Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Špičkoví vrchaři zopakují klání ve Slovinsku [článek]

Špičkoví vrchaři zopakují klání ve Slovinsku [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Trutnov, Hradec Králové

Janca žena 04.10.2008 20:10:37

Vysledky ze Smarne Gory jsou na http://www.timingljubljan … ubljana.si Anicce se bohuzel moc nedarilo,ale Pajinka a Robert zabehli vyborne.

avatar

p:-) žena 06.10.2008 09:07:15

>> Janca, 4. 10. 2008 20:10:37

Aničku, bohužel, pořád trápí zraněná pata. Doufám, že si odpočine a brzy se opět dostane do své normální :-) formy. I když mi to teď běhá výborně (loni by tento čas stačil na 2.místo), nějak mě netěší předbíhat Aničku. A věta ve vývěsce, že jsem skončila až čtvrtá, mě dost pobavila. Myslím, že je to výborný výsledek. Stačí si prohlédnout výsledkovou listinu :-)

administrator 03.04.2010 13:32:36

Letošní sezóna světových běhů do vrchu neskončila mistrovstvím světa v Crans Montaně. Na odpočinek měli závodníci pouhých 14 dní, minulou sobotu pokračovala vrchařská Grand Prix šestým závodem v rakouském Puchbergu během na Schneeberg. Výsledky závodu ve Slovinsku


Odkaz na článek
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.