Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Jaké běž.boty?

Jaké běž.boty?

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Keram 31.08.2006 08:30:13

Jaké běž.boty mi doporučíte.Běhám středně dlouhé až dlouhé tratě.Gel vepředu i vzadu?Jaké značky, typy?Popř.prosím o e-shop. Díky za odp.

avatar

Hradec Králové

Celkem 1564 km
Minulý měsíc 0 km

Michal U. muž 31.08.2006 10:01:30

To skutečně trváš na této technologii? Trváním na něm vylučuješ z výběru spoustu firem. Gel používá Asics – [url]asics.cz[/url]

avatar

Brno

10 km: 0:42:29 (2007)
půlmaraton: 1:30:54 (2007)
maraton: 3:41:49 (2007)

Pavel muž 31.08.2006 10:24:43

Myslím, že s tím gelem to byl spíš dotaz. Typ – dobře tlumící tréninková bota, značka snad jedno – Asics, New Balance, Mizuno (na ty jsem snad od nikoho neslyšel kritiku), Saucony, Nike, Adidas (u těch bacha, aby to byla skutečně běžecká a ne módní sportovní obuv). Nevím, jsetli je ideální kupovat boty v e-shopu, lepší by asi bylo vyzkoušet si, jak padnou, případně se v nich v obchodě trochu proběhnout :)

avatar

Keram 31.08.2006 10:53:55

Samozrejmě bych si boty nejdřív někde vyzkoušel a potom bych je koupil v nějakém e-shopu, jestli by byla lepší cena.Četl jsem tady na webu o Mizuno wave rider 9.Daj se někde sehnat za lepší cenu?

avatar

Hradec Králové

Celkem 1564 km
Minulý měsíc 0 km

Michal U. muž 31.08.2006 11:10:58

Vyraž do nějakýho kamenýho obchodu, v týhle době se dá koupit spousta botek se slevou. Ale taky si rozmysli, v jaký roční době je chceš používat. Ten Rider mi nepřijde moc vhodnej do vlhka, případně zimy, jsou zezhora hodně prodyšný.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.