Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Jaký tepový měříč si vybrat ?

Jaký tepový měříč si vybrat ?

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ToTik muž 06.12.2008 12:07:33

Dobrý den,
potřeboval bych doporučit měříč tepové frekvence.Neběhám marathon.Byl bych rád, kdyby přístroj obsahoval tyto fukce: průměrná tepová frekvence v reálném čase, alarmy pro limity tepové frekvence, spálené kalorie …děkuju za rady a tipy:)

avatar

Plzeň-Křimice

Celkem 116 km
Minulý měsíc 0 km

Joe_Pike muž 06.12.2008 12:21:02

Ahoj, ještě by se hodilo vědět kolik by sis přál investovat… :-)

avatar

ToTik muž 06.12.2008 12:28:49

Jsem ochoten investovat kolem 2500,–Kč:)

avatar

Plzeň-Křimice

Celkem 116 km
Minulý měsíc 0 km

Joe_Pike muž 06.12.2008 12:33:32

Tak to bych to možná viděl na GARMIN Forerunner 50… Ten by tě vyšel s hrudním pásem i foot podem na cca 2600Kč.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 06.12.2008 13:01:11

při takto nízkých nárocích na funkčnost si můžeš koupit prakticky cokoli. Klidně tepák za pětikilo z tchiba ne lidlu. Udělá Ti dobrou službu za skvělé peníze.

avatar

ToTik muž 06.12.2008 14:13:17

Docele mě zaujaly tyto měřiče POLAR FS3c a Suunto t1. Jaký je Váš názor. Zase, nemusí být jedoduchý.Docela by se hodily ještě funkce změření kol, jaká byla při nich tepová frekvence,čas…

avatar

Nymburk

Celkem 2830 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:42 (2009)
půlmaraton: 1:35:37 (2009)
maraton: 3:47:55 (2008)

dan67 muž 06.12.2008 15:30:05

Podle prvního dotazu bych plně sohlasil s Ječmínkem. Moje osobní více než roční zkušenost se Sigmasport PC15 je pozitivní, cena okolo 1000Kč. Má i funkce navíc, jsou i levnější, ale slouží dobře.

[quote=ToTik]Docele mě zaujaly tyto měřiče POLAR FS3c a Suunto t1. Jaký je Váš názor. Zase, nemusí být jedoduchý.Docela by se hodily ještě funkce změření kol, jaká byla při nich tepová frekvence,čas…[/qu­ote] Tady už je to horší. Je vidět, že jsi „technoid“ a máš rád čísla… Do budoucna pošilhávám po modelu Polar, který umí průběžný záznam tepu, myslím od modelu RS400. A v počítači vygeneruje graf s jeho průběhem, pěkné. Ale cena už je zase jinde (moc vysoko). Polar s tepy v mezičasech by měl umět už model RS100. Ale na POlary se tady najde plno odborníků. Moje Sigma PC15 má sice mezičasy, ale nepočítá v nich průměry tepu :(.

Motto: http://dan1967.blogspot.com/
avatar

Ceske Budejovice

tintitko muž 07.12.2008 18:30:39

[quote=ToTik]Docele mě zaujaly tyto měřiče POLAR FS3c a Suunto t1. Jaký je Váš názor. Zase, nemusí být jedoduchý.Docela by se hodily ještě funkce změření kol, jaká byla při nich tepová frekvence,čas…[/qu­ote] Pred cca. rokem jsem se sam rozhodoval jestli jako do sveho prvniho sporttesteru nejit do FS-trojky. Nakonec jsem se rozhod ze si radsi priplatim a koupim F-ctyrku. A dneska opravdu nelituju (viz moje recenze tady). Imho se kupovat „pokrocilejsi“ modely FS proste nevyplati – bud bych koupil uz tu prvni za cca. tisicovku (ktera mezi nami stejne umi to, o co nam vsem predevsim jde – tedy zkontrolovat si kde se prave pohybuju), nebo radsi pridal par penez za neco lepsiho. Cokoliv mezi mi prijde jako takovy napul odflaknuty patvar (uz jen tim ovladanim).

Jinak ale pokud jde o vylozene levnejsi pulsmetry, hledal bych spis jinou znacku nez Polar – u Polaru se myslim plati dost za znacku i za servis, coz tedy ne ze by si nestalo za to u drazsich veci priplatit, ale u tech jednodussich kde uzivatele imho nemaji moc velke naroky, ani potreby, ani nefunguji v moc extremnich podminkach, to tyhle jednoduchy udelatka opravdu jen zbytecne prodrazuje. Jak tu tedy nekdo doporucoval ten defacto nejlevnejsi sporrtester za 900 z obchodaku, tak k te rade bych se pripojil – pokud nechces investovat do neceho daleko drazssiho, treba te F4 – to je podle me u Polaru prvni od te FS1 vyssi model na ktery se vyplati priplatit. A po F4 bych obdobne jako dalsi videl RS200 a nejspis rovnou v te variante SD.

avatar

ToTik muž 08.12.2008 15:11:08

A ještě jestli můžu poprosit neporadili byste mi jaký vybrat z těch levnějších měřičů jako jsou například tady – http://www.hodinky-sport.cz/beh/ moc díky:)

avatar

Ceske Budejovice

tintitko muž 13.12.2008 23:15:41

[quote=ToTik]A ješ­tě jestli můžu poprosit neporadili byste mi jaký vybrat z těch levnějších měřičů jako jsou například tady – http://www.hodinky-sport.cz/beh/ moc díky:)[/quote] S zadnym z nich nemam osobni zkusenost, ale proste ten nejlevnejsi? Ten CP10 nebo jednu z techdle Sigem:

http://www.hodinky-sport.cz/sigma-pc9/ http://www.hodinky-sport.cz/sigma-pc-15/

?

Podle me je to jedno, mas fakt docela nenarocny pozadavky a pokud nechces mit neco vodotesnyho, designove vysperkovanyho nebo se super znackou, muzes byt imho spokojeny s mnoha ruznymi vyrobky… takze jde spis asi hlavne o to ktery z nich se ti vizuelne libi. Tohle zbozi ma celkem dlouhou zaruku, takze ani s levnejsim bys nemel mit kdovijaky problemy, tak mozna jde spis jen kupovat jinym zpusobem – kouknout se v okoli co je za opravdu slusny (a tim nemyslim znackovy) kameny obchody a jestli v tech maj neco co by ti vyhovovalo – jednak to uvidis v realu a druhak to pujde snaz reklamovat kdyby nahodou neco.

Jinak jak jsem rikal, ja osobne vlastnim ten Polar F4, jsem s nim max. spokojenej, tobe by myslim taky vyhovoval a tet aktualne stoji 2300 ( http://www.hodinky-sport.cz/polar-f4/ ) tak kdybys chtel neco sice 2× drazsiho nez je treba, ale s zarucenou kvalitou a servisem a i vodotesny… mozna by se vyplatilo tet pred vanoci si rict pribuznym k jezisku o maly prispevek, jestli mas trochu hloub do kapsy. Ale mam fakt dojem, ze i s tema daleko levnejsima bys byl spokojen. Me popravde ta F-ctyrka nejvic dostala designem :-), libila se mi vic i nez vsechny daleko pokrocilejsi modely a umela primerene vic nez co jsem potreboval.

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.