Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Věřte, děkujte a zvládejte [článek]

Věřte, děkujte a zvládejte [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Martinek muž 23.12.2008 23:08:00

Sleduji Vaše příspěvky již delší dobu a mile mě překvapují. Velmi jemným způsobem naznačujete, že úspěch nezávisí jen na počtu odběhaných kilometrů, na kvalitě tréninku, ale také v našem myšlení, pozitivním přístupu k životu. Moc díky za ty postřehy. A když jsou ty Vánoce, tak Vám přeji vše nej a ať se splní Vaše sny. Opravdu Vám to přeji z celého srdce.

avatar

pavel42195 muž 25.12.2008 21:57:50

>> Martinek, 23. 12. 2008 23:08:00

Děkuju za hezká slova, vážím si jich. Myslím, že jste to napsal přesně, jsem ale ve fázi hledání a tak nemám některé myšlenky úplně poskládané, ale říkám si, že lidé, kteří jsou dál než já nebo Ti kteří také hledají mě pochopí.

Pohodový zbytek času vánočního a v roce 2009 hodně zdraví, lásky a spokojenosti. PN

administrator 03.04.2010 13:32:42

Před časem se mi náhodou dostal do rukou časopis, ve kterém byl i rozhovor s herečkou Květou Fialovou. Tato skvělá herečka se svěřuje se svými názory na život, naše bytí i „nebytí“ a přibližuje nám svoji životní filozofii i postoje a také radí, jak se vypořádávat s těžkostmi.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.