky… tuhle jsem si vyběhla, bylo to v září, já měla tričko a šortky a potkala jsem kluka, který měl dlouhé kalhoty, šusťákovku. Já bych takhle nabalená asi umřela, nesnáším to…

avatar

Praha-Bohnice

Celkem 22706,27 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:02 (2010)
půlmaraton: 1:20:21 (2010)
maraton: 2:58:29 (2009)

BuckTheBug muž 16.11.2006 09:13:27

[quote=toro]Ted jsem zahledl v televizi na Prime tento porad. Lidi chteji zhubnout a ten dotycnej clovek (100 kg) bezel sprint do schodu (celkova akce trvala do dvou minut). Asi chteli aby si znicil klouby driv nez zhubne. Protoze jsem tady parkrat videl, ze nekdo chce behanim hodne zhubnout, pridavam skromnou radu (otestovanou na sobe), na zhubnuti je nejlepsi nizka aktivita trvajici alespon 30 minut. Kdyby misto tech schodu sel na hodku na prochazku se psem, bylo by to mnohem vice poucne. Vim ze se to do vyzivy moc nehodi, ale zase ten porad je o jidle.[/quote] ahoj, taky jsem to vcera videl a byl jsem napred docela vydesenej. ale pokud jsem to pochopil spravne, byl ten vybeh jenom jakysi kontrolni ukol – na zacatku a na konci cele procedury. kdyz sledovali prubezne jejich aktivity, tak jezdili asi hlavne na kolech. v tom pripade to beru, ale opravdu rada behat rychle do schodu pro netrenovaneho, obezniho cloveka by mela byt snad trestna! :)

Motto: "6:47, to není zlý čásek na kilásek. Škoda že jsem běžel jen 300 metrů.", Arnold J. Rimmer
avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 16.11.2006 11:00:40

Aha, ja jen videl kousek, kdy jsem vzhledl od pocitace smerem k televizi, kde byl stul se spoustou jidla, ktery komentovala zenska povahou spis exekutor nez doktor a nasledoval ten beh do schodu. Pak jsem si nasadil sluchatka a vic jsem nevidel.

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Beroun

Alena žena 16.11.2006 11:38:53

Ne, ne, podle ní to měl běhat denně a zároveň si dát závazek, že bude mít lepší čas na konci měsíce. Navíc to měl běhat s dětskou autosedačkou a v ní mít dítě =) Ale jak říkám, je to spíš asi jako tip, kde přidat pohyb, protože kdyby to mělo být míněno vážně, musela se ta ženská zbláznit. Chodit do schodů a nejzdit výtahem, to ano, ale běhat s autosedačkou jen tak najednou po létech, s nadváhou a se zátěží by totiž fakt byl nesmysl. Tam to ovšem bylo vykreslený jako smrtelně vážný =)

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 16.11.2006 11:58:42

[quote=mapo]Ahoj, často potkávám lidi „trochu nebo víc při těle“, že běhají (pomalu), ale přijde mi, že jsou hrozně moc nabalení. To se doporučuje, aby se víc potili a rychleji hubli? Váha naštěstí není můj problém, ale být moc nabalená při běhání, to by mi asi kleplo. Budu ráda, když mi někdo odpovíte, protože mi to fakt zajímá.[/quote] Tuhle metodu používal taky náš „fotbalista století“ Josef Masopust, který měl taky problémy s kg navíc, a tak bral na sebe při tréninku v Dukle Praha několik vrstev svetrů. A dle jeho vyjádření šla kila dolů. Ale samozřejmě se musí při této drezůře dostatečně pít!

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 16.11.2006 13:49:10

[quote=mapo]Ahoj, často potkávám lidi „trochu nebo víc při těle“, že běhají (pomalu), ale přijde mi, že jsou hrozně moc nabalení. To se doporučuje, aby se víc potili a rychleji hubli? Váha naštěstí není můj problém, ale být moc nabalená při běhání, to by mi asi kleplo. Budu ráda, když mi někdo odpovíte, protože mi to fakt zajímá.[/quote] Běhat zbytečně moc (popřípadě i neprodyšně) oblečenej s cílem, abych se víc potil, nezlepšuje rychlost hubnutí, ale je potenciálně dost nebezpečné. Z přehřátí nebo dehydratace hrozí kolaps s tím nejvyšším rizikem.

avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 16.11.2006 15:36:14

MK pisal: Tuhle metodu používal taky náš „fotbalista století“ Josef Masopust, který měl taky problémy s kg navíc, a tak bral na sebe při tréninku v Dukle Praha několik vrstev svetrů. A dle jeho vyjádření šla kila dolů. Ale samozřejmě se musí při této drezůře dostatečně pít!

Nieco na tom asi bude, pretoze nie je nic mimoriadne stretnut v letnych mesiacoch v okoli Dunajskej Stredy behat chlapov oblecenych vo teplej bunde (vetrovka), casto ja s ciapkou. Podla domacich si takto clenovia miestneho zapasnickeho oddielu pred pretekom upravuju vahu. Podla vyrazu na tvarach to musim byt riadna muciaren …

avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 16.11.2006 16:08:17

To je spis kratkodobe shozeni vody, kvuli povinnemu vazeni pred zapasem. Bojove sporty jsou rozdeleny na vahove kategorie a je idealni kdyz ma clovek co nejvice prez (aby vyuzil vice gravitace) ale na kratkou dobu pred vazenim mu to kleslo, ze tesne projde. Pak vypije flasku vody a je zase na svem. Delaval jsem judo a tohle byla praktika dorostencu. Vsichni meli regulerne tak kilo prez limit, ale na vazeni meli treba o dve deka pod limit.

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 16.11.2006 17:17:37

[quote=mapo]Ahoj, často potkávám lidi „trochu nebo víc při těle“, že běhají (pomalu), ale přijde mi, že jsou hrozně moc nabalení. To se doporučuje, aby se víc potili a rychleji hubli? …[/quote] Na hubnuti (spalovani tuku) to rozhodne nema vliv, jenom se budes vic potit – vetsi ztrata vody, ne tuku. ;) Pamatuju si, jak asi pred deseti lety to byla celkem rozsirena metoda, vcetne igelitove mezivrstvy treba! Nekecam, znam par typku, co takhle denne makali na kole po kraji.

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 16.11.2006 17:47:00

Melounek : Na hubnuti (spalovani tuku) to rozhodne nema vliv, jenom se budes vic potit – vetsi ztrata vody, ne tuku. wink Pamatuju si, jak asi pred deseti lety to byla celkem rozsirena metoda, vcetne igelitove mezivrstvy treba! Nekecam, znam par typku, co takhle denne makali na kole po kraji.

To už tak v životě většinou bohužel bývá,že Ti nejaktivnější nejméně přemýšlejí.

avatar

Brno

FilipD muž 17.11.2006 21:20:09

Už pár lidí mi tvrdilo, že když se omotají potravinářskou fólií, že pak víc zhubnou.

Je ale pravda, že tělo reaguje na pocit chladu zvýšenou chutí (na sladké). Možná to vzniklo z toho.

Já bych těmto lidem doporučil, ať se hýbou dostatečně a nebude jim zima (ani v chladné vodě).

avatar

Volduchy

10 km: 1:12:48 (2006)

snehulak05 muž 09.03.2007 17:33:11

Taky, taky… tuhle jsem si vyběhla, bylo to v září, já měla tričko a šortky a potkala jsem kluka, který měl dlouhé kalhoty, šusťákovku. Já bych takhle nabalená asi umřela, nesnáším to…

A nevadí ti když běžíš že ti mrznou kolena? já jsem třeba vyrazil předevčírem bylo asi tka 15°C a když jsem doběhl tak ruce trup v pohodě ala hlavně ty kolena byli pškně promrzlí..

Motto: No jo neuděláš nic.. Je to tvůj boj..
avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 10.03.2007 08:51:09

[quote=snehulak05]… ala hlavně ta kolena byla pěkně promrzlá..[/quote] Pozor na prochlazení kolen. Z toho bývá později většina problémů. Pak někdo kvůli kolenům nemůže běhat… Stojí za to nasadit návleky…

Ale to už jsem asi trochu off topic, ale jen trochu…

avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 11.03.2007 09:54:24

Mam dotaz k tem kolenum ci kloubum vubec. Kamaradka by chtela zacit behat, ma ale dost nadvahu. Jak vysoke BMI je uz nebezpecne pro behani? Diky predem za odpoved.

avatar

Praha

pug muž 11.03.2007 15:37:34

řekněmě že do hmostnosti (výška-100) + 10% by to mělo normálně fungovat bez omezení. Pokud váha převyšuje 15%, už je to na pováženou.

Nalezené položky: 19 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.