Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » New Balance » NB750

NB750

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 21.01.2010 13:04:55

Ze všech NB, co jsem kdy měl mně tyhle sedly nejlíp. Noha v nich dokonale seděla. Ač silničky i v terénu byly výborné. Měly jediný nedostatek – trvanlivost. Po 5 měsících se začala odlepovat podrážka. Slepeno u ševce a jelo se dál. Po 7 měsících se začal odlupovat plast/koženka ze špic, zůstala tam jenom plsť. Do toho se mně přervala tkanička. Po 9 měsících a cca 900km odešly moje nejoblíbenější botky odpočívat do popelnice ve stavu, kdy by po nich už nešáhl ani bezdomovec. To je u NB unikum. Všechny ostatní modely, co jsem kdy předtím oběhal vypadaly jako nové, pouze netlumily. Sháněl jsem další pár, ale už nejsou a prej ani nebudou. Ach jo, já bych snad za ně byl schopen zaplatit i doporučenou cenu…

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

muflon muž 10.02.2013 18:20:46

>> VanaXXL, 21. 01. 2010 13:04:55

tady mají (k únoru 2012) v akci verzi NB m750cy2 :
http://www.babos-sports.cz/…m750cy2-akce (bude to možná trošku novější varianta NB750, než co si měl…tipuju žes měl model roku 2009 MR750WR…).

Jen se obávám, že technologie injekčně vstřik.pěny se bude týkat špičky boty, takže asi bude překažet těm co používají i prsty pro odraz…!?

Jak byste kdo viděli porovnání NB750 s NB790 pro trénink a případně závod čistě silniční půlmaraton, a porovnání životnosti ?

Motto: ...během k endorfinům - se zdravým nasloucháním tělu
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.