Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Vychází prosincové Běhej. Co v něm najdete? [článek]

Vychází prosincové Běhej. Co v něm najdete? [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha-Bohnice

Celkem 22706,27 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:02 (2010)
půlmaraton: 1:20:21 (2010)
maraton: 2:58:29 (2009)

BuckTheBug muž 02.12.2008 07:25:10

Ahoj redakce,
tak už mám první číslo doma a musím říct, že jste mě dnes ráno skutečně pobavili… Ještě rozespalý jsem začal číst článek kurzivou a až asi v půlce jsem se podíval na fotku zoufalce … „vždyť má stejné boty a dokonce tragedske triko!“ Ale největší oříšek bylo vzpomenout si, kde to bylo focené. :)

Motto: "6:47, to není zlý čásek na kilásek. Škoda že jsem běžel jen 300 metrů.", Arnold J. Rimmer
avatar

Praha 4- Písnice

Celkem 167471,18 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:32:53 (1983)
půlmaraton: 1:14:34 (1986)
maraton: 2:33:20 (1984)

cernyvac muž 02.12.2008 18:40:30

Gratuluji, musím přiznat, že jsem se tvářil značně skepticky, když jste začali s myšlenkou nového časopisu. Avšak po prohlédnutí výtisku č. 11–12/2008 musím konstatovat, že jste mně dostali. A to jsem už něco viděl, běhám „jenom“ 32 let… I když Atletika a Run jsou taky dobrý..
Jinak www.behy.com už mně pěkně s..ou, strávím na nich klidně 2 hodiny denně a ty mi pak chyběj.. Pak mám doma držkovou – 1,5 až 2 hodiny běhám, pak dvě hodiny studuju web a půl hodiny eviduju trénink a je zle (stíhačka za zády slídí..).

avatar

Magdaléna
Jelínková
žena
18.12.2008 13:15:15

Obdržel jsem od Ivoše Domanského „ukázkové“ číslo 11–12/2008 běhej.com od, v kterém mě zaujal článek Jarmily Holasové nazvaný „Ženy chceme rovnoprávnost i při běhu!“.
Naprosto souhlasím s tím ,aby pro ženy na závodech byly vypisovány kategorie nad 40,50,60 let popř.45,55,65 tak jako u mužů, nevidím žádný důvod proč by tomu tak nemělo být,když u mužů je to zcela běžné. Určitě by se závodů zúčastnilo ještě více veteránek,i nyní je na některých závodech je více žen nad 45 let než mladších. Myslím, že by to neměl být pro pořadatele problém vypsat tyto kategorie.
Oceňuji organizátory Brněnského běžeckého poháru, kde mají pro ženy vypsané všechny kategorie i nad 60 let(mají se tam 4 běžkyně nad 60 let),tak by to mělo být všude.
Další nerovnoprávnost na mnoha závodech vidím ve vyhlašování nejstaršího účastníka závodu,tedy vždy muže,jako by tam ženy ani nebyly! Je to nespravedlivé a od velmi negalantní.
Děkuji Jarmile Holasové,že otevřela v časopisu Běhej.com tuto problematiku a časopisu přeji hodně dlouhý běžecký-vydavatelský život.
S pozdravem Běhu zdar, Matěj a Magda Jelínkovi  

avatar

Celkem 376 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:05:54 (1999)

erhard muž 23.12.2008 08:58:59

ahoj v redakci,
není to to špatné, ale ještě to není ono…výsledky jsou tragedie, řešením je lupa, brýle nestačí. V tom byl Ivo lepší, stejně různé postřehy a drby ze závodu mi budou chybět.
Navrhoval bych zavést rubriku PŘEDSTAVUJEME,kde by se se objevily různé, třeba i malé závody,ne propozice, ale třeba pohledem přímého účastníka, barvitě…a máte vystaráno na několik let. Všechny závody nemůžu objet, ale o to více mě zajímaji.
Jinak hodně úspěchu v novém roce. ahoj er

administrator 03.04.2010 13:32:40

Dnešním dnem zahajujeme prodej nového čísla časopisu Běhej. Prosincové vydání přináší jako hlavní téma ohlédnutí za letošními Běchovicemi, hlubší pohled na popularitu běhu u dětí, reportáž účastnice horského ultramaratonu Transalpine Run a bohatý výsledkový servis. Rozšiřujeme rovněž počet distribučních kanálů, kterými nový běžecký časopis šíříme k vám, běžcům všech vyznání. PŘIDALI JSME PŘEHLED PRODEJNÍCH MÍST PO CELÉ REPUBLICE. STÁHNĚTE SI UKÁZKU PROSINCOVÉHO ČÍSLA.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.