Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Bylinky a běhání?

Bylinky a běhání?

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 19.09.2006 11:32:17

Ahoj, piji rád čaj a tak bych rád poznal nějaké bylinky které pomáhají k dobrému metabolismu a regeneraci a prostě se vším co k běhání potřebujem. díky za rady a zkušenosti.

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 19.09.2006 16:32:33

[quote=Cabale­ro]Ahoj, piji rád čaj a tak bych rád poznal nějaké bylinky které pomáhají k dobrému metabolismu a regeneraci a prostě se vším co k běhání potřebujem. díky za rady a zkušenosti.[/quote] Zrovna piju po doběhnutí z tréninku žlučníkovou čajovou směs Megafyt. Je to neuvěřitelně hořký, takže dát si to při marathonu, tak tě to buď nakopne nebo končíš … :) Jinak piju zásadně čaje (různé, černé výjimečně), takže se domnívám, že k dobrému metabolismu a regeneraci to určitě přispívá lépe než pivo (s alkoholem).

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

pug muž 19.09.2006 18:06:54

[quote=Cabale­ro]Ahoj, piji rád čaj a tak bych rád poznal nějaké bylinky které pomáhají k dobrému metabolismu a regeneraci a prostě se vším co k běhání potřebujem. díky za rady a zkušenosti.[/quote] Hodinu před tréninkem rychlosti bych doporučoval list senny nebo odvar z kůry krušiny olšové. A od záchodu se postav ve vzdálenosti na jaké chceš trénovat ultraspecialní tempo – takzvaný běh na cíl. Ale ted vážně: běžecká kytka neexistuje. Metabolismus prokazatelně ovliňuje mořská řasa FUCUS VESICULOSUS, zrychluje metabolismus a je hlavně v čajích na hubnutí (např. Reduktan). Trávení a zažívací trakt může hodit do pohody máta, na uklidnění je meduňka. Já bych to moc nehrotil, univerzální rada v tomto případě neexistuje, ikdyž obchodně to je velmi vydatný nápad. Lidi skočí na všechno.

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 19.09.2006 19:11:13

není to jen o běhání, spíše o regulaci vnitřku sebe sama. vyzkoušej celou sérii Himalaya čajů (modré krabičky dnes už k dostání všude v čajovnách), na každé krabici je vysvětlení na co jsou, jsou to směsi koření z části známých i u nás a fungují opravdu prímově. Já začal Udanou na sport, ale rychle jsem utekl k jiným na zklidnění po hektickém pracovním dni a to je opačně úplně to nejlepší na běh, cítíš se pak mnohem lépe a i výsledky tomu pak odpovídají

avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 20.09.2006 10:18:07

ahoj, díky za tipy. Já zatím popijím ovocné čaje a miluji zelený čaj který piju před tréninkem a na večír k relaxaci.Do­poručuje to K. Neumannová tak snad to není jeden z těch reklamních triků???!!! Potřebuji hlavně něco po běhání,nerad piju vodu a iontaky po doběhnutí,jak psal Mirek to bych vyzkoušel,máte ještě někdo jiné vyzkoušené čajíky? Co se týče metabolismu tak to potřebuji také dosti,pořadně alespon jednou týdně pročistit žaludek! ahoj

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 20.09.2006 10:43:54

dej si jen pozor, černé i zelené čaje působí močopudně, takže při přehnaném užívání tě odvodní a to pro běh není to pravé ořechové. Jestli chceš něco na rychlé osvěžení bezprostředně po doběhu, vhodné je nealko pivo, někdy si ho říznu teplým čajem, aby nebylo tak ledové. chutná to opravdu zvláštně, ale je to velmi pitelné a na rozdíl od iontů tě to nenafoukne

avatar

Nové Město nad Metují

pavol hloska muž 20.11.2006 18:36:57

[quote=Cabale­ro]máte ještě někdo jiné vyzkoušené čajíky? Co se týče metabolismu tak to potřebuji také dosti, pořadně alespon jednou týdně pročistit žaludek![/quote] Výborný je ovocný čaj Trifla (nebo anglicky Triphala). Je vynikající na dýchání, což je při sportu vždy dobré, a také působí očistně na trávící trakt.

Motto: Pavol Hlôška
avatar

Plzeň - Chotíkov

Celkem 1669 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:10:04 (2007)

Lubos J muž 22.11.2006 22:34:47

Jestli jste někdy běželi maraton v Německu – leckde mají za sponzora mistni pivovar a po dobehu je darem nízkoalkoholické pivo. Ve srovnání s ionťákem je to balzám na žaludek i zbytek těla. Pokud si chceme udělat radost – ranní běh o víkendu zakončený vykoupáním a pivem se zklidněním (pokec a pohled na rybníky) – neznám nic lepšího. Jinak snídám před během čaj s mlékem, funguje mi chvíli i místo jídla.

avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 05.04.2007 14:52:04

Ja mám na také účely doma vyrobenú syrovátku a ešte si ju riedim v mixéri s čajom , alebo minerálkou a nejakú príchuť,napr.va­nilkovú.Tá pena!to je moje pivo!pijem to predbehom teplé s kávou aj po behu.Ohromné blaho do žalúdka.Kúpna nie je taká dobrá.Zravím Vás všetkých,ste super!Konečne niekto kto mi rozumie.Ako si mám napísať svoj profil som tu nováčik,ale sa mi páčite,díky.

avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 05.04.2007 18:05:37

[quote=Eviku]Ja mám na také účely doma vyrobenú syrovátku a ešte si ju riedim v mixéri s čajom , alebo minerálkou a nejakú príchuť,napr.va­nilkovú.Tá pena!to je moje pivo!pijem to predbehom teplé s kávou aj po behu.Ohromné blaho do žalúdka.Kúpna nie je taká dobrá.Zravím Vás všetkých,ste super!Konečne niekto kto mi rozumie.Ako si mám napísať svoj profil som tu nováčik,ale sa mi páčite,díky.[/qu­ote] Klikni nahoře na modré liště na profil, objeví se ti vlevo sloupek profil menu a tam si u jednotlivých položek už vyplníš, co budeš chtít, hlavně asi v položce osobní jméno a místo, kde běháš a v položce hitparáda osobní rekordy a naběhané kilometry.

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.