Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Polar RS400/800 - Nizka hlasitost pipnuti (Reseni)

Polar RS400/800 - Nizka hlasitost pipnuti (Reseni)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno, (Kroměříž)

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:41 (2013)
půlmaraton: 1:20:46 (2013)
maraton: 2:59:45 (2014)

Elvard muž 27.11.2008 01:09:52

U hodinek Polar RS400 se mi postupne zeslaboval zvuk, az byl temer neslysitelny (musel jsem prilozit ucho k zadnimu krytu, abych vubec neco slysel). Nova baterka nepomohla. V zaruce hodinky nemam, na pozarucni servis jsem se jeste nedival.

Reseni je ale jednoduche: Staci ocistit zadni kryt baterie, kde se postupem casu usazuje Neco (stejny svincik se usazuje do spar mysi od pocitace). Mel jsem tam toho jen malou vrstvu a presto to az tak tlumilo zvuk.

Hodinky pouzivam cca 4 mesice, predtim byly nove, takze predpokladam, ze to neni ojedinely problem (i kdyz jsem na internetu zadne zaznamy o tomto nenasel).

A proc to sem vlastne pisu:

  1. Abyste to neposilali na zarucni servis, kdyz se to da opravit tak snadno a rychle
  2. Prislo mi to tak super, ze jsem se o tom musel s nekym podelit :)

Ps: Pravda, u RS800 jsem to netestoval, ale jelikoz maji stejny design tak soudim, ze budou mit i stejnym zpusobem pristupnou baterku, pod kterou je zdroj zvuku…

Motto: "Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu." - D. Livingstone | Moje strava
avatar

Brno, (Kroměříž)

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:41 (2013)
půlmaraton: 1:20:46 (2013)
maraton: 2:59:45 (2014)

Elvard muž 29.11.2008 18:49:52

Tak je to bohuzel mnohem slozitejsi.

Nepomaha ocisteni krytky, ale profouknuti luzka na baterku. Pak hodinky zacnou pipat hlasite ale po nekolika hodinach se to vse opet zeslabi…

Kdyby nekdo vedel, at uz ze zkusenosti, nebo teoreticky z vlastnosti podobnych pipacich zarizeni, tak prosim o radu :)

Motto: "Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu." - D. Livingstone | Moje strava
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.